Miarki wzrostu dla dzieci

  Miarka wzrostu to dekoracja ścienna do pokoju dziecięcego, która w przyszłości będzie niesamowitą pamiątką. Na specjalnie zaprojektowanej grafice znajdują się dedykowane miejsca, w których można wpisać imię dziecka i pomiary. Oferujemy bogatą kolekcję różnych wzorów dla dziewczynki i dla chłopca, które z łatwością można dopasować do wystroju pokoju.

  Miarka wzrostu jako obraz dekoracyjny typu deco panel

  Miarka wzrostu Feeby jest wykonana w formie obrazu na płótnie. Kolorowa grafika jest drukowana na płótnie canvas o widocznej strukturze. Boki są również zadrukowane, tworząc efekt odbicia lustrzanego. Dbamy o każdy szczegół, dlatego zszywki są równomiernie rozłożone i mało widoczne. Cechą charakterystyczną miarek wzrostu jest idealnie naciągnięte płótno i gładkie boki, które tworzą efekt tzw. bębna. Obraz jest matowy, nie odbija światła. Miarka wzrostu może być samodzielną dekoracją lub częścią galerii ściennej, np. zdjęć pokazujących rozwój dziecka. Ozdobę można połączyć także z innymi obrazami dla dzieci od Feeby. W takiej kompozycji sprawdzają się zwierzęta, postaci z bajek i kreskówek, pastelowe grafiki, cytaty z bajek. Wszystkie wymienione motywy znajdziesz w naszym sklepie.

  Dekoracja ścienna bezpieczna dla dzieci

  Projektując dekoracje ścienne, dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych. W druku stosujemy wyłącznie tusze eco-solwentowe, które są bezwonne i pozbawione toksycznych substancji, dlatego miarka wzrostu może wisieć w pokoju dziecięcym. Ozdoba jest lekka i nie posiada żadnych plastikowych elementów.

  Miarka wzrostu dla dzieci będzie idealnym prezentem dla pary spodziewającej się dziecka lub dla malucha na urodziny albo z okazji świąt. Dekoracja jest stabilna i estetycznie wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły, co wyróżnia ją na tle innych miarek wzrostu. Miarka w formie obrazu jest trwalsza od naklejki, która z czasem trafi swoją jakość i odkleja się od ściany.

  • Zarejestruj się