Obrazy z postaciami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z postaciami - powiew historii w Twoim domu

Dla pasjonatów historii i mitologii, a także dla tych, którzy chcą w wystroju swojego mieszkania oddać prawdziwie tradycyjny charakter, stworzyliśmy kolekcję, zawierającą przepiękne obrazy z postaciami. Są one dostępne w bardziej nowoczesnej odsłonie - jako obrazy w ramie, a także w formie, którą docenią miłośnicy klasyki - jako malunku na płótnie.

Obrazy z postaciami historycznymi to wspaniały prezent dla osób, które uwielbiają zatracać się w minionych czasach, studiować historię oraz inspirować się dokonaniami ciekawych osobistości. Staną się one doskonałym uzupełnieniem wnętrz tradycyjnych, urządzonych w stylu klasycznym. Mamy także coś dla miłośników dawnych wierzeń - obrazy z postaciami mitologicznymi z pewnością podkreślą tajemniczość pomieszczeń i przyciągną spojrzenie niejednego gościa, otwierając drzwi do nowych, nieznanych światów.

Czy obrazy z postaciami zarezerwowane są tylko dla klasycznych wnętrz? Zdecydowanie nie. Dekoracje na ścianach powinny ujawniać zainteresowania domowników, przypominać o wartościach, skłaniać do refleksji. Co zrobi to lepiej, niż majestatyczne obrazy wojenne czy rozbudzające wyobraźnię malowidła z mitologicznymi bogami i stworami? W naszym asortymencie znajdziesz obrazy z jedną postacią, znaną z historii lub odzwierciedlającą klimat zamków, dworów czy mitologicznych wierzeń oraz rytuałów. Jeśli wolisz obrazy z wieloma postaciami, również mamy dla Ciebie całą gamę inspiracji. Barwne sceny bitew, starcia tytanów, obrazki rodzajowe z pewnością pobudzą wyobraźnię i ożywią wnętrze każdego posiadacza.

Obrazy z postaciami historycznymi - jakość na lata

Bez względu na to, czy bardziej inspiruje Cię dostojna postać Napoleona czy wszechwładny Zeus, wybierając obrazy z postaciami, zawsze stawiaj na jakość. Na Feeby znajdziesz tylko solidne dekoracje, które nie zużyją się i nie wyblakną po kilku latach ściennej ekspozycji. Co tu dużo mówić - nie są to obrazy, które szybko przejdą do historii!

Skąd czerpiemy taką pewność co do naszej jakości? Ponieważ drukując każdy obraz, używamy tylko wysokiej jakości atramenty żelowe oraz nowoczesne plotery. Zapewniamy naszym dekoracjom doskonałe odwzorowanie kolorów, optymalne kontrasty, a także ochronę przed blaknięciem - nawet, jeśli obraz znajduje się w miejscu wyeksponowanym na działanie promieni słonecznych. To jednak nie wszystko. Ekologiczne atramenty UVgel do druku są pozbawione toksyn i bezzapachowe. Dzięki temu Twoje ulubione obrazy z postaciami mitologicznymi lub historyczne sceny mogą wisieć również w miejscach dostępnych dla najmłodszych domowników.

Obrazy z postaciami na płótnie - prawdziwy powiew historii

Jeśli przeglądasz obrazy z postaciami w ramach prezentu, zajrzyj do kategorii obrazów vintage i retro. Materiał, na którym drukujemy wzór, tzw. canvas, idealnie odzwierciedla strukturę prawdziwego malarskiego płótna. Obdarowany będzie miał wrażenie, że trzyma w ręku wierną reprodukcję dzieła samego Matejki! Obrazy z postaciami na płótnie zachwycają nie tylko strukturą, ale także barwną kolorystyką, tak ważną zarówno dla dekoracji nawiązujących do historii, jak i do mitologii.

Interesują Cię obrazy z jedną postacią? Piękna, duża dekoracja wspaniale wyeksponuje wszystkie walory kolorystyczne. Na Feeby znajdziesz także inspirujące i zachwycające obrazy z wieloma postaciami, które możesz zamówić w formie jednego obrazu, albo w postaci obrazu wieloczęściowego - pentaptyku - pięcioczęściowej dekoracji, przyciągającej wzrok i idealnie eksponującej scenę, jaką przedstawia.

Obrazy na płótnie nie wymagają ramy, a materiał naciągnięty na ramę jest odpowiednio napięty i wygładzony na brzegach. Dzięki zastosowaniu druku również na bokach, uzyskaliśmy bardzo nietypowy efekt lustrzanego odbicia. Doceni je każde spostrzegawcze oko i osoby, dla których detal ma znaczenie. Każdą dekorację odpowiednio zabezpieczamy i pakujemy w solidny karton - tak, by jego użytkownicy mogli cieszyć się nią i wyeksponować od razu po odpakowaniu.

    • Zarejestruj się