Miarki wzrostu dla dzieci

Miarka wzrostu to dekoracja ścienna do pokoju dziecięcego, która w przyszłości będzie niesamowitą pamiątką. Na specjalnie zaprojektowanej grafice znajdują się dedykowane miejsca, w których można wpisać imię dziecka i pomiary. Oferujemy bogatą kolekcję różnych wzorów dla dziewczynki i dla chłopca, które z łatwością można dopasować do wystroju pokoju.

Miarka wzrostu jako obraz dekoracyjny typu deco panel

Miarka wzrostu Feeby jest wykonana w formie obrazu dekoracyjnego typu deco panel. Kolorowa grafika jest drukowana na satynowym papierze i naklejana na cienką płytę HDF. Nadruk delikatnie się błyszczy i odbija światło. Z tyłu znajduje się rama MDF o grubości 2 cm z metalową zawieszką. To sprawia, że miarka nie przylega do ściany i tworzy efekt dekoracji 3D. Miarka wzrostu może być samodzielną dekoracją lub częścią galerii ściennej, np. zdjęć pokazujących rozwój dziecka. Ozdobę można połączyć także z innymi obrazami dla dzieci od Feeby. W takiej kompozycji sprawdzają się zwierzęta, postaci z bajek i kreskówek, pastelowe grafiki, cytaty z bajek. Wszystkie wymienione motywy znajdziesz w naszym sklepie.

Dekoracja ścienna bezpieczna dla dzieci

Projektując dekoracje ścienne, dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych. W druku stosujemy wyłącznie tusze eco-solwentowe, które są bezwonne i pozbawione toksycznych substancji, dlatego miarka wzrostu może wisieć w pokoju dziecięcym. Ozdoba jest lekka i nie posiada żadnych plastikowych elementów.

Miarka wzrostu dla dzieci będzie idealnym prezentem dla pary spodziewającej się dziecka lub dla malucha na urodziny albo z okazji świąt. Dekoracja jest stabilna i estetycznie wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły, co wyróżnia ją na tle innych miarek wzrostu. Miarka w formie obrazu jest trwalsza od naklejki, która z czasem trafi swoją jakość i odkleja się od ściany.

    • Rejestracja

    Załóż nowe konto

    Masz już konto?
    Zaloguj się lub zmień hasło