na stronę

Kwiaty

Aranżacja w rozkwicie ...łąka i ogród w nowoczesnych ozdobach

Kobiety uwielbiają je dostawać, mężczyźni nimi obdarowywać. Najczystszy symbol estetyki kryje się w naturze. Pachnące zmysłowo rośliny i kwiaty  ułożone w wymyślne bukiety  to  podarunek dla wymagającego wnętrza. Posiadają moc wyrażania uczuć, gdy zabraknie słów. By cieszyły oko należ...

Aranżacja w rozkwicie ...łąka i ogród w nowoczesnych ozdobach

Kobiety uwielbiają je dostawać, mężczyźni nimi obdarowywać. Najczystszy symbol estetyki kryje się w naturze. Pachnące zmysłowo rośliny i kwiaty  ułożone w wymyślne bukiety  to  podarunek dla wymagającego wnętrza. Posiadają moc wyrażania uczuć, gdy zabraknie słów. By cieszyły oko należy otoczyć je szczególną opieką.Gdy ich wzorowa  pielęgnacja stanowi dla Ciebie wyzwanie - wzbogać wystrój ściany obrazem z kwiatową kompozycją.  Roślin nigdy dość, dlatego pąki, pędy i delikatne płatki stanowią tak wdzięczny motyw malarski, inspirację dla współczesnego designu.  Odkryj je w kolekcji dekoracji do domu i biura, gdzie wśród fotografii, akwareli i abstrakcji  kryją się intrygujące twory matki natury. Czerp z jej bogactwa pełnymi garściami - to najlepsza recepta na upiększenie otoczenia. 

Róże, maki, storczyki i jeszcze więcej delikatności...- obrazy wieloczęściowe w romantycznym stylu

Uwielbiasz kwiaty, i chcesz mieć ich jak najwięcej w swoim otoczeniu? W kolekcji nowoczesnych obrazów wieloczęściowych kryje się prawdziwa uczta dla zmysłów.  Jeśli mało nam storczyków na oknach, róż w wazonie i maków w ogrodzie - to zawsze możemy powiesić obraz przedstawiający nasze ukochane rośliny w nowej, zaskakującej odsłonie. Nowoczesny obraz pięcioczęściowy lub kwadraptyk to modna i niebanalna propozycja dla koneserów roślin ozdobnych najróżniejszych gatunków. Satynowy wydruk oddaje rzeczywistą moc koloru płatków i liści z 100 % dokładnością, pozwala się dogłębnie cieszyć urokiem walorów flory. Stylowe kompozycje by Feeby  napełnią Twój salon, kuchnia lub gabinet atmosferą łagodności, beztroski i relaksu. Gałęzie kwitnącej wiśni, domowe ogrody różane, wielkie holenderskie plantacje tulipanów zajmujące całe pola to ponadczasowe motywy, które uatrakcyjnią nasze wnętrze i podkreślą kolorystykę pomieszczenia (np. lilie, lawenda, dmuchawce). Jasne i pastelowe motywy to must- have w tak popularnych trendach jak styl prowansalski, paryski, angielski.  Wprowadzą do otoczenia świetlisty blask i podkreślą  kolorystykę starannie dobranych dodatków, mebli i tekstyliów.

Estetyka na wielką skalę  - obrazy kwiatów w odsłonie makro

Oferowane przez nas produkty posiadają bogaty wachlarz formatów i kompozycji. Gdy kuszą cię szalenie popularne wzory w przybliżeniu - zerknij do propozycji starannie wybranych przykładów. Duży pąk lub kilka liści w wielkoformatowym układzie przyciąga uwagę jak magnes. Niezupełnie roślina, nie do końca abstrakcja, lecz artystyczna wariacja. Głowa kwiatu czosnku, fragment gerbera czy lilii  jako pojedyncze obrazy lub pakiet dekoracji dają Tobie ogromne pole do popisu w wystroju salonu lub sypialni. Motywy makro na obrazach z kwiatami świetnie się sprawdzą jako ozdoby wnętrz w nurcie industrialnym, nowoczesnym, awangardowym.  Pusta ściana stanie się w jednej chwili oknem z widokiem na ogród. Szybko odkryjesz nieznany potencjał tej samej przestrzeni. Otwórz się na kreatywne pomysły i  swoje wnętrze w azyl dla zmysłów. Odkryj paletę naturalnego piękna w kolekcji ozdób z kwiatami.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1097 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl