Fototapety 3D – efekt iluzji optycznej

  Fototapety 3D to zamienniki dla standardowych obrazów i obecnie zyskują coraz większą popularność. Są rozwiązaniem niekonwencjonalnym, które często staje się głównym elementem ozdobnym w całym domu. W przeszłości fototapety były uznawane za drogie i prestiżowe dekoracje, na które mogły pozwolić sobie tylko osoby zamożne. Stanowiły je drzeworyty, a ich wykonanie było zlecane przez samego cesarza. Setki lat później mamy do czynienia z zupełnie nowym obliczem fototapety. Perspektywa, wyraźne barwy i dostępność sprawiły, że zawitały one w domach wielu osób na całym świecie. Do teraz produkuje się wiele rodzajów fototapet – zdobią je piękne widoki, roślinność, elementy architektury, a także nowoczesne figury geometryczne. W naszym sklepie internetowym zebraliśmy ciekawe i rzucające się w oczy modele. Sprawdź, co oferujemy.

  Posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu i chcesz je optycznie powiększyć? A może urządzasz swoją domową przestrzeń i chcesz umieścić w niej jeden wyróżniający się element? Rozwiązaniem, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zupełnie odmieni miejsce, w którym się znajduje są fototapety 3D.

  Fototapety na ścianę 3D przedstawiają najczęściej duże przestrzenie, piękne widoki lub pokaźnych rozmiarów zwierzęta bądź przedmioty. Użyta w ich przypadku perspektywa sprawia, że uzyskają Państwo efekt iluzji optycznej w swojej sypialni, łazience, czy też kuchni – fototapety 3D dedykowane są do każdego rodzaju wnętrz.

  Produkty zostały wykonane dzięki nowoczesnej technologii drukowania, dlatego wszystkie kolory i wzory są przedstawione niezwykle realistycznie oraz wyraźnie. Każdy detal został przedstawiony z niezwykła dokładnością. Dzięki temu przedstawione obiekty wydają się być niemal jak prawdziwe.

  Jak wykorzystać fototapety na ścianę 3D?

  Pamiętaj, by fototapety w 3D umieścić w widocznym miejscu – niech żadna dużych rozmiarów szafa nie przysłania ich piękna. Najczęstszym miejscem ich naklejenia jest ściana za łóżkiem lub taka, przed którą nie stoją żadne meble. Fototapeta jest istotnym elementem każdego pomieszczenia. Zadbaj więc by wszystkie znajdujące się wokół niej dodatki współgrały z kolorystycznie i dopełniały się.

  Użyj fototapety 3D z morzem w swojej łazience, a podczas kąpieli poczujesz się jak na prawdziwej rajskiej plaży. Masz także możliwość naklejenia wersji przeznaczonej specjalnie dla miłośników podróżowania – fototapeta z wieżą Eiffla w otoczeniu kwiatów z pewnością przypomni Ci o niezwykłych eskapadach.

  Jakie fototapety w 3D możesz u nas znaleźć?

  Oferujemy szeroki wybór fototapet, które z powodzeniem mogą zostać umieszczone w domu, a także w przestrzeni biurowej. Wiele z nich jest uniwersalnych, wykonanych w stonowanych barwach i będzie pasowało do miejsc o eleganckim charakterze. Nasze produkty są dostępne w wersji flizelinowej. Można także zdecydować się na jeden z dostępnych rozmiarów. Duży wybór wielkości daje Państwu okazję do dokładnego dopasowania fototapety 3D do rozmiary ściany. Proponowany przez nas asortyment to modele od 100x70cm aż do 368 x 254cm. Jakie fototapety na ścianę 3D oferujemy?

  Fototapety 3D geometryczne – to wyjątkowy rodzaj fototapet przedstawiający między innymi kwiaty, czy też barwne plamy w oryginalny sposób. Staną się ciekawym akcentem w przestrzeniach industrialnych, nowoczesnych gabinetach usługowych i biurach. Żywe kolory fototapet rozbudzą Twoją przestrzeń i wyróżnią się pośród innych, pastelowych mebli i dodatków.

  Fototapety 3D z elementami natury i zwierzętami – przedstawiają liście, kwiaty, biegnące konie oraz rozłożyste krzewy. Przypadną do gustu szczególnie tym, którzy cenią eleganckie rozwiązania i nie chcą zaburzyć harmonii w swoim wnętrzu.

  Fototapety 3D z architekturą – ukazują zdumiewająco zaprojektowane korytarze, tunele, które do złudzenia przypominają pałac. To wybór przeznaczony dla zwolenników wystroju nowoczesnego i skandynawskiego. W zależności od rodzaju przedstawionych na nich elementów mogą doskonale współgrać ze stylistyką glamour.

  • Zarejestruj się