Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

Czteroczęściowe - kwadryptyki

Kwadraptyk - inspiracja w czterech częściach

Więcej elementów dekoracji to więcej przyjemności z oglądania i ozdabiania wnętrza. Policz do czterech i przeprowadź metamorfozę w wielkim stylu z kolekcją obrazów kwadraptyków drukowanych na płótnie.  To nietuzinkowe uzupełnienie lub alternatywa dla klasycznych obrazów pojedynczych. Świetnie się zap...

Kwadraptyk - inspiracja w czterech częściach

Więcej elementów dekoracji to więcej przyjemności z oglądania i ozdabiania wnętrza. Policz do czterech i przeprowadź metamorfozę w wielkim stylu z kolekcją obrazów kwadraptyków drukowanych na płótnie.  To nietuzinkowe uzupełnienie lub alternatywa dla klasycznych obrazów pojedynczych. Świetnie się zaprezentują nawet w tak trudnych warunkach jak korytarz klatki schodowej, czy ściana ze skosami. Obrazy czteroczęściowe błyskotliwy dodatek dla wnętrza, tak samo ważnego jak lampy czy meble. Podział na cztery moduły daje o wiele więcej możliwości w kreowaniu wizerunku naszego otoczenia. Dzięki rozwiązaniom estetycznym, które oferują obrazy czteroczęściowe już dziś możesz z powodzeniem pomyśleć o stylowej przemianie swoich ścian i nadaniu im nowej estymy. Nie umknie ona z pewnością uwadze naszym gości i przyjaciół, którzy być może dopatrzą się inspiracji dla swoich mieszkań.

Obraz bez ram świetnie sobie radzi sam...

Gdy już znajdziesz wymarzony motyw do Twojego domu lub biura - czeka na ciebie następna świetna wiadomość. Ten obraz nie wymaga ramy. Nie będziesz tracić czasu na wymiarowanie i poszukiwania idealnie pasującej oprawy. Kwadraptyki canvas są starannie przygotowane do ekspozycji, co błyskawicznie zwiększa ich siłę estetycznego rażenia. Każdy bok obrazu celowo został zadrukowany z efektem lustrzanego odbicia, aby widz patrząc nawet pod ukosem widział dokładnie całą scenę bez deformacji i przekłamań. Taki trick daje dodatkową frajdę dla odbiorcy.

Obraz czteroczęściowy - atuty

Nowoczesne kwadraptyki, to produkowane z ogromnym wyczuciem koloru i detalu produkty, gdzie gwiazdą obrazu jest jeden motyw w czterech wyjątkowych odsłonach. Zapoznaj się z wachlarzem możliwości i formatów obrazów dostępnych na naszej stronie. Prezentujemy kwadraptyki w formacie prostokąta, który jest uniwersalnym kształtem, gdzie każdy krajobraz, widok z lotu ptaka gęsto zabudowanej metropolii będzie prezentował się wyśmienicie.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 116 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl