Filtr Szczegółowy

Motywacyjne

Dla tych, którym słowa niosą radość, nadzieję, pomysły, pogodę ducha, inspirują, motywują i porażają pozytywną energią. W kolekcji obrazów z napisami zawarliśmy esencję najpopularniejszych i najciekawszych sloganów, które towarzyszą ludziom w obecnych czasach. Modne, chwytliwe & kreatywne teksty w nowoczesnej typografii na obrazie to doskonała alternatywa dla tradycyjnych widoków, krajobrazów czy kompozycji. Bo dobry tekst ma moc, a tekst zamieniony w awangardową sztukę na obrazie to przesłanie o 100 % mocy i niewyobrażalnym zasięgu. Zastosowane różne kroje czcionek sprawiają, że napisy prezentują się niezwykle ciekawie i wpadają w oko.
Wszystkie obrazy to wydruk powstały na odpornym i solidnym płótnie canvas o gramaturze 260 g/ m kw, które następnie jest naciągnięte na krosno z MDF o grubości 3 cm. Wszystkie krawędzie płótna zostały dodatkowo zadrukowane w kolorze czarnym, co sprawia, ze obraz powieszony na ścianie nabiera efektu głębi i wygląda jakby został oprawiony w niewidzialną ramę. Ten estetyczny "trick" sprawia, że kłopot z doborem właściwej ramki spada z Twojej głowy. Pozostaje Ci się jedynie cieszyć ciekawym efektem dekoracyjnym, który daje obraz typograficzny w Twoim wnętrzu.
Tego rodzaju ozdoba sprawdzi się znakomicie w aranżacji wszelkich nowoczesnych pomieszczeń utrzymanych np. w stylu skandynawskim, a także jako wyborny gadżet do pokoju nastolatka. To także znakomity pomysł na upominek. Obraz typograficzny podarowany jako prezent np. z okazji ślubu, parapetówki, na 18 urodziny sprawi niejednemu solenizantowi wiele radości ( i przy okazji przyozdobi pomieszczenie).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl