Obrazy kolorowe

Wybrane dla Ciebie

Kolorowe obrazy do salonu i nie tylko

Porzuć nudę i ożyw wnętrza swojego mieszkania dzięki kolorowym obrazom na ścianę! To doskonały wybór do salonu, w którym tętni życie, a domownicy spotykają się przy wspólnych rozrywkach, posiłkach czy pracy. Kolorowe obrazy nie tylko oddadzą tę energię, ale także doskonale odzwierciedlą Twój charakter i atmosferę Twojego domu. To jednak nie jedyne pomieszczenie, w którym ozdoby pełne barw sprawdzą się doskonale.

Kolorowe obrazy w sypialni - tutaj również pasują, pozwolą domownikom spokojnie odpływać do krainy barwnych snów. Pięknie ożywią przestrzeń w kuchni, w której z powodzeniem zastąpią dekoracje, mogące budzić poczucie zagracenia. Kolorowe obrazy na ścianę do łazienki? Czemu nie! W pomieszczeniu, w którym trudno hodować rośliny, obrazy mogą okazać się najbardziej odpowiednią dekoracją. Nie musisz wiercić dziur w płytkach - dzięki dostępnym w sklepach budowlanych systemom klejącym powiesisz obraz tam, gdzie chcesz bez uszkodzenia ściany lub obrazu.

Kolorowe obrazy na ścianę sprawdzą się w każdym wnętrzu - zarówno tym nowoczesnym, jak i tradycyjnym, we wnętrzu w stylu ekologicznym, vintage czy glamour. Wystarczy, że dobierzesz motyw, współgrający z kolorystyką pomieszczenia, a powalający efekt masz jak w banku!

Kiedy jakość idzie w parze z designem

Idealne obrazy kolorowe to te, które łączą jakość wykonania z zachwycającym motywem, odpowiadającym naszym gustom. Bardzo istotna jest ochrona kolorów, które z czasem mogą tracić swoją intensywność, a co za tym idzie - negatywnie wpływać na energię, panującą w pomieszczeniu. Dlatego do produkcji kolorowych obrazów wykorzystujemy tylko atramenty żelowe jakości premium, które gwarantują odporność na działanie promieni słonecznych, sztucznego światła czy wilgoci. Nowoczesne plotery zapewniają wysoką jakość wydruku, zapewniając barwom naturalne odwzorowanie, głębię i odpowiednie kontrasty.

Nie musisz więc obawiać się o jakość - bez względu na to, czy zdecydujesz się na obrazy kolorowe w ramie czy na płótnie. Czy nasze propozycje przypadną Ci jednak do gustu? Nie mamy co do tego wątpliwości! Wśród motywów znajdziesz zarówno zapierające dech w piersi widoki, motywy roślinne, majestatyczne obrazy zwierząt, jak i szereg abstrakcyjnych wzorów, motywów street artowych czy - wziętych żywcem z pop kultury - portretów oraz nietypowych malunków naszych zdolnych artystów.

Kolorowe obrazy na ścianę - dla kogo?

Nie masz pewności, czy kolorowe obrazy są dla Ciebie? Odpowiedź brzmi “tak”, jeżeli preferujesz przytulne, cieszące oko wnętrza, w których nie brakuje energii i radosnych akcentów. Wśród setek naszych propozycji na pewno znajdziesz te, które najbardziej pasują do Twojej osobowości i stylu życia. Wyeksponuj je w swojej przestrzeni, a od razu poczujesz się jak w domu.

O czym warto pamiętać, wybierając kolorowe obrazy na ścianę? Przede wszystkim o tym, by pasowały do innych barw, panujących w pomieszczeniu. Jeśli Twoje ściany są białe, a inne elementy dekoracyjne oszczędne w kolorach - masz szerokie pole do popisu. Do takiego otoczenia pasować będzie niemal każda mieszanka barw. Jeżeli jednak lubisz mocne kolory i nie brakuje ich w Twoich wnętrzach, upewnij się, że wybrany obraz z nimi koresponduje - na zasadzie spójności albo kontrastu.

Koloroterapia w Twoim domu

Nie zapominaj o tym, że kolory mają znaczenie, a w przestrzeni domowej mogą wpływać na nasz nastrój i samopoczucie. Dzięki kolorowym obrazom możesz więc zapewnić sobie i domownikom najlepsze warunki do relaksu, pracy albo zabaw. Ciepłe kolory, takie jak czerwień czy pomarańcz są barwami energetyzującymi - używaj ich tam, gdzie chcesz pobudzać kreatywność i zwiększać zapał do działania. Kolor żółty sprzyja koncentracji - to dobry wybór dla kącika do pracy lub odrabiania zadań domowych. Zieleń i niebieski relaksują i wyciszają zmysły. Świetnie sprawdzą się w sypialni albo w kąciku relaksacyjnym. Fiolet skłania do zadumy, a róż wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. Inwestuj w kolory w swoim otoczeniu, a stanie się ono jeszcze bardziej przyjazne i pełne pozytywnej, dobroczynnej energii.

    • Zarejestruj się