Najmodniejsze fototapety – abstrakcja efektownym akcentem w Twoim domu

  Fototapeta to szybki i prosty sposób na spektakularną metamorfozę Twojego wnętrza. Nie jest bynajmniej cichym bohaterem przestrzeni, nie sposób jej nie zauważyć. W niezwykle efektowny sposób potrafi wypełnić salon, sypialnię, przedpokój czy gabinet. Wielkoformatowe dekoracje ścienne potrafią nadać niezwykłego charakteru każdemu wnętrzu. W pomieszczeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym wrażenie zrobią fototapety – abstrakcje. Feeby proponuje bogatą kolekcję fototapet – abstrakcje geometryczne, watercolor, z efektem 3D czy teksturą. Jeśli marzy Ci się oryginalne wnętrze, to doskonały wybór. Nasze fototapety – abstrakcje na flizelinie przykleja się znacznie łatwiej niż tradycyjne papierowe dekoracje. Materiał idealnie zamaskuje niedoskonałości ściany i sprawi, że łączenia pojedynczych brytów fototapety będą niewidoczne. Fototapeta – abstrakcja od Feeby to rozwiązanie dla osób, które cenią wysoką jakość i precyzję wykonania.

  Fototapeta – abstrakcja – zrób to sam

  W przypadku przyklejania fototapety – abstrakcji na flizelinie postępujemy podobnie jak z tradycyjną papierową tapetą, ale oszczędzamy czas. Wystarczy, że posmarujesz ścianę klejem, nie musisz wcześniej namaczać brytu fototapety. Flizelina zapewnia wysoką jakość, trwałość i estetyczny wygląd. To materiał, który powstaje z termicznego połączenia włókien syntetycznych lub ich sklejenia. Jest stosowana w krawiectwie do usztywniania i modelowania kształtu wyrobów odzieżowych, np. bluzek, marynarek i żakietów. Flizelina jest stosowana także w budownictwie. Zwojowała również rynek home decor. Dzięki swojej plastyczności, wytrzymałości i estetyce, fototapeta – abstrakcja na flizelinie szybko zdetronizowała tradycyjną papierową tapetę. To materiał, który charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu fototapeta – abstrakcja ze wzorem np tekstury nie zanika i nie blaknie. Problemów nie przysparza zarówno aplikacja fototapety, jak i jej ściągnięcie.

  Z przyklejeniem fototapety – abstrakcji poradzą sobie nawet niedoświadczone osoby. Dlatego, jeśli marzysz o spektakularnym efekcie wizualnym, nie wahaj się i przejrzyj ofertę Feeby!

  Najciekawsze fototapety - abstrakcje nie tylko na ścianach

  Wielkoformatowe dekoracje ścienne to niezwykle wyraźny trend w branży home decor. Wszystko wskazuje na to, że utrzyma się dłużej, bowiem fototapety – abstrakcje dają duże możliwości aranżacyjne. Projektanci wnętrz żonglują możliwościami i bawią się motywami fototapet przyklejając je nie tylko na ściany, ale również drzwi czy mebli. Taka dekoracja to pomysł dla osób, które cenią oryginalność i poszukują nietypowych rozwiązań.

  Fototapety – abstrakcje od Feeby to ogromny wybór wzorów jak motywy zwierzęce czy kwiatowe i szeroka paleta kolorystyczna. Jeśli chcesz optycznie powiększyć pomieszczenie, sięgnij po te jaśniejsze. Jeśli natomiast marzysz o wprowadzeniu wyraźnego akcentu do pomieszczenia, postaw na kolor, który kontrastuje ze ścianami. Aplikując fototapetę – abstrakcję tylko na jedną ze ścian w pomieszczeniu, nie musisz obawiać się efektu przytłoczenia.

  Fototapeta - abstrakcje do nowoczesnych wnętrz

  Idealnym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza, salonu, jadalni będzie fototapeta, abstrakcje to szerokie pole do aranżacyjnych popisów. Surowe wnętrze i proste formy mebli możesz przełamać wyraźnym kolorystycznym akcentem. Żeby w pomieszczeniu utrzymać wrażenie spokoju i harmonii, postaw na monochromatyczne motywy z efektem 3D. Nowoczesne przestrzenie stanowią idealne tło dla sztuki dekoracyjnej. Surowe białe ściany, chłodne szarości sąsiedztwo betonu czy cegły pozwala fototapetom – abstrakcjom grać pierwsze skrzypce i sprawia, że jest odpowiednio wyeksponowana. Sztuka nowoczesna może stać się wizytówką domu, a upodobanie do abstrakcji jego gospodarzy świadczy o nietuzinkowym guście, odwadze i zamiłowaniu do poszukiwań i ekstrawagancji. Fototapeta – abstrakcja to rozwiązanie dla osób o otwartych umysłach, którzy nie lubią utartych ścieżek.

  • Zarejestruj się