Rozmiar
Wymiary
Zwierzęta
Kolor ramki
Temat
Przeznaczenie
Przeważający kolor
na stronę

do salonu

Aranżacja sfery wypoczynkowej to nie lada wyzwanie - centrum życia rodzinnego i towarzyskiego zasługuje fantastyczny wystój, by dawać Tobie dobre samopoczucie gdy w nim przebywasz. Jeśli Twoje kolejne eksperymenty z upiększaniem nie sprawiają Ci satysfakcji - czas na radykalną zmianę Twojego podejścia i...wizerunku ścian. Nie potrzeba wiele - wy...

Aranżacja sfery wypoczynkowej to nie lada wyzwanie - centrum życia rodzinnego i towarzyskiego zasługuje fantastyczny wystój, by dawać Tobie dobre samopoczucie gdy w nim przebywasz. Jeśli Twoje kolejne eksperymenty z upiększaniem nie sprawiają Ci satysfakcji - czas na radykalną zmianę Twojego podejścia i...wizerunku ścian. Nie potrzeba wiele - wystarczy kilka inspirujących obrazów, które wykreują magiczny spektakl na twoich oczach. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy szeroki wachlarz, z którego możesz czerpać do woli  i wyrażać siebie na dziesiątki sposobów za pomocą obrazom dedykowanym salonom wypoczynkowym w dowolnych stylizacjach.

To bez znaczenia czy Twój salon jest wydzieloną częścią kawalerki, czy przestronnym pomieszczeniem  - z  obrazem  na ścianie  zyska nową jakość wizualną. Wnętrze w kawalerce " urośnie" , zaś przestronny lokal stanie się w mig przytulny i klimatyczny. Dzięki zróżnicowanym kolorystycznie i wymiarowo obrazom do salonu na płótnie canvas - łatwo, szybko i efektownie odmienisz najdziwniejsze pomieszczenie i doprowadzisz je do pożądanych dla ciebie standardów.

Poszukując optymalnych rozwiązań, warto pamiętać o kilku sztuczkach , które pomogą odkryć najwłaściwsze dekoracje spośród wielu innych, podobnych. Szerokie i długie ściany salonów  pokochają towarzystwo rozległych galerii obrazów w ramie lub gotowe zestawy canvasów, Nie pogardzą też dynamiczną abstrakcją na obrazie pięcioczęściowym, który odwróci uwagę np. od brzydkiej wnęki,  krzywego kominka, czy innych  niedoskonałościach, o których chcesz zapomnieć. 

Do wąskich i nieforemnych salonów polecamy zarówno obrazy kwadratowe, jak i long canvas, które wypełnią  puste miejsca nad sofą, fotelem, blatem stołu. Z kolei na ścianach szczytowych ujawniają swoje prawdziwe możliwości  obrazy tryptyki i pentaptyki  - schodkowy układ paneli fantastycznie podkreśli skosy,  i uczyni je estetyczniejszymi.

Nowoczesne obrazy spełnią swoją rolę w każdym salonowym pomieszczeniu  niezależnie od stylu, w jakim jest ono zaaranżowane. 

To  funkcjonalny i elegancki dodatek, który nie ujdzie uwadze Twoich gości i domowników.  Przykładowo aranż w klimatach retro, french chic, najlepiej dopełnisz pejzażem, wyrafinowanym portretem kobiecym, kompozycją kwiatową. Obrazy pokazujące monumentalną architekturę wielkich miast  podsycą surowy klimat industrialnego salonu, i wprowadzą w nim pierwiastek awangardy.

Osobom młodym, poszukującym  swojej estetycznej drogi polecamy  kompozycje   z designerskim, szalonym twistem takie jak - obrazy z napisami, graffitti, wzorami przypominającymi metal, cegłę  drewniane deski. Miłośnikom stonowanej klasyki, ponadczasowych tematów dedykujemy kolekcję vintage oraz obrazy minimalistyczne, oszczędne ale stylowe. Ugaszą one pragnienie stylowej elegancji, niezależnie od wieku.

To tylko niewielki skrawek opcji, które odkryjesz w kolekcji grafik, kompozycji w doskonałej jakości wydruku. Twórz, komponuj, łącz i dziel wzory, formaty - baw się stylem i odkrywaj własne ścieżki designu. Jeśli chwilowo zabrakło Ci motywacji do zmian - odwiedź zakładkę Inspiracje oraz nasz blog

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 4036 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl