Obrazy zioła

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z ziołami na płótnie – piękny akcent w Twoim domu

Kuchnia to serce każdego domu. To właśnie tu, przy kuchennym stole, mają miejsce najważniejsze i najciekawsze rozmowy domowników nie tylko na temat kulinariów. Żeby stworzyć przyciągającą i wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu, powinniśmy zadbać nie tylko o estetykę i funkcjonalność mebli, ale przyłożyć wagę do detali. Doskonałym sposobem na ożywienie przestrzeni i nadanie jej charakteru są obrazy olejne z ziołami. W zależności od naszych preferencji, możemy sięgnąć po obrazy z ziołami na płótnie, plakaty albo deko panele. Wśród motywów mamy cały wachlarz propozycji do wyboru. Aranżując przestrzeń nie omijajmy trendów szerokim łukiem, czasem warto się im przyjrzeć. Mimo wszystko wybierając obrazy olejne z ziołami kierujmy się przede wszystkim swoimi preferencjami. Kuchnia to miejsce, gdzie spędzamy dużo czasu. To ważne, by otaczała nas sztuka, która do nas przemawia i w której otoczeniu czujemy się swobodnie.

Lawenda w roli głównej - obrazy z ziołami dla miłośników stylu prowansalskiego

Jeśli jesteś miłośnikiem stylu prowansalskiego, obrazy z lawendą będą strzałem w dziesiątkę. Trudno nie ulec urokowi lawendowych pól! To właśnie między innymi one były inspiracją do stworzenia odrębnego stylu we wnętrzarstwie – stylu prowansalskiego. Prowansja to magiczna kraina w południowo-wschodniej Francji, która swoimi krajobrazami od lat niezmiennie urzeka turystów. Jest sposób, by prowansalski klimat przenieść do naszych wnętrz! Naprzeciw naszym francuskim fascynacjom wychodzą lawendowe obrazy z ziołami. Stanowią ciekawą i przyciągającą dekorację ścienną, która do wnętrza wprowadza klimat slow life. Intensywne kwiaty w odcieniach fioletu przyciągają wzrok i olśniewają. Propozycja Feeby to lawendowe obrazy z ziołami na płótnie wielu różnych odsłonach, które mogą pozytywnie Cię zaskoczyć. Mamy do wyboru gałązkę lawendy, cały bukiet, serce z lawendy lub kwitnące lawendowe pole, a nawet prowansalski wiatrak czy stary rustykalny dom na tle pól z lawendą. Możemy skorzystać również z kilku lawendowych obrazów z ziołami na płótnie tworząc kompozycję obrazów z fioletem w roli głównej. Korzystajmy z tradycyjnych rozwiązań albo sięgajmy po nowatorskie i imponujące obrazy z lawendą w rozmiarze XXL albo tryptyki i pentaptyki, a nawet parawany. Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany i aktualny z trendami home decor, dlatego w Feeby zawsze znajdziesz modne wzory.

Aromatyczne obrazy - martwa natura z ziołami

Jeśli szukasz obrazów martwej natury z ziołami czy przyprawami, dobrze trafiłeś. Oprócz lawendy czekają na Ciebie bukiety suszonych ziół, laski cynamonu, gwiazdki goździków, aromatyczna papryka chili, jaskrawe kopce curry i ciekawe kompozycje przypraw. Obrazy z ziołami do kuchni wydają się idealnym rozwiązaniem. Przed Tobą cała paleta możliwości. Na osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz czekają wielkoformatowe obrazy martwej natury z ziołami, a także wieloczęściowe – złożone z trzech lub pięciu elementów. Wszystkie pomysły na wystrój Twojego wnętrza zrealizujesz w sklepie internetowym Feeby!

Obrazy z ziołami do kuchni i jadalni

Kuchnia przyciąga nie tylko zapachami pysznych potraw. Zadbajmy o więcej zmysłowych wrażeń. Na wzrok zadziałają obrazy olejne z ziołami czy obrazy z owocami bądź warzywami. To wyśmienite rozwiązanie nad kuchenny stół. Miejsce wspólnych posiłków otoczy przyjemną aurą i zachęci do długich rozmów z najbliższymi. Wśród propozycji Feeby znajdziesz obrazy z ziołami do kuchni w stylu prowansalskim, rustykalnym czy skandynawskim. Oryginalnym rozwiązaniem będą obrazy z ziołami w moździerzu albo na sznurku. Interesująco będą prezentować się w towarzystwie bukietów suszonych ziół. Każdy produkt Feeby, w tym obrazy z ziołami na płótnie, jest poddawany testom kontroli jakości i dopiero, gdy spełnia wszystkie wymagania, jest pakowany i wysyłany do Ciebie. Solidny karton zapewnia bezpieczny transport. Obrazy z ziołami do kuchni i jadalni od Feeby to trafiony wybór!

    • Zarejestruj się