Obrazy z lawendą

Obrazy z lawendą – sposób na harmonię i spokój w naszym wnętrzu

Trudno nie ulec urokowi lawendowych pól! To właśnie między innymi one były inspiracją do stworzenia odrębnego stylu we wnętrzarstwie – stylu prowansalskiego. Prowansja to magiczna kraina w południowo-wschodniej Francji, która swoimi krajobrazami od lat niezmiennie urzeka turystów. Jest sposób, by prowansalski klimat przenieść do naszych wnętrz! Naprzeciw naszym francuskim fascynacjom wychodzą obrazy z lawendą. Stanowią ciekawą i przyciągającą dekorację ścienną, która do wnętrza wprowadza klimat slow life. Intensywne kwiaty w odcieniach fioletu przyciągają wzrok i olśniewają. Propozycja Feeby to obrazy na ścianę – lawenda w wielu różnych odsłonach, które mogą pozytywnie Cię zaskoczyć. Mamy do wyboru gałązkę lawendy, cały bukiet, serce z lawendy lub kwitnące lawendowe pole, a nawet prowansalski wiatrak czy stary rustykalny dom na tle pól z lawendą. Możemy skorzystać również z kilku obrazów z lawendą tworząc kompozycję obrazów z fioletem w roli głównej. Korzystajmy z tradycyjnych rozwiązań albo sięgajmy po nowatorskie i imponujące obrazy z lawendą w rozmiarze XXL albo tryptyki i pentaptyki, a nawet parawany. Nasz asortyment jest na bieżąco uzupełniany i aktualny z trendami home decor, dlatego w Feeby zawsze znajdziesz modne wzory.

Lawenda - obrazy w stylu prowansalskim

Jeśli jesteś miłośnikiem stylu prowansalskiego, obrazy z lawendą będą strzałem w dziesiątkę. To nieodzowny element wystroju. Lawenda – obrazy plakaty czy deko panele to idealne towarzystwo dla pastelowych ścian w odcieniach bieli, beżu, błękitu czy zgaszonego fioletu. Styl prowansalski ze swoimi masywnymi bielonymi meblami nawiązującymi do stylistyki rustykalnej francuskiej wsi pokochali projektanci i amatorzy aranżacji wnętrz na całym świecie. Trudno się dziwić, bowiem ten nurt we wnętrzarstwie przywołuje przyjemne skojarzenia z życiem w zgodzie z naturą, długimi spacerami po winnicach i krętych kamienistych dróżkach jakże charakterystycznych dla klimatu Prowansji. Styl prowansalski bezsprzecznie wprowadza spokój i harmonię do naszych wnętrz. Jego idealnym dopełnieniem są obrazy z lawendą.

Obrazy na ścianę – lawenda do kuchni i jadalni

Kuchnia w stylu prowansalskim to estetyka, prostota i funkcjonalność w jednym. Tu również króluje biel i pastele. Świetnie prezentują się w sąsiedztwie kamiennych podłóg i bielonych drewnianych mebli. Nieodzownym uzupełnieniem prowansalskiej aranżacji będą obrazy z lawendą. To wyśmienite rozwiązanie nad stół w jadalni. Miejsce wspólnych posiłków otoczy przyjemną aurą i zachęci do długich rozmów z najbliższymi. Motyw lawendy jest niezwykle popularny i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Do wnętrz urządzonych w tym stylu będą również pasować obrazy z motywem tulipanów czy polnych kwiatów. Warto powtórzyć go w dodatkach utrzymanych w stylu prowansalskim – poduchach, zasłonach, dekoracjach. Obrazy na ścianę – lawenda, zioła czy kwiaty wypełnią nie tylko pustą przestrzeń ścian, ale również wprowadzą do wnętrza atmosferę harmonii i spokoju.

Obrazy - lawenda w ramie zamiast bukietu kwiatów

Wybierasz się na przyjęcie, parapetówkę czy urodziny i nie masz pomysłu na prezent? Zamiast bukietu kwiatów sprezentuj obraz, obraz w ramie albo deko panel z motywem lawendy. Takie kwiaty na pewno nigdy nie zwiędną! Będą przypominać o nas osobie obdarowanej i cieszyć wzrok przez długie lata. Wszystko za sprawą wysokiej jakości materiałów, jakich używa Feeby. Nasze obrazy są drukowane na elastycznej tkaninie typu canvas o strukturze zbliżonej do płótna malarskiego. Wydruk na tym materiale uzyskuje szlachetny wygląd i interesującą fakturę. To także gwarancja niezwykłej dokładności zadruku oraz idealnego odwzorowania kolorów. Tkanina jest symetrycznie naciągnięta na drewnianą ramę MDF i przymocowana metalowymi zszywkami. Grafika jest także nadrukowana na bokach obrazu. Dzięki tym rozwiązaniom obrazy z lawendą będą towarzyszyć wielbicielom stylu prowansalskiego naprawdę długo. Lawenda – obrazy, zegary czy panele dekoracyjne – to idealne rozwiązanie.

    • Zarejestruj się