Fototapeta – tunel nowoczesny, bajkowy i w nadmorskiej scenerii

Obrazy trójwymiarowe to dla wielu świetne rozwiązanie, które można umieścić w przestrzeniach o niewielkim metrażu. Perspektywa sprawi, że pomieszczenie wizualnie zdobędzie kilka metrów kwadratowych więcej i nabierze nowoczesnego charakteru. Dlaczego jeszcze warto umieścić fototapety z tunelem w swoim mieszkaniu? Przede wszystkim ze względu na ich dobrą prezencję. Są centralnym punktem w całym pomieszczeniu i nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Ich niezwykłą właściwością jest możliwość zmiany atmosfery miejsca, w którym się znajdują. Wiele fototapet przedstawia niemal futurystyczne tunele, które zdecydowanie przełamują monotonię.

A może interesują Cię malownicze i oryginalne fototapety? Tunel może być ukazany także w nadmorskiej scenerii. Morze, piasek i bezchmurne niebo sprawiają, że fototapeta może zostać użyta w pomieszczeniach, gdzie swój wolny czas poświęcasz na relaks. Może zdecydujesz się umieścić je w łazience lub sypialni?

Fototapeta – przestrzenny tunel do domu i biura

Tunel może przybierać różne ciekawe formy i często jest ukazany w towarzystwie z niepowtarzalnymi elementami. Może mieć on charakter futurystyczny, industrialny, często zestawia się go z naturą, a jego wizerunek niejednokrotnie przywodzi na myśl bajkową scenerię. Jakie tunele oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim tunele nowoczesne, które bez trudu mogą zostać umieszczone zarówno w mieszkaniach, lokalach usługowych, jak i przestrzeniach biurowych. Czarno-biała kolorystyka sprawia, że świetnie wpiszą się w charakter oficjalnych wnętrz. Wiele z przedstawionych tuneli zostało stworzonych za pomocą świetnie wykonanej grafiki, która nie przytłoczy pozostałych elementów wystroju.

Fototapeta 3D – tunel do Twojego salonu, sypialni bądź łazienki

Wszystkie oferowane przez nas fototapety wykonujemy w wersji flizelinowej. Produkty dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz je dokładnie do ściany, na jakiej mają być położone. Wymiary rozpoczynają się od 100x70 cm i sięgają nawet 450x315 cm. Pamiętaj, by nie przycinać ich większych elementów. Jeżeli to zrobisz, fototapeta 3D może stracić swoją głębię i jakość.

Nasze fototapety wyróżniają się niezwykłą prostotą użycia. Po wymierzeniu ściany i pokryciu jej środkiem klejącym, umieść fototapetę na wybranej powierzchni, a następnie odpowiednio ją wygładź. Pamiętaj, że nie mogą znajdować się na niej żadne nierówności – ich obecność może skutkować pogorszeniem efektu trójwymiarowości. Produkty łatwo przywierają do ściany i w żadnym wypadku nie odkleją się. W szybkim czasie przyklej wybraną fototapetę i zobacz, jak świetnie odmieni Twoje pomieszczenie.

Fototapety z tunelem – wysoka jakość i dbałość o detale

Warto wspomnieć o wysokiej jakości wydruku. Czym wyróżnia się każda fototapeta przestrzenna z motywem architektury? Tunel ukazany jest z dużą dbałością o szczegóły – wszystko dzięki najwyższej klasy atramentowi, zapewniającemu wierne odwzorowanie i nasycenie kolorów. Produkt nie wydziela nieprzyjemnego, sztucznego zapachu – jest całkowicie bezwonny i bezpieczny. Z tego powodu nadaje się do użytku w miejscach, gdzie dużo czasu spędzają dzieci. Jest odpowiedni do pokojów dziecięcych również ze względu na dużą wytrzymałość oraz odporność na zarysowania i zabrudzenia. Maluchy mogą świetnie bawić się, nie zważając na czystość. Jeżeli powstanie jakakolwiek plama, bez trudu pozbędziesz się jej za pomocy suchej szmatki. Pamiętaj, by do czyszczenia nie wykorzystywać dużej ilości wody lub silnych środków czyszczących. Mogą negatywnie wpłynąć na fototapetę.

Każde wykonane przez Państwo zamówienie kontrolujemy, by dotarło do klienta w najwyższej jakości. Fototapety produkowane są specjalnie dla Ciebie tuż po zakupie, a następnie dokładnie zabezpieczane za pomocą stretchu oraz wytrzymałego kartonu. Jesteśmy przekonani, że nie zawiodą się Państwo na jakości naszych produktów. Dodatkowo, ich niska cena umożliwia zakup wielu sztuk i urządzenie kilku pomieszczeń. Zapraszamy do składania zamówień!

  • Zarejestruj się