Obrazy kosmosu

Wybrane dla Ciebie

Obraz kosmos – cała galaktyka na Twojej ścianie

Niesamowite widoki, nieodkryte światy, nuta tajemniczości i przepiękna gra świateł – obrazy z motywem kosmosu robią kolosalne wrażenie, nic więc dziwnego, że bardzo często sięgamy po nie, gdy szukamy stylowej dekoracji na ścianę. Obrazy z kosmosem dostępne są w wielu wersjach i rozmiarach, dzięki czemu bez problemu można dopasować coś odpowiedniego do każdego wnętrza.

Wnętrza inspirowane przestrzenią

Planując aranżację wnętrza, warto brać pod uwagę nie tylko najważniejsze elementy wykończenia i wystroju, ale również wszelkie dodatki dekoracyjne. To właśnie one tworzą klimat i sprawiają, że w urządzonych przez siebie pomieszczeniach doskonale się czujemy. Umiejętnie dobrane ścienne dekoracje sprawiają, że wnętrze staje się kompletne, ale również pozwalają kreować jego przestrzeń i głębię. Obrazy z motywem kosmosu to propozycja, która doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach, które potrzebują optycznego powiększenia. Szczególnie dobrze wyglądają obrazy w dużych rozmiarach, zajmujące sporą powierzchnię ściany. Kosmos na obrazach potęguje głębię i trójwymiarowość, dzięki czemu nawet niewielkie pomieszczenie wydaje się dużo większe niż jest w rzeczywistości. Obrazy z kosmosem to także niezwykła gra świateł i cieni, które można wykorzystać do dodatkowej dekoracji – wystarczy, że umiejętnie je podświetlimy za pomocą punktowego oświetlenia, a efekt aranżacyjny z pewnością będzie niesamowity.

Obrazy z kosmosem w różnych stylistykach wnętrza

Obrazy z kosmosem cieszą się popularnością wśród osób, które poszukują niebanalnych i oryginalnych elementów wystroju wnętrza. Są nieco abstrakcyjne, tworzą niesamowity klimat, przyciągają spojrzenia – od większości z nich naprawdę trudno jest oderwać wzrok. Efektowny kosmos na ścianie bardzo dobrze prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, w których sporo jest elementów abstrakcyjnych, geometrycznych kształtów i ciekawych wzorów. Kosmiczne widoki to czysta geometria połączona z niepowtarzalnym światłem. Można je zawiesić na ścianie w salonie, będą pięknie prezentowały się w sypialni, a także w pokoju nastolatka – pasjonata astronomii i odległych galaktyk.

Obrazy z kosmosem na płótnie

Jeśli chcesz mieć pewność, że dekoracja ścienna będzie nie tylko efektowna, ale również elegancka i stylowo wykonana, warto sięgnąć po obrazy z kosmosem na płótnie canvas. Imituje ono do złudzenia prawdziwe płótno malarskie, dzięki czemu to, co widzimy na obrazie łączy w sobie elementy fotografii i malarstwa. Obrazy na płótnie są bardzo efektowne, dlatego też warto zadbać o ich odpowiednią oprawę. Kosmos na ścianie jest już bardzo mocnym akcentem, potrzebuje więc bardzo spokojnego i stonowanego otoczenia. Najlepiej prezentuje się na tle jasnej ściany utrzymanej w jednolitej kolorystyce. Obrazy z kosmosem można wykorzystywać zarówno pojedynczo, jak i tworzyć z nich ciekawe zestawy dekoracyjne. Jeśli jednak decydujesz się na kilka obrazów, warto zadbać o to, by były dopasowane do siebie pod względem kształtów, rozmiarów i elementów wykończenia. Warto zachować spójność zwłaszcza, gdy chodzi o rozmiary oraz obecność lub brak ram. Gdy jeden obraz będzie w ramie, a pozostałe będą bez ram, efekt końcowy może wypaść nie do końca dobrze.

Kosmos, który nigdy nie blaknie

Dekoracje ścienne bardzo często świetnie prezentują się na początku, a następnie z biegiem czasu tracą na wyglądzie: blakną, stają się przybrudzone i tracą swój dawny blask. Aby tego uniknąć, warto szukać obrazów, które wykonane są przy użyciu nowoczesnych, bardzo efektownych technik. W naszej ofercie znajdziesz obrazy na płótnie lub na papierze, które są drukowane przy użyciu specjalnego, żelowego atramentu. Daje on świetny efekt i na płótnie, i na papierze, dobrze odwzorowuje kolory, a także szczegóły znajdujące się na fotografii. Co więcej, atrament żelowy ma całe mnóstwo zalet praktycznych – jest bezpieczny, antyalergiczny, odporny na zarysowania i zabrudzenia. Wybierając obrazy z kosmosem drukowane atramentem żelowym możesz mieć pewność, że dekoracje ścienne przez długie lata będą prezentowały się tak samo dobrze, jak nowe.

Zapraszamy serdecznie do przejrzenia naszej oferty w kategorii obrazy z kosmosem – wśród niezwykłych propozycji na pewno znajdziesz coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

    Kategorie

    Aktywne filtry (0)

    • Zarejestruj się