Fototapeta – uliczki wyjątkowych miast

Obrazy przedstawiające ulice istnieją w sztuce już od stuleci. Początkowo ich podstawowym zadaniem było przedstawienie planu miasta. Miały pomóc w jego rozwoju i poprawie wizerunku. Następnie przerodziły się w prawdziwą formę sztuki i obecnie są jednymi z najczęściej wybieranych dzieł.

Na przestrzeni lat sposób prezentowania wizerunków ulic zmienił się. Nie są one już przedstawiane realistycznie, ale także ukazuje się je niemal jak wyjęte wprost z baśniowej krainy. Towarzyszą im ciekawe barwy, niecodzienne elementy i rozmaite postacie. Zmianie uległa także wielkość obrazów. Współcześnie, wielu pasjonatów sztuki i nie tylko decyduje się na umieszczenie w swoich domach fototapety. To alternatywa dla obrazów – są ekonomicznym rozwiązaniem pozwalającym na wyjątkową dekorację Twojej przestrzeni. Co więcej, za pomocą jednej fototapety jesteś w stanie pokryć całą powierzchnię ściany. Uzyskujesz dzięki temu niepowtarzalny efekt – możesz poczuć się niemalże jak w centrum wielkiego miasta.

Wizerunek uliczek wielu pięknych miast zdobi obecnie coraz więcej nowoczesnych mieszkań. To idealny sposób, by podkreślić swoje zainteresowania architekturą, czy też podróżami. Tego typu obrazy i fototapety wybierane są nie tylko przez pasjonatów sztuki, ale także tych klientów, którzy chcą umieścić w swoim domu grafikę przypominającą o niedawnej eskapadzie w dalsze rejony świata. Dlaczego jeszcze fototapeta z uliczkami zdobywa tak dużą popularność?

Interesuje Cię fototapeta? Uliczki to prawdziwa klasyka, jeśli mowa o nowoczesnej sztuce, którą można spotkać w obecnych domach. Przedstawia piękno wielkiego miasta o różnych porach roku, za dnia oraz nocą, a także w ciekawych sceneriach. Ukazuje wycinek z życia mieszkańców danego miasta. Wiele z grafik zostało przedstawionych niezwykle realistycznie – znajdujące się na nich postacie są w trakcie wykonywania codziennych czynności. Możesz także odkryć romantyczne wersje fototapet. Ukazują zachowane w sobie pary, obejmujące się i spacerujące po tytułowych uliczkach.

Fototapeta 3D – uliczki Nowego Jorku i Paryża

Wpadła Ci w oko fototapeta 3D? Uliczki to motyw, który doskonale prezentuje się w wersji z perspektywą. Za jej pomocą wytwarza się dodatkowa przestrzeń sprawiająca, że pomieszczenie o niewielkim metrażu wydaje się być znacznie większe. Ty sam poczujesz się jak w centrum przedstawionych na niej wydarzeń.

Marzy Ci się fototapeta? Uliczki greckie w otoczeniu przyrody przypadną do gustu każdemu, kto chce zrelaksować się w otoczeniu natury. Umieść je w łazience lub sypialni, gdzie odpoczniesz po długim dniu pracy, wpatrując się w niepowtarzalne widoki. A może podobają Ci się uliczki włoskie? Fototapeta z malowniczymi widokami gorącej Italii wprawi w zachwyt niejednego podróżnika.

W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty przedstawiające piękne, europejskie ulice. Pochodzą one z tak wyjątkowych miast jak Paryż oraz Nowy Jork – ulubione destynacje wielu osób, które często są marzeniem najbardziej zapalonych podróżników. Pasują do nowoczesnych wnętrz, ale bez trudu możesz użyć ich w przestrzeniach o klasycznej stylistyce – za ich pomocą stworzysz wyjątkowy kontrast, który z pewnością nie ujdzie niczyjej uwadze.

Fototapeta – uliczki europejski miast

Wszystkie z oferowanych przez nas fototapet oferujemy w wielu rozmiarach – od 100x70 cm do 450x315 cm. Tak duża różnorodność umożliwia dokładne dopasowanie ich do wymiarów ściany. Pamiętaj, by przed zakupem dobrze zmierzyć powierzchnię, na jakiej ma zostać położona fototapeta. Jeżeli znacząco przytniesz produkt, może on stracić na swoim wyglądzie. Co więcej, u nas dostępna są fototapety w wersji flizelinowej, drukowane przy pomocy najwyższej jakości atramentu. Jest w 100% bezwonny, przez co całkowicie bezpieczny. Grafiki posiadają wiernie odwzorowane kolory, przez co obraz wydaje się być jeszcze bardziej realistyczny. Każdy detal został odwzorowany z niezwykłą dokładnością.

Interesuje Cię nowa fototapeta? Uliczki Toskanii, Nowego Yorku lub Paryża są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do składania zamówień!

  • Zarejestruj się