na stronę

Abstrakcja

Czas na skok w głebię wyobraźni -  zaproś motywy abstrakcyjne do Twojego wnętrza

Nieprawdziwy i magiczny świat jest tak samo fascynujący jak rzeczywistość, która zaskakuje.  Takie właśnie są dekoracje mieniące się wszystkimi kolorami tęczy. Jeśli już długo zastanawiasz się, jak uczynić swoje wnętrze oazą nowoczesnego stylu - sięgnij obrazy abstr...

Czas na skok w głebię wyobraźni -  zaproś motywy abstrakcyjne do Twojego wnętrza

Nieprawdziwy i magiczny świat jest tak samo fascynujący jak rzeczywistość, która zaskakuje.  Takie właśnie są dekoracje mieniące się wszystkimi kolorami tęczy. Jeśli już długo zastanawiasz się, jak uczynić swoje wnętrze oazą nowoczesnego stylu - sięgnij obrazy abstrakcyjne. Tutaj każda kompozycja jest nieoczywista i posiada ukryte znaczenie, które każdy widz może zrozumieć na własny sposób. Niebanalne piękno geometrycznych wzorów w połączeniu z ludzkimi, lub zwierzęcymi kształtami stworzy niesamowite efekty estetyczne na Twojej ścianie. Pomieszczenia ozdobione feerią awangardowych kompozycji na posterach olśni wszystkich domowników oraz gości. Nigdy w takiej stylizacji nie zaznasz nudy. 

Obrazy abstrakcyjne - co tutaj znajdziesz, a co cię zaskoczy....

W kolekcji abstrakcji zgromadziliśmy inspirujące i fantazyjne motywy takie jak: kolaże, widoki typu double vision, kompozycje w rodzaju watercolor, op-art lub geometryczne miraże przypominające kryształy. To wyborna propozycja dekoracji dla nowoczesnych  wnętrz oraz przestrzeni użytkowej typu biuro, sala konferencyjna. Wieloznaczność przedstawień występujących w posterach czyni je ozdobami uniwersalnymi, pasującymi do licznych aranżacji. Najmocniej wyeksponują swoją przekorną naturę w loftowych i minimalistycznych stylówkach. Niepokorne i kolorowe układanki geometryczne  wybiją z letargu nudny wystrój pokoju nastolatka, kreatywnej agencji reklamowej czy sklepu odzieżowego. Wystarczy kilka kompozycji o mocnych kolorach, aby uczynić przestrzeń bardziej wyrazistą, zdecydowaną w wizualnym odbiorze. Dekoracyjny efekt jaki dają abstrakcyjne wzory z kolekcji abstrakcyjnej przybliżą cię w ciągu minuty do idealnego wystroju.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 698 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl