Filtr Szczegółowy

Zwierzęta

Czy nie sądzicie, że fauna świata to prawdziwy skarb dla oczu? Drapieżniki chodzące własnymi drogami, kolorowe papugi i węże możesz podziwiać od dziś nie tylko w ogrodzie zoologicznym. Różnorodność gatunków zwierząt, ich wyjątkowe cechy sprawiają, iż często się z nimi utożsamiamy i chętnie wybieramy nowoczesne obrazy ze zwierzęcym motywem. Intensywne kolory piór, pręgi i cętki z powodzeniem podkreślają barwy ścian czy detale mebli. Najbardziej żywiołowe i dynamiczne są ogromne obrazy wieloczęściowe z zebrami lub obrazy w ramie przedstawiające tropikalne zwierzęta. Obraz z widokiem ławicy egzotycznych ryb, ptaków czy motyli prosto z puszczy Amazonki to wdzięczny pomysł na ożywienie salonu utrzymanego w neutralnych i spokojnych kolorach. Zwierzęta afrykańskie na obrazach to nie tylko np. wyraz sympatii do stylu etnicznego, czy kolonialnego w wystroju wnętrza, ale także sposób na ubogacenie aranżacji, która domaga się metamorfozy.
Wizerunek rozpędzonego konia w galopie na obrazie w ramie to trafna propozycja dla dekoracji pomieszczenia w stylu preppy lub equestrian, zaś obrazy przedstawiające ulubionych pupili: koty, psy w pozytywnym i humorystycznym klimacie rozweselą każde wnętrze i przypadną do gustu dorosłym jak i dzieciom. Nastolatkom i osobom wrażliwym na współczesne trendy dedykujemy obrazy z wilkami w niebanalnej odslonie kompozycji double vision. Jeżeli zaś chcemy uzyskać klimat o wyrazistym charakterze z domieszką męskiego pierwiastka, wystarczy znaleźć miejsce dla obrazów np., drapieżnych kotów, ogromnych pająków i gadów o przerażającym spojrzeniu. Dekoracje przedstawiające zwierzęta są ponadczasowe, uniwersalne, funkcjonalne i praktyczne - możesz z powodzeniem podarować taki obraz bliskiej osobie jako upominek np. na parapetówkę.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->