Rozmiar
Wymiary
Kolor ramki
Temat
Przeznaczenie
Przeważający kolor
na stronę

do kuchni

Jesteś wciąż nienasycony i szukasz wykwintnych smaków wśród dodatków dekoracyjnych, idealnych dla twojego wnętrza? Dla tych co wciąż mają apetyt na piękno czeka kolekcja obrazów i plakatów stworzonych z myślą o kuchni, i do kuchni.

Teraz masz duże pole do popisu, gdyż w kolekcji znajdziesz moc różnych receptur w niebanalnych artystycznych kompo...

Jesteś wciąż nienasycony i szukasz wykwintnych smaków wśród dodatków dekoracyjnych, idealnych dla twojego wnętrza? Dla tych co wciąż mają apetyt na piękno czeka kolekcja obrazów i plakatów stworzonych z myślą o kuchni, i do kuchni.

Teraz masz duże pole do popisu, gdyż w kolekcji znajdziesz moc różnych receptur w niebanalnych artystycznych kompozycjach. Przepis na dobry nastrój, przykazania dla pani domu, afirmacje na temat bycia fit i wiele innych typograficznych wariacji związanych z kawą w nietypowych ujęciach i zaskakujących odsłonach. Z ich pomocą umiejętnie podkręcisz atmosferę w kuchennej aranżacji i ożywisz puste fragmenty ścian, które błagają o ozdobienie w pomysłowy sposób. Od teraz gotowanie w towarzystwie wybornych obrazów kulinarnych będzie  będzie dla ciebie prawdziwą frajdą i twoją inspiracją.  W ofercie przygotowaliśmy zróżnicowane pod względem stylistycznym kompozycje, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do charakteru  pomieszczenia.  Starannie wyselekcjonowane jak wina z dobrych szczepów, dedykowane wnętrzom zaaranżowanych w konwencji prowansalskiej, paryskiej, toskańskiej. Pełne ciepła, emanujące przyjaznym, rodzinnym klimatem - stworzone do stylizacji rustykalnych, retro, shabby chic.

Nawet najwykwintniejsze dania w towarzystwie wyśmienitych ozdób będą smakowały jeszcze lepiej, a Twoi bliscy z chęcią spędzą w niej czas przy wspólnym posiłku. Oferujemy sprawdzone tematy takie jak: warzywno - owocowe martwe natury, wiejskie przetwory i wyroby, świeże pieczywo, aromatyczne przyprawy - przeniesiesz się w mgnieniu oka w określony klimat, a apetyt dobre jedzenie zawsze będzie Ci dopisywał.

Na odważnych kucharzy lubiących eksperymenty fusion czekają fantastyczne i zadziwiające wzory nawiązujące do hiszpańskiej terakoty, glazury, niepokojące typografie, i zaczerpnięte z amerykańskiego vintage baru. Surowy styl designerskiego wzornictwa idzie tutaj w parze z elegancją, a to niesie ciekawe doznania dla twoich oczu Wymarzona kuchnia będzie być tak wyrafinowana jak  zapach, smak i kolor, który kochasz. Nie pozbywaj się chęci na więcej, ale otwórz na nowe doświadczenia.

Rozbudzisz w sobie większe pokłady pomysłowości gdy zobaczysz, że ściana nie jest jedynym sposobem na udaną ekpozycję - możesz obrazy kuchenne  postawić na regałach, oprzeć o lodówkę, położyć obok stołu, oprzeć o ścianę. Jest tyle opcji, ile tylko zdołasz sobie wyobrazić. Wrażenie pozornej przypadkowości rozmieszczenia dekoracji we wnętrzu to tak naprawdę dobre rozwiązanie na wprowadzenie optymalnego, nowoczesnego klimatu wystroju.

Gdy w poniższym zestawie nie znalazłeś Twojego oczekiwanego motywu - napisz do nas, a spełnimy nawet najbardziej szalone receptury. Przeslij nam szkic swojego projektu . Stworzymy obraz według Twojego pomysłu

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 888 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl