Fototapeta dla nastolatków - wyjątkowa ozdoba w niskiej cenie

  Urządzając pokój nastolatka warto postawić na uniwersalne i sprawdzone rozwiązania, które wpiszą się w jego gusta niezależnie od panujących obecnie trendów wnętrzarskich. Najlepszym rozwiązaniem będzie styl minimalistyczny bądź skandynawski z rzucającym się w oczy dodatkiem. Tym widocznym elementem może być fototapeta dla nastolatków.

  Fototapeta dla nastolatków przedstawia unikalne grafiki odnoszące się do motywów zwierzęcych, filmowych, czy też natury. Przypominają one obrazy fantasy, jednak są dużo bardziej realistyczne. W ich przypadku zastosowano neutralną kolorystykę, która doskonale wpisze się w barwy innych dodatków i mebli zastosowanych w danym pomieszczeniu. Wszystkie oferowane przez nas produkty pomogą w stworzeniu wyjątkowej atmosfery – to nie tylko zwykłe obrazy. Każdy z nich umożliwia pole do interpretacji, pozwalając na pobudzenie kreatywności. Młoda osoba staje się wrażliwa na sztukę i docenia piękno wyjątkowym dzieł.

  Dlaczego warto zdecydować się na fototapety dla nastolatków?

  Fototapety dla nastolatków to wyjątkowy sposób na urządzenie sypialni i jej przemianę w miejsce z unikatową atmosferą. Przede wszystkim produkty są niezwykle proste w montażu. Wystarczy jedynie zmierzyć ścianę, wyłożyć ją środkiem klejącym, a następnie umieścić na niej fototapety młodzieżowe, dokładnie dociskając je do powierzchni oraz wygładzając. Pamiętaj, by ze względów estetycznych nie docinać większej ilości fototapety – może wpłynąć to na jej estetykę. Dlaczego? Przedstawia ona obraz w dużym formacie. Wycięcie dużej części elementów sprawi, że całkowicie zmieni ona swój wygląd. Chcąc dobrze dopasować fototapetę do rozmiaru ściany wybierz model o odpowiednim rozmiarze – dobierzesz go z listy umieszczonej na naszej stronie internetowej. Oferujemy rozmiary od 100x70 cm aż do 450x315 cm. Każdy z nich dostępny jest w wersji flizelinowej.

  Fototapety 3D młodzieżowe sprawdzają się szczególnie w miejscach o niewielkim metrażu. Podczas tworzenia użytej na nich grafiki zastosowano perspektywę, która w pomieszczeniu stworzy efekt niemalże iluzji optycznej. W niezwykły sposób powiększy dane pomieszczenie – wizualnie można niemal poczuć efekt dodatkowego pomieszczenia. Pamiętaj, by produkty skomponować wraz z innymi elementami wystroju wnętrza, jakie znajdują się w pokoju. Nie pozwól, by duża szafa lub łóżko przysłoniły piękno Twojej nowej fototapety. Niech staną się centralnym punktem w pomieszczeniu, który od wejścia przykuje wzrok gości i nie pozwoli oderwać od siebie wzroku.

  Zastanawiasz się nad zakupem fototapety 3D młodzieżowej? Jest to ekonomiczny sposób na ozdobę pomieszczenia. Jeżeli nie chcesz inwestować w kilka pojedynczych obrazów, możesz wykorzystać dużą fototapetę, która sama w sobie będzie prezentować się jak prawdziwe dzieło sztuki.

  Fototapety młodzieżowe - co je wyróżnia?

  Fototapety młodzieżowe 3D wykonano najwyższej jakości drukiem żelowym, dzięki któremu można uzyskać wyraziste kolory i dużą ilość szczegółów. Detale sprawiają, że obraz wydaje się być niemal jak żywy. Wszystkie barwy zostały wiernie odwzorowane. Warto wspomnieć także o rodzaju użytego atramentu. Jest w pełni bezwonny, przez co można uznać go za produkt bezpieczny. Dzięki niemu fototapeta pozostaje odporna na działanie promieni UV, a także jest odporna na wszelkie zarysowania oraz zabrudzenia.

  W jaki sposób czyścić fototapety dla nastolatków? Przede wszystkim unikaj nadmiernego kontaktu z wodą. Do pozbycia się większych plam stosuj jedynie suchej ścierki. Zdecydowanie unikaj silnych środków czyszczących – mogę one w dużym stopniu wpływać na jakość fototapety i spowodują szkody.

  Przykładamy dużą wagę do wszystkich zamówień. Każda fototapeta produkowana jest przez nas specjalnie dla Ciebie, zaraz po zakupie. Dbamy, by została zapakowana w sposób umożliwiający jej dotarcie do Ciebie w nienaruszonym stanie. Fototapety 3D młodzieżowe nawijamy na rolkę i owijamy w stretch, a następnie pakujemy w wytrzymały karton. Sprawdź, co dokładnie posiadamy w naszej ofercie w tej i innych kategoriach, jak miasta, góry, dżungla. Zapraszamy do składania zamówień!

  • Zarejestruj się