Wybrane dla Ciebie

Szukasz przestrzeni? Postaw na obrazy 3D

Aby ściana nabrała wyrazu, kolorytu i stała się ważnym elementem w aranżacji wnętrza, warto szukać ciekawych, niepowtarzalnych dekoracji. Jeśli zależy Tobie na efektownym wyglądzie i jeszcze lepszym efekcie, doskonałym rozwiązaniem będą obrazy 3D. Obrazy na ścianach kojarzą się głównie ze zdobionymi ramami czy klasycznymi dekoracjami, które od lat zdobią ściany naszych domów i mieszkań. Okazuje się jednak, że dobrze dobrany obraz może sprawdzić się także w wielu nowoczesnych odsłonach aranżacyjnych. Obrazy 3D to propozycja dla osób, które poszukują czegoś niepowtarzalnego i oryginalnego, a jednocześnie przyciągającego spojrzenia. Taka forma dekoracji ma całe mnóstwo zalet, a nasze propozycje sprawią, że bez problemu można znaleźć coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

Pełne głębi obrazy w 3D

Drukowane na płótnie obrazy 3D są tak wykonane, aby tworzyć wrażenie trójwymiarowości i głębi. Już pierwsze spojrzenie na obraz pozwala nam przenieść się w zupełnie inny świat – rajskie klimaty dalekich wysp, piękny wiosenny las lub w całkowicie wirtualną przestrzeń pełną geometrycznych wzorów przenikających wszystkie wymiary. Duży obraz 3D powieszony na ścianie pozwala na optyczne powiększenie wnętrza. Wrażenie trójwymiarowości powoduje, że nawet niewielkie pomieszczenie zaczyna wydawać się dużo większe niż w rzeczywistości. Najlepszy efekt uzyskamy, jeśli w niewielkim pomieszczeniu zawiesimy obraz o dużych gabarytach – nasza ściana stanie się wtedy pierwszym krokiem do zupełnie nowej rzeczywistości. Obraz 3D może być świetnym uzupełnieniem wystroju wnętrza lub też stać się najmocniejszym akcentem dekoracyjnym, który będzie robił świetne pierwsze wrażenie.

Obraz 3D - doskonała dekoracja dla każdego wnętrza

Obrazy 3D dostępne są w wielu wersjach zarówno, jeśli chodzi o rozmiary, jak i o świat przedstawiony na obrazie. Mogą to być efektowne zdjęcia pięknych miejsc, martwa natura lub całkowita abstrakcja, która idealnie wkomponuje się we wnętrza urządzone w stylistyce modernistycznej czy industrialnej. Wybierając obraz 3D na ścianę możemy mieć pewność, że sprawdzi się w każdym wnętrzu i w każdej stylistyce. Bez problemu dopasujemy rozwiązanie idealne do wnętrz urządzonych w stylu retro, vintage czy klasycznym, a także do pomieszczeń skandynawskich, industrialnych czy minimalistycznych. Choć dekoracje ścienne kojarzymy głównie z wnętrzami reprezentacyjnymi, okazuje się, że równie dobrze sprawdzą się w kuchni i w łazience.

Obraz w 3D – w pojedynkę czy w zestawie?

W poszukiwaniu efektownych dekoracji ściennych niekoniecznie trzeba skupiać się wyłącznie na pojedynczej dekoracji. Bardzo dobry efekt aranżacyjny dają na ścianie zestawy obrazów utrzymanych w tym samym klimacie bądź też jeden obraz podzielony na kilka mniejszych. Efekt końcowy prezentuje się świetnie szczególnie na dużych ścianach, które wymagają nieco bardziej przemyślanej oprawy. Gdy jeden obraz to za mało, można więc pomyśleć o tryptyku czy galerii. Warto jednak wtedy zadbać o to, by obrazy 3D na ścianę stanowiły harmonijną całość. Technika 3D sama w sobie jest już bardzo efektowna i dekoracyjna – jeśli nie przemyślimy rozmieszczenia obrazów, zamiast doskonałego efektu uzyskamy przesyt i wrażenie nadmiaru, co nigdy nie jest korzystne dla wystroju i klimatu wnętrza.

Efektowny wygląd, solidne wykonanie

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja dekoracja ścienna będzie nie tylko efektowna i przyciągająca spojrzenia, ale również trwała, warto wybierać obrazy 3D wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W naszej ofercie znajdziesz propozycje obrazów drukowanych na płótnie canvas, które do złudzenia imituje dawne płótna malarskie. Dostępne są obrazy w ramach, a także takie, które pozbawione ram, zapraszają do wejścia w wirtualny świat i zacierają granicę między rzeczywistością a światem znajdującym się na obrazie. Każdy obraz dostępny w naszej galerii to prawdziwe dzieło sztuki wnętrzarskiej – wybierz taki, dla którego znajdziesz idealne miejsce w Twoim wnętrzu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    • Rejestracja

    Załóż nowe konto

    Masz już konto?
    Zaloguj się lub zmień hasło