Nowoczesne Wieszaki ścienne

Wieszaki to dekoracje ścienne, które często goszczą w domach i biurach. Połączyliśmy ich funkcjonalność z estetyką obrazu i stworzyliśmy nowoczesne ozdoby do każdego wnętrza, które podkreślają jego wyjątkowy charakter. Grafika tych dekoracji jest drukowana na satynowym papierze, a następnie naklejana na cienką płytę MDF. Z tyłu znajduje się rama MDF, która dystansuje grafikę od ściany i tworzy efekt 3D. W przypadku wieszaka solidne i estetyczne haczyki są przymocowane do płyty na stałe. Dzięki metalowym mocnym haczykom można zawiesić na wieszaku ubrania, szale, czapki lub inne części garderoby. Wieszaki można wykorzystać na wiele sposobów, na przykład w pokoju zamontowany w pobliżu toaletki będzie wieszakiem na biżuterię. Dzięki temu, że możesz zawiesić go na dowolnej wysokości na ścianie z łatwością dostosujesz jego wysokość do wzrostu dziecka i ułatwisz maluchowi bycie samodzielnym. Tego rodzaju praktyczne dekoracje ułatwią dzieciom utrzymanie porządku w pokoju i zaoszczędzą czasu na szukaniu zgubionych rzeczy. Dekoracyjne wieszaki z nadrukowanym obrazem dostępne są w różnych rozmiarach dzięki temu dostosujesz je do każdego wnętrza. Te niezwykle praktyczne dekoracje sprawdzą się zarówno w salonie, przedpokoju czy sypialni ale również w komercyjnych wnętrzach. Szczególnie w poczekalniach, gdzie wymagane są wieszaki dla wygody gości oraz biurach dla pracowników, których garderoba powinna być niewidoczna. Dziś wieszaki to nie surowe metalowe schowane za drzwiami ale estetyczna, zawieszona w widocznym miejscu ozdoba. Żyjąc w dobie potrzeby porządku i ładu takie nowoczesne wieszaki to „must have” każdego domownika.

Dzięki bogatej ofercie wzorów dopasujesz wieszak do swojego wnętrza pod względem stylu, koloru i rozmiaru.

Ozdobne wieszaki

To propozycja dla osób ceniących sobie funkcjonalne i praktyczne dodatki. Te równie świetnie spełnią swoją funkcję w przedpokoju, poczekalni, recepcji, ale także w sypialni lub pokoju dziecka. Koniec z nudnymi drewnianymi wieszakami! Feeby prezentuje zupełnie nowe i oryginalne dekoracje, czyli wieszak z nadrukowaną grafiką. Nowoczesna forma tych dekoracyjnych wieszaków sprawia, że staje się dekoracją ścienną i niebanalną ozdobą z praktycznym zastosowaniem. Jeśli nie masz miejsca na ścianie na obraz i wieszak, wybierz ozdobny wieszak od Feeby. To idealne rozwiązanie.

Podłużna forma ułatwia wkomponowanie dekoracji w wolne miejsce na ścianie np. między meblami lub obok biurka. Wieszaki nadają się do przedpokoju, poczekalni, recepcji i biura. Sprawdzą się także w pokoju dziecka lub młodzieżowym jako miejsce do zawieszenia worka przedszkolaka, medali zdobytych w zawodach albo szkolnej torby. Wieszaki z powodzeniem utrzymają ciężar płaszcza, torebki, smyczy dla psa.

Bogata kolekcja wieszaków do przedpokoju i nie tylko…

W naszej ofercie wieszaków znajdziesz cały zbiór wzorów pasujących do przedpokoju z kategorii natura i zen, modna tekstura drewna czy abstrakcje. Takie stonowane motywy wtopią się w otoczenie i wprowadzą harmonię. Przedpokój to szczególne miejsce w domu gdzie witamy gości, dlatego warto zadbać o estetyczny element, który stanie się wizytówką naszego domu. W tym przypadku godnym polecenia motywem będą wieszaki z napisem „Home” czy popularny „ W tym domu”. Do pomieszczeń takich jak biuro polecamy grafiki z architekturą, z napisami lub abstrakcje. Nasze wieszaki z powodzeniem posłużą jako wyposażenie biur w korporacjach, gdzie zegar to podstawa a wieszak pozwoli na zachowanie porządku. Dzięki dostępnej funkcji na naszym sklepie wyboru po kolorze z łatwością odnajdziesz wymarzony wieszak. Następnym pomieszczeniem gdzie wieszak jest niezbędny to kuchnia, dlatego przygotowaliśmy serię wieszaków z motywami dedykowanymi. Wieszaki do kuchni posiadają zaprojektowane grafiki z motywem kawy, filiżanki, ziół i przypraw. Kuchnia najczęściej jest mono-chromatyczna dzięki umeblowaniu w jednolitym kolorze. Warto zadbać o dodatki i akcenty by ożywić i nadać charakter w tym pomieszczeniu. Taką właśnie funkcję mogą spełnić nasze wieszaki. To właśnie one wpływają na końcowy efekt wystroju dzięki praktycznemu wykorzystaniu i codziennemu użytkowi. Szczególnie dotyczy to takich przestrzeni jak przedszkola i salony kosmetyczne. Dzięki naszym wieszakom przedszkolaki szybko nauczą się samodzielnie wieszać swoje rzeczy a nadrukowana zabawna dziecięca grafika wywoła pozytywne emocje i pobudzi wyobraźnię. Wyposażenie szatni w przedszkolu jak również poczekalnia w gabinecie kosmetycznym dzięki ofercie Feeby staje się niebywale proste. Oprócz obrazów typu canvas, plakatów w ramie czy parawanów wieszaki staną się dopełnieniem całej stylizacji. Nasze produkty są bezpieczne, zastosowane eco tusze są nietoksyczne, dlatego można je stosować nawet w gabinetach lekarskich. Każdy wieszak jest starannie wykańczany ręcznie , zabezpieczany i pakowany w dopasowany karton. Ozdoba jest gotowa do powieszenia zaraz po wyjęciu z kartonu.

    • Rejestracja

    Załóż nowe konto

    Masz już konto?
    Zaloguj się lub zmień hasło