Zegar ze sławnymi osobami to idealna dekoracja na wyrażenie własnego stylu

  Zegar z obrazem to modna dekoracja ścienna, która może być nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna. Jest to z pewnością oryginalna i niekonwencjonalna propozycja na aranżację pomieszczenia. Zegar ze sławnymi osobami to idealne rozwiązanie na dodanie cząstki siebie i swojego stylu do pomieszczenia. Zegar ze sławnymi osobami nie tylko przyciąga wzrok i cieszy oko, ale także odmierza czas. Za każdym razem, gdy będziemy sprawdzać godzinę, jednocześnie będziemy patrzeć na ulubioną aktorkę czy piosenkarza. Będzie podświadomie wprawiać Cię w dobry nastrój i pobudzać kreatywność. Takie oryginalne zegary ze zdjęciami sławnych osób doskonale sprawdzą się w uzewnętrznianiu siebie oraz swojego gustu filmowego i muzycznego. Zegar sławne osoby sprawdzi się zarówno w salonie, jak i korytarzu czy sypialni nastolatka. Ożywiają i urozmaicają wystrój, ciekawie zagospodarowując pustą ścianę.

  Zegary ze zdjęciami sławnych osób do każdego pomieszczenia

  Każdy pokój potrzebuje w nim zegara. Warto wybrać taką dekorację, która będzie oryginalna i niepowtarzalna, jak na przykład zegar sławne osoby. Zegar ze sławnymi osobami jest prostym sposobem na udekorowanie pokoju. Zegar ze sławnymi osobami jest również doskonałym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego.

  Zegary ze zdjęciami sławnych osób pasują do każdego stylu oraz pomieszczenia. Zegar sławne osoby doskonale sprawdzi się przy aranżacji dużej ściany w biurze, gabinecie, poczekalni, restauracji w stylu starego Hollywood, a także w domu, w naszym salonie, korytarzu, pokoju dziecka czy sypialni. Świetnie komponują się z każdym wystrojem wnętrza i pasują do każdego stylu. Zegar sławne osoby to element dekoracyjny który przypadł do gustu osobom lubiącym popkulturę i cenią sobie minimalistyczne wnętrza. To idealnie rozwiązanie dwa w jednym. Kupując zegar ze sławnymi osobami mamy elegancką ozdobę, która posiada funkcję odmierzania czasu. Sprawdzanie godziny na takim zegarze stanie się bardzo miłym akcentem w ciągu zabieganego dnia.

  Zegary ze zdjęciem sławnych osób to idealny element dekoracyjny

  Jeśli chcesz urozmaicić białe ściany oryginalną aranżacją postaw na zegar sławne osoby. W Feeby wychodzimy z założenia, że dekoracje nie mogą być nudne, dlatego stworzyliśmy ogromny wybór zegarów ze sławnymi osobami. Zegar ze sławnymi osobami jest zabawny i nieoczywisty. Taki zegar sławne osoby śmiało można połączyć z innymi dekoracjami w domu, jak na przykład galerią ścienną w stylu nowoczesnym. Niech nasza kreatywność nie zna granic. Taka dekoracja to nie tylko zabawny prezent na urodziny, ale również piękna ozdoba, która posłuży na lata.

  Zegary ze zdjęciami sławnych osób mogą przedstawiać naszych idoli z dzieciństwa, jak na przykład Marylin Monroe, ulubionego aktora jak James Dean, czy podziwianego piosenkarza jak Elvis Presley. Takie zegary ze zdjęciami sławnych osób w kolorze czarno-białym idealnie sprawdzą się w industrialnych i minimalistycznych mieszkaniach. Oprócz ikon sprzed lat, nasz zegar sławne osoby może przedstawiać również współczesnych idoli jak gwiazdy Disneya, piosenkarze muzyki pop czy charakterystyczne postacie z filmów i bajek.

  Na Feeby posiadamy cudowne zegary ze zdjęciami sławnych osób, dlatego każdy znajdzie idealny wariant dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą, aby wybrać idealny zegar sławne osoby dla siebie. Każda dekoracja posiada subtelnie wkomponowaną tarczę zegarową, na której z łatwością odczytamy godzinę. Każde zegary ze zdjęciami sławnych osób posiadają głębie kolorów oraz ostrość. Sprawia to, że sprawdzanie godziny jest po prostu przyjemną czynnością w ciągu dnia. Zegary ze zdjęciami sławnych osób są proste w montażu, zawieszenie ich na pustej białej, ścianie nie sprawi żadnego problemu dorosłym oraz dzieciom.

  • Zarejestruj się