Obrazy dla dzieci – kreatywny sposób na urządzenie pokoju

  Wyposażenie pokoju dla dziecka nie musi oznaczać banalnych dodatków o prostych wzorach i kolorach – wręcz przeciwnie! Aby ciekawie i stylowo urządzić miejsce, w którym dziecko będzie przebywać znaczną część dnia, można wykorzystać obrazy dla dzieci. Jak je wybrać?

  Obrazy dla dzieci na płótnie z postaciami z bajek

  Obrazy do pokoju dziecka powinny zostać dopasowane dokładnie do upodobań oraz zainteresowań dziecka. Warto, aby w przypadku starszych dzieci umożliwić im samodzielny wybór obrazu, które zawiśnie na jego ścianie. Dzięki temu nie tylko rozwinie się ich kreatywność, ale także będą mogły wyrazić samych siebie.

  Warto postawić na obrazy do pokoju dziecka zawierające wizerunek ich ulubionych postaci z bajek. Mogą być to superbohaterzy, księżniczki bądź zwierzęta z kreskówek. Wiele z naszych obrazów przypomina także sceny komiksowe zawierające krótkie wypowiedzi bohaterów w chmurkach.

  W przypadku starszych dzieci, do gustu mogą przypaść im obrazy z inspirującymi oraz motywującymi cytatami. W naszej ofercie posiadamy tego typu warianty, które zostały urozmaicone kwiatowymi motywami. Warto zestawić je wraz z innymi kolorowymi dodatkami.

  Obrazy do pokoju dziecięcego – sztuka dla najmłodszych

  Chcąc w oryginalny sposób urządzić pokój dziecięcy można zdecydować się na obrazy dla dzieci na płótnie inspirowane dziełami sztuki. To doskonały sposób, aby uwrażliwić dzieci na piękno dzieł artystycznych i zmotywować je do poznawania ich w przyszłości. Jednym z oferowanych przez nas produktów bezpośrednio nawiązujących do dzieł uznanych artystów jest „Pocałunek wśród świec”, którego wygląd przypomina „Pocałunek” autorstwa Gustava Klimta.

  Umieszczając tego typu obraz w pokoju dziecięcym sprawiamy, że zapisuje się on w pamięci najmłodszych – za jego sprawą, może jeszcze na początkowych etapach edukacji, poczują chęć do zgłębienia tematów związanych ze sztuką.

  Obrazy dla dzieci na płótnie i drukowane – co oferujemy?

  Wybierając obrazy do pokoju dziecięcego warto zwrócić uwagę na ich jakość. Upewnij się, że nie ulegną szybkiemu zniszczeniu. Produkty przeznaczone dla dzieci muszą być wytrzymałe – wynika to z faktu, iż dzieci często eksperymentują z przedmiotami dookoła siebie. W przypadku obrazów na płótnie zawieszanych na ścianie unikamy tego typu problemu, jednak jeśli chcemy postawić go na komodzie lub oprzeć o ścianę warto, by produkty były odporne na rozerwania i mocniejsze zadrapania.

  Oferowane przez nas obrazy do pokoju dziecka wykonane zostały z grubszego płótna, które pozostanie odporne na przypadkowe uszkodzenia, a Państwa pociechy będą mogły cieszyć się nimi przez dłuższy czas. Po wielu latach stanie się wyjątkową pamiątką, która może zostać przekazana kolejnym pokoleniom.

  Wygląd dziecięcego pokoju można urozmaicić także za pomocą wieloczęściowych obrazów. Warianty dostępne w naszym sklepie internetowym to obrazy pięcioczęściowe, tak zwane pentaptyki. Ciekawym rozwiązaniem byłoby umieszczenie ich na ścianie, gdzie nie zostały zawieszone inne obrazy lub zdjęcia. Jedną z największych zalet obrazów dzielonych na części jest możliwość rozmieszczenia ich w dowolnej odległości od siebie. Poszczególne krawędzi nie muszą przylegać bezpośrednio do siebie – rozłóż je według swoich upodobań.

  Kolorowe obrazy dla dzieci nie są jedynymi produktami, jakie Państwu proponujemy. Warto wspomnieć także o obrazach z zegarem wyróżniających się niezwykle cichą pracą wskazówek. Co więcej, ich grafika drukowana jest przy użyciu nowoczesnych ploterów oraz atramentów żelowych, których kolory nie blakną wraz z upływem czasu. Obrazy do pokoju dziecięcego z zegarem wykonane zostały przy użyciu rozmaitych wzorów zawierających ciekawą kolorystykę, więc bez trudu sprawdzą się w pokoju zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Warto dodać, że produkt jest gotowy do użycia od razu po odpakowaniu. Wystarczy, że wyjmiesz go z kartonu zabezpieczającego, wyposażysz w baterie… i gotowe.

  Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się oferowanym przez nas produktom.

  • Zarejestruj się