Filtr Szczegółowy

Motywacyjne

Dla tych, którym słowa niosą radość, nadzieję, pomysły, pogodę ducha, inspirują, motywują i porażają pozytywną energią. W kolekcji obrazów z napisami zawarliśmy esencję najpopularniejszych i najciekawszych sloganów, które towarzyszą ludziom w obecnych czasach. Modne, chwytliwe & kreatywne teksty w nowoczesnej typografii na obrazie to doskonała alternatywa dla tradycyjnych widoków, krajobrazów czy kompozycji. Bo dobry tekst ma moc, a tekst zamieniony w awangardową sztukę na obrazie to przesłanie o 100 % mocy i niewyobrażalnym zasięgu. Zastosowane różne kroje czcionek sprawiają, że napisy prezentują się niezwykle ciekawie i wpadają w oko.
Wszystkie obrazy to wydruk powstały na odpornym i solidnym płótnie canvas o gramaturze 260 g/ m kw, które następnie jest naciągnięte na krosno z MDF o grubości 3 cm. Wszystkie krawędzie płótna zostały dodatkowo zadrukowane w kolorze czarnym, co sprawia, ze obraz powieszony na ścianie nabiera efektu głębi i wygląda jakby został oprawiony w niewidzialną ramę. Ten estetyczny "trick" sprawia, że kłopot z doborem właściwej ramki spada z Twojej głowy. Pozostaje Ci się jedynie cieszyć ciekawym efektem dekoracyjnym, który daje obraz typograficzny w Twoim wnętrzu.
Tego rodzaju ozdoba sprawdzi się znakomicie w aranżacji wszelkich nowoczesnych pomieszczeń utrzymanych np. w stylu skandynawskim, a także jako wyborny gadżet do pokoju nastolatka. To także znakomity pomysł na upominek. Obraz typograficzny podarowany jako prezent np. z okazji ślubu, parapetówki, na 18 urodziny sprawi niejednemu solenizantowi wiele radości ( i przy okazji przyozdobi pomieszczenie).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->