Filmowe plakaty na ścianę do Twojego domu

Inspiracje na oryginalne wnętrza warto czerpać prosto z życia. Sztuka filmowa stale rozwija się od 1895 roku, a wraz z filmami i aktorami pojawiają coraz nowsze trendy – w tym home decor. Jak filmowe plakaty na ścianę sprawdzą się w Twoim domu?

Plakaty na ścianę w filmowym stylu

Plakaty filmowe to coś więcej, niż zwykła dekoracja… Przecież wiąże się z nimi historia, wyjątkowe emocje i niezapomniane chwile. Dzięki tym właśnie historiom duże plakaty artystyczne do sypialni doskonale ożywią surową aranżację. W końcu to od Ciebie zależy, w jakim towarzystwie spędzisz noc. Zaproś do domu gwiazdy klasycznego kina – może James Dean lub Marylin Monroe znajdą swoje miejsce nad Twoim łóżkiem? Ikony kina i modne plakaty na ścianę sypialni to bez wątpienia perfekcyjne połączenie.

Nowa generacja ozdób home decor – deco panele jako alternatywa dla plakatów na ścianę

Jeśli innowacyjne plakaty do salonu to coś, czego poszukujesz, deco panele doskonale przedstawią podobizny twardych babek. Tu warto sięgnąć nawet po cały set – taki zestaw dekoracji niesie ze sobą prawdziwą energię!

Nowoczesne plakaty w ramie do przedpokoju

… i nie tylko tam! Nowoczesne plakaty w ramie do salonu, w sypialni, czy właśnie w przedpokoju to niezastąpiona ozdoba domu. Dlaczego? Łączy ze sobą klasyczne obramowanie z niesamowitymi grafikami. Taka kompozycja pasuje do każdego pomieszczenia, a wystarczy, że dobierzesz swój ulubiony motyw filmowy. Zerknij tylko, jak plakaty na ścianę w ramie doskonale uzupełniają nowoczesne wzory, inspirowane np. superbohaterami.

Tip Feeby: Poszukując idealnej ramy, zajrzyj właśnie na Feeby. Obramowania perfekcyjnie imitują drewno (bez jego niedoskonałości), są wytrzymałe i dostępne w kilku kolorach.

Plakaty na ścianę w ramie mogą również nawiązywać do kreskówek z Twojego dzieciństwa. Nic nie stoi na przeszkodzie! Twoja ulubiona postać może stworzyć świetny, niepowtarzalny styl, gdy postawisz na duże plakaty w ramie.

Jak widać, filmowe i serialowe motywy piekielnie dobrze czują się w nowoczesnych wnętrzach. Nie daj się więc ograniczać i śmiało sięgaj po to, co Cię inspiruje!

Sprawdź także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *