Kategorie

  Aktywne filtry (0)

  Obrazy do salonu czarno-białe jako idealna dekoracja przestronnych wnętrz

  Każda abstrakcja to okazja do spotkania, podczas którego ścierają się poglądy i wyobrażenia. Kontrast napędza do działania, motywuje, przekazując pozytywną energię.

  Na płótnie typu canvas czy satynowym papierze czarno-białe obrazy abstrakcyjne od zawsze wzbudzały żywe zainteresowanie u miłośników niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. W tym wypadku obraz jest nośnikiem niezwykle istotnych informacji, które w kontrastowych dla siebie barwach jeszcze bardziej dobitnie manifestuje swój przekaz.

  Kreując przestrzeń dzienną, w którym spędzamy najwięcej czasu i który jest świadkiem naszych rozważań, dyskusji i wymiany poglądów postawmy na obrazy do salonu czarno-białe, które będą pretekstem i motorem do prowadzenia tego typu owocnych rozmów.

  Czarno-białe obrazy na ścianę Banksy’ego dla wymagających

  Tego typu dekoracje mogą być inspiracją dla wymagających osób ceniących zarówno styl jak i głęboko zakorzenione wartości merytoryczne. Tak jak w przypadku grafik Banksy’ego, które są czymś więcej niż tylko odzwierciedleniem rzeczywistości, cała istota tkwi w głębokim konturze, który karykaturze nadaje ludzkie emocje, gesty, odruchy.

  Zaskocz gości tą niebanalną, aczkolwiek pobudzającą do rozmów kompozycją, nad którą warto się pochylić z lampką ulubionego wina w kręgu najlepszych przyjaciół i znajomych. Tego typu klimat wprowadzą czarno-białe obrazy na ścianę,, które mają wiele do powiedzenia, dosłownie i w przenośni.

  Czy obrazy czarno-białe mogą być interesujące?

  Oczywiście! Wystarczy że na białą ścianę powiesimy jedną z kontrastowych abstrakcji dostępną na Feeby by uzyskać rewelacyjny efekt pogłębionej przestrzeni, która do nas przemawia. Jeśli jesteś fanem dekoracyjnych eksperymentów, które zawsze się udają to ucieszy Cię propozycja dedykowana miłośnikom praktycznych rozwiązań w designerskiej formie.

  Jeśli dysponujesz imponującą ilością wolnego miejsca na ścianie w salonie czy sypialni wybierz obrazy czarno-białe np. trzyczęściową abstrakcję w surrealistycznym stylu. A może skusisz się na parawan, który dopełni przestrzeń swą oryginalną stylistyką i formą? Wpuść nutkę nieoczywistości do swojego wnętrza, która pomimo swej stonowanej kolorystyce wzbudza u odbiorcy barwne skojarzenia.

  Czarno-białe obrazy na planie miasta i słynnych budowli

  Niesłabnącą popularnością cieszą się dekoracje, na których uwiecznione są imponujące i najbardziej rozpoznawalne budowle europejskich stolic i miast. Kontrastowa tonacja podkreśla ich niezłomność i potęgę. Miasto nocą to ponadczasowa kompozycja, która niezmiennie zachwyca, dodaje przestrzeni i głębi pomieszczeniom. Zaproś ją do swego wnętrza i czerp energię z rozświetlonych, tętniących życiem ulic, pełnych osobliwych historii i emocji.

  Jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie całkowicie odmieniającym wnętrze, postaw na pentaptyk, który dzięki swej modułowej formie sprawi, że poczujesz się tak jakbyś osobiście zwiedzał te niesamowite miejsca. Czarno-białe obrazy z pewnością uatrakcyjnią wnętrze kuchni, dopasowując się do czerni dodatków lub bieli mebli, podkreślą wyjątkowość gwarnego salonu, nadadzą stylowego wykończenia sypialni.

  Obrazy czarno-białe dla wnętrz urządzonych w loftowym i skandynawskim stylu

  Tak oczywiste elementy ludzkiej anatomii jak dłoń, ucho, oko czy usta mogą stać się prawdziwym rarytasem dla koneserów piękna. Dowolnie interpretuj to co widzisz. Zadbaj o nie znajdując na swych ścianach miejsce do ich wyeksponowania. Idealnie odnajdą się w klasycznym stylu ale też podsycą surowość loftowego i przełamią biel skandynawskiego designu.

  Czarno-białe obrazy na ścianę nie muszą być nudne!

  Najważniejsze jest to, aby korespondowały z kolorystyką wnętrza, nadawały mu odpowiedniego klimatu i tonu.

  Feeby zaproponuje Ci o wiele więcej, niż mógłbyś oczekiwać. Za sprawą interesujących linii, nieoczywistych cieni i odbarwień, czarnych ramek i białego tła odnajdziesz kompozycję, która dogłębnie odda charakter Twoich czterech ścian.

  W Feeby potrafimy zaskoczyć najwyższą jakością materiałów, z których wykonane są obrazy, a niezawodna jakość, która cieszy nawet po 12 miesiącach od zakupu, sprawi, że Twoja noga jeszcze nie raz tu postanie!

  Dla wymagających pasjonatów perfekcyjnego wnętrza, abstrakcyjne obrazy czarno białe uatrakcyjnią i podkreślą ich wyjątkowość.

  • Zarejestruj się