Rozmiar
Wymiary
Temat
Przeznaczenie
Przeważający kolor
na stronę

do biura

W stylowym wnętrzu pracuje się lepiej i wydajniej, dlatego w kolekcji obrazów do biura odkrywamy przed Toba potęgę kolorów sprzyjających kreatywności, skupieniu, pobudzeniu umysłu do śmiałych koncepcji. Spędzasz tu ważniejszą cześć Twojej doby- dlatego wygląd biura ma ogromne znaczenie. To od otaczających Cię kolorów w gabinecie, ułożenia sprzęt...

W stylowym wnętrzu pracuje się lepiej i wydajniej, dlatego w kolekcji obrazów do biura odkrywamy przed Toba potęgę kolorów sprzyjających kreatywności, skupieniu, pobudzeniu umysłu do śmiałych koncepcji. Spędzasz tu ważniejszą cześć Twojej doby- dlatego wygląd biura ma ogromne znaczenie. To od otaczających Cię kolorów w gabinecie, ułożenia sprzętów w dużej mierze zależny jest Twój nastrój, i nastawienie do wykonywanych obowiązków. Oferta obrazów na plótnie do biura to gotowe propozycje dekoracji do kluczowych pomieszczeń takich jak: sala konferencyjna, gabinet prezesa, open space czy niezależne pomieszczenie  na potrzeby coworking, działań kreatywnych. Motywy, które zagościły na kompozycjach zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem preferencji i potrzeb.

Każda branża rządzi się odmienna specyfiką, i naraża osoby z nią związane na oddziaływanie różnych rodzajów impulsów. Niektóre obrazy do biura mają za zadanie wprowadzić odbiorę w stan relaksu, skupienia (idealne dla doradców inwestycyjnych, analityków ekonomistów), inne motywują do twórczego myślenia (agencje reklamowe), kolejne zawierają w sobie przewrotną typograficzną puentę na temat motywacji i sukcesu (agencje treningu personalnego, poradnie psychologiczne) zaś rolą niektórych jest zaprezentowanie określonych dla danej branży idei i przekonań (np. logistyka, budownictwo). Każde wnętrze w przestrzeni przedsiębiorstwa wymaga indywidualnego podejścia do aranżacji, dlatego w ofercie znajdziesz aż kilkaset rozmaitych wzorów obrazów. Z ich pomocą dokonasz błyskawicznej i korzystnej metamorfozy w siedzibie swojej firmie, którą zrobisz wrażenie na współpracownikach, kontrahentach i konkurencji.  Osobom poszukujących rozwiązań, które przedstawią ich  firmę  jako innowacyjną i odkrywczą – proponujemy przykłady rozmaitych obrazów abstrakcyjnych jednoczęściowych, wieloczęściowych. To uniwersalne ozdoby, które w połączeniu z nowoczesnymi meblami, estetycznym oświetleniem wykreują Twoje idealne, biurowe pomieszczenie. Jeśli odczuwasz chwilowy brak impulsów i pomysłów na metamorfozę Twojego biura – odwiedź zakładkę inspiracji, przejrzyj blog lub napisz do Nas - a ruszymy ci z pomocą i gotowymi propozycjami. Możesz także przesłać nam szkic projektu twojego biura. Zagospodarujemy go dekoracjami według Twoich wskazówek. Warto poświęcić odrobinę energii na jego wygląd, a zainwestowane siły zwrócą się w postaci dobrych wyników, samopoczucia, fantastycznego humoru twoich współpracowników i szefów.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 5022 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl