Filtr Szczegółowy

typograficzne

Osoby, które pragną ogłosić światu swoje przywiązanie do określonych wartości i ceniących poczucie humoru połączone z dobrą zabawą, z pewnością zaciekawią przygotowane w tej kategorii plakaty typograficzne. W tej ofercie mamy Ci wiele do powiedzenia, gdyż znajdziesz tu napisy i slogany na każda okazję. Co brzęczy w głowie i na języku - od razu przelaliśmy na papier.
Znajdziesz tu sentencje, popularne memy z Internetu, porywające motta i przysłowia z różnych stron świata. Słowo pisane to hit w dekoracji wnętrz ostatnich sezonów i absolutny must-have w tak modnym stylu skandynawskim. Łatwo przyciąga uwagę widza, uatrakcyjnia ścianę i nie tylko. Świetnie wygląda postawiony swobodnie na półce, oparty zwyczajnie o ścianę, postawiony na podłodze... To mała, a tak znacząca kropka nad "i". Pisane różnymi czcionkami teksty o zasadach domu opatrzone czerwonym symbolem serca, czy afirmacje na temat picia mleka, umieszczone w jadalni, lub najczęściej odwiedzanym przez domowników miejscu mogą zadziałać sprawczo na młodych buntowników. Zmotywują do okazywania należytego szacunku i nauczą rodzinnych wartości. Oprawiony w ramę slogan z zabawnym podtekstem, wyeksponowany w najdogodniejszym dla niego miejscu, zainteresuje prędzej odbiorcę, niż wypisany na kartce i przylepiony magnesem do lodówki, Będzie również stanowił znakomity element ubogacający biuro, sypialnię, czy pokój dziecka. W końcu przysłowia są mądrością narodu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl