Filtr Szczegółowy

krajobrazy

Wydrukowane na satynowym papierze postery z motywami krajobrazów to obietnica odpoczynku dla Twoich oczu i fantazji dla umysłu. Nie potrzeba wiele, aby na chwilę zmienić scenerię swoich marzeń - wystarczy, że spojrzysz na swoją ścianę ozdobioną plakatem z widokiem Gór Skalistych, lawendowej łąki lub tafli jeziora u podnóża Alp.
Moc naturalnych widoków w plakatach na ścianę, polega na ich uniwersalnym charakterze, dzięki czemu z łatwością dopasujesz interesujący Cię motyw do stylu i wielkości pomieszczenia, które chcesz urządzić. Ciepłe kolory widoków, oprószonych promieniami słońca na plakatach z krajobrazem, skutecznie skruszą lód i chłód w surowo zaaranżowanym pomieszczeniu. Z kolei, gdy Twoje wnętrze kipi od nadmiaru barw, łatwiej przywrócisz w nim właściwy nastrój za pomocą subtelnego ujęcia pejzażu w plakacie czarno - białym.
Postery obfitujące w widoki i krajobrazy świetnie nadają się do stylizacji wszelkich oficjalnych, biurowych i użytkowych lokali. Znakomicie upiększają ściany i nie absorbują całkowicie uwagi odbiorcy, dzięki czemu może w pełni oddać się np. wydajnej pracy. Rozmaitość wzorów i ujęć krajobrazów na plakatach dostępnych w ofercie, pozwoli Ci bez przeszkód realizować marzenia o galerii widoków z najodleglejszych zakątków świata.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl