Obrazy z różami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z kwiatami róż na płótnie – elegancja i klasa w Twoim wnętrzu

Kwiaty są jednym z bardziej popularnych motywów i niezmiennie lubimy się nimi otaczać. Niezwykle dużym zainteresowaniem cieszą się obrazy z motywem róż. Są symbolem klasy, ponadczasowości i elegancji. W sklepie internetowym Feeby możesz liczyć na ogromny wybór obrazów z różami – malowanymi bądź uwiecznionymi na fotografiach.

Odwzorowujemy nawet najdrobniejsze detale, dzięki czemu gwarantujemy wyjątkową estetykę ściennych dekoracji. Nasze obrazy z różami malowane na płótnie prezentują się naprawdę wyjątkowo!

Obrazy z różą - na płótnie i w ramie

Wszystkie obrazy z motywem róż powstają na indywidualne zamówienie, więc możesz żonglować możliwościami. Każda z opcji ma swoje zalety.

Obrazy na płótnie to najbardziej klasyczna wersja. Tkanina jest naciągana na ramę MDF mocno i solidnie. Wyróżnia nas to, że grafika jest nadrukowana również na bokach obrazu, dzięki czemu nasze ścienne dekoracje prezentują się bez zarzutu.

Obrazy w ramie to propozycja do wnętrz utrzymanych w bardziej nowoczesnej stylistyce. To współczesna alternatywa dla obrazów z motywem róż na płótnie. Są drukowane na satynowym papierze wysokiej jakości i dostępne w różnych rozmiarach. Efekt podkreśla również elegancka rama, która występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, czarnym, naturalnym albo kolorze ciemnego drewna.

Ciekawym rozwiązaniem na ścianę są również panele dekoracyjne. Dzięki płycie MDF panel nie przylega bezpośrednio do ściany, a to sprawia wrażenie trójwymiarowości. To strzał w dziesiątkę dla osób, które poszukują ciekawych nowatorskich rozwiązań.

Obrazy z różami - malowane bądź w formie plakatu czy deko panelu to gwarancja spektakularnego efektu!

Obrazy z motywem róż w czerni i bieli

Jeśli lubisz chętnie sięgasz po motywy roślinne i podobają Ci się obrazy z kwiatami róż na płótnie, ale czujesz, że feeria barw nie jest dla Ciebie – wybierz czarno-białe obrazy. Doskonale prezentują się we wnętrzach w stylu glamour, podkreślając ich szyk i elegancję. Dekoracyjność obrazów z różami malowanymi na płótnie połączona z czernią i bielą daje niesamowity efekt we wnętrzu. Można go wzmocnić oryginalną formą. Doskonałym wyborem wpisującym się w styl glamour są obrazy wieloczęściowe – tryptyki czy pentaptyki. Po czarno-białe obrazy z kwiatami róż na płótnie chętnie sięgają również osoby, które lubią minimalizm. W natłoku bodźców taka ścienna dekoracja bywa wybawieniem, a rezygnacja z nasyconych, wyraźnych kolorów i akcentów sprawia, że wnętrze wydaje się spokojne i harmonijne. Takie rozwiązanie sprzyja relaksowi.

Jak stworzyć galerię - obrazy z kwiatami róż na płótnie w autorskiej kompozycji

Aranżując ścianę możemy pokusić się o skomponowanie autorskiej galerii obrazów z motywem róż. To świetna zabawa, której efekt może dostarczyć nam nie lada satysfakcji. Z pewnością taka kompozycja z obrazów z różami – malowanymi bądź uwiecznionymi na zdjęciach będzie najbardziej oryginalną i niepowtarzalną dekoracją ścienną. Nie każdy ma wyobraźnię przestrzenną, więc do stworzenia galerii należy się odpowiednio przygotować. Zamiast wiercić dziury w ścianie przygotujmy szablony z kartek wielkości naszych obrazów z motywem róż i naklejmy je na ścianę przy pomocy taśmy. W ten sposób na bieżąco i bez niszczenia powierzchni możemy korygować układ kompozycji. Tworząc ją trzymajmy się określonych zasad: obrazy z różami i dużych rozmiarów umieszczajmy niżej, a te mniejsze i lżejsze wyżej. Oszacujmy na jakiej wysokości powinien się znaleźć najwyższy, a na jakiej najniższy obraz. Pamiętajmy, że najlepiej wyeksponowane są te, które zawiesimy na wysokości wzroku. Kiedy jesteśmy zadowoleni z efektu, dopiero wbijamy gwoździe w zaznaczonych miejscach, a papierowe szablony zastępujemy obrazami z motywem róż. Podczas tworzenia galerii pamiętajmy, żeby łączyć ze sobą obrazy kwiatowe według stylu, techniki, motywu, koloru, kształtu czy typu ramki. Wybierz swój przewodni motyw obrazów z kwiatami na płótnie i zacznij komponować! Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

    • Zarejestruj się