Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

do sypialni

Obrazy do sypialni - stwórz wnętrze utkane z kolorowych snów

Masz w głowie wizję idealnej sypialni i ciągle się wahasz nad metamorfozą? Teraz nadszedł idealny moment na zmiany zgodne z Twoimi upodobaniami i konwencją. Dzięki nowoczesnym obrazom i plakatom przeznaczonym do sypialni najważniejsze miejsce dla Twojego komfortowego wypoczynku zyska ...

Obrazy do sypialni - stwórz wnętrze utkane z kolorowych snów

Masz w głowie wizję idealnej sypialni i ciągle się wahasz nad metamorfozą? Teraz nadszedł idealny moment na zmiany zgodne z Twoimi upodobaniami i konwencją. Dzięki nowoczesnym obrazom i plakatom przeznaczonym do sypialni najważniejsze miejsce dla Twojego komfortowego wypoczynku zyska nową jakość w sposób szybki, łatwy i efektowny. Wyselekcjonowane tutaj wzory i motywy zostały wybrane według kluczy najpopularniejszych trendów dekoratorskich. Oferowane obrazy do sypialni nie wymagają dodatkowej ramy – są przygotowane do błyskawicznego montażu w dowolny sposób. Podkreślisz nimi dosłownie każde wnętrze niezależnie od jego gabarytów i warunków ekspozycji. Pamiętaj, by dobierając obrazy do sypialni kierować się zasadą kontrastu: małe i niedoświetlone pomieszczenia błyskawicznie rozświetlą jasne, pastelowe, niemal białe kompozycje. Natomiast wnętrza neutralne, zbyt jednorodne błyskawicznie ożywią, dodadzą” pazura” obrazki o jaskrawych, ciemnych lub zróżnicowanych kolorach. Oferujemy tobie szeroką paletę kompozycji, portretów, motywów i sentencji w doskonałej jakości koloru nadruku.

Zamień koszmar minionej epoki w designerską fantazję jutra - obrazy modern do sypialni

Buszuj swobodnie wśród interesujących ciebie trendów. Jeśli znudził ci się banalny wygląd sypialnianej ściany - poszukaj inspirujących Cię motywów wśród kolekcji Feeby. Mieszaj, łącz i twórz zaskakujące aranżacje na ścianach. Czekają na Ciebie typograficzne kompozycje z liter oraz designerskie grafiki inspirowane współczesną kulturą mass media.  W przekroju tematycznym obrazów i parawanów do sypialni  znajdziesz tak inspirujące motywy jak np.: klasyka vintage, awangardowe kompozycje double exposure, water color, mixed media, żartobliwe slogany w różnych językach oraz typowo skandynawskie minimalistyczne kompozycje w czerni i bieli. Wszystkie plakaty i obrazy charakteryzuje wysoka jakość wykonania, co sprawi, że będziesz cieszyć nimi oczy przez długi czas. Na Twoje życzenie możemy również oprawić plakat w inny rodzaj ramki. Obrazy z galerii Feeby posiadają satynowe wykończenie i pochłaniają każdą ilość światła. Możesz cieszyć się pełnią koloru bez zakłóceń w świetle dnia i żarówki.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 7176 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl