Zachwycające obrazy - kwiaty, które nie zwiędną

  Kwiaty to najpiękniejsza ozdoba każdego domu i zawsze trafiony pomysł na prezent, bez względu na to czy jest ku niemu okazja czy też nie. Potrafią ożywić wnętrze, ukoić nerwy po długim dniu pracy, powiedzieć coś ważnego osobie obdarowanej. Dlaczego więc nie ozdobić nimi ścian i stworzyć przytulnego wnętrza dla wszystkich domowników? Do najpopularniejszych ściennych dekoracji należą plakaty, panele oraz obrazy. Kwiaty to wspaniały motyw, który nada przestrzeni ponadczasowy charakter i ucieszy każdego - zarówno młodszych, jak i starszych domowników oraz gości, szukających ukojenia od codziennego pośpiechu.

  Na Feeby znajdziesz obrazy w kwiaty o przeróżnych stylach, a wśród nich: tradycyjne obrazy - bukiety w wazonie, łąki i pola oraz tulipany, minimalistyczne w czarno-białej lub oszczędnej w kolorystyce odsłonie. Wolisz abstrakcję albo klimat zen przywodzący na myśl orientalne ogrody? Realistyczne zdjęcia albo nietypowe połączenia kwiatów i zwierząt? Niezależnie od Twojego gustu, z pewnością znajdziesz coś dla siebie - kilkaset wzorów i kolorów czeka, by Cię zainspirować i oczarować.

  Obrazy jako pomysł na prezent? Jak najbardziej! Pamiętaj, że obrazy kwiaty nigdy nie zwiędną. Obdarowana osoba będzie mogła cieszyć się nimi przez lata, a ten uniwersalny prezent będzie jej każdego dnia przypominał o Tobie i ciepłych życzeniach.

  Obrazy kwiaty - w ramach i na płótnie

  Setki motywów to jednak nie wszystko - na Feeby wybierzesz także piękną oprawę, w jaką zamknięte są nasze obrazy. Kwiaty w ramach, na dekoracyjnym panelu czy na płótnie? Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety.

  Dekoracyjny panel posiada płytę MDF zamocowaną na panelu, która sprawia, że obraz nie przylega bezpośrednio do ściany. Daje to ciekawy, trójwymiarowy efekt. Obrazy na płótnie są z kolei drukowane na materiale typu canvas - jego struktura doskonale imituje autentyczne płótno malarskie. Jeśli liczy się dla Ciebie każdy detal, obraz na płótnie może być wyborem dla Ciebie. Szczególnie, że nadruk stosujemy także na bokach sprawiając, że wzór zyskuje efekt lustrzanego odbicia.

  Ramy oferują z kolei bardziej nowoczesne wydanie i doskonale pasują do nich zarówno plakaty, jak i obrazy. Kwiaty w ramach to stylowe wykończenie nowoczesnych wnętrz. Są drukowane na papierze satynowym, dostępne w kilku rozmiarach, a same ramy możesz wybrać w jednym z czterech uniwersalnych kolorów: czarnym, białym, naturalnym oraz brązowym. Co powiesz, by stworzyć z nich mini galerię? Możesz dobrać obrazy samodzielnie albo skorzystać z naszych gotowych propozycji, w których obrazy kwiaty przeplatają się z inspirującym cytatem lub hasłem.

  A jeśli lubisz łączyć piękne z pożytecznym, mamy dla Ciebie naprawdę nietypowe obrazy. Kwiaty w wazonie jako tło dla zegara? Takie rzeczy tylko na Feeby. Analogowy zegar z cyframi rzymskimi i delikatnymi, czarnymi wskazówkami to stylowe rozwiązanie dla praktycznych.

  Dekoracja w kwiaty? Obrazy muszą mieć doskonałą jakość

  Jeśli kwiaty to motyw, którego szukasz, pamiętaj, by dekoracje ścienne odznaczały się jakością. Nie ma nic gorszego niż piękne płatki róż wyblakłe od promieni słonecznych albo obrazy, gdzie kwiaty w wazonie zdają się prosić o dolanie wody. Dlatego do wykonywania nadruku korzystamy tylko ze sprawdzonych przez lata rozwiązań. Służą nam do tego atramenty żelowe oraz nowoczesne plotery, zachowujące głębię kolorów i chroniące je przed blaknięciem na bardzo długo.

  Nie mamy stanów magazynowych - każdy obraz wykonujemy od razu na zamówienie klienta. Oznacza to, że na dekoracje trzeba poczekać kilka dni, ale tylko wtedy możemy zagwarantować najlepszy efekt. Każdą dekorację dokładnie weryfikujemy pod kątem jakości jak tylko wyjdzie z druku. Pakujemy ją w solidny karton i odpowiednio zabezpieczamy. Wszystko po to, by nasze produkty nie były delikatne, jak kwiaty. Obrazy, które otrzymasz, możesz od razu wieszać na ścianie i cieszyć się nimi przez lata, bez obaw, że stracą swój czar. Na dowód dostaniesz aż dwanaście miesięcy gwarancji.

  • Zarejestruj się