Obrazy akty

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z motywem aktu - niebanalny element twojego wnętrza

Kult ciała ludzkiego pojawił się już w starożytnej Grecji; wielcy rzeźbiarze stworzyli wówczas pierwsze wspaniałe dzieła sztuki, będące wzorem dla przyszłych pokoleń artystów. Na przestrzeni wieków motyw aktu podjęło wielu malarzy, ujmując go na swój własny, wyjątkowy, indywidualny sposób. Kto z nas nie ceni sobie wybitnych dzieł jak “Panny z Awinionu” Pabla Picassa czy impresjonistycznego “Aktu w słońcu” Auguste’a Renoira. Współcześni twórcy chętnie czerpią z dorobku wielkich mistrzów i dokładają swoją cegiełkę do nieskończonej budowli, jaką jest sztuka, karmiąc nas kolejnymi obrazami, które sprawiają, że nasze wnętrza stają się intrygujące i zmysłowe, a przede wszystkim niepowtarzalne i odważne.

Na feeby.pl znajdziesz obrazy z motywem aktu do sypialni i nie tylko. Oferujemy szeroki wybór tradycyjnych i drukowanych płócien, które nadadzą charakteru, wprowadzą powiew świeżości i uzupełnią wystrój twojego wnętrza. To idealny prezent dla bliskiej ci osoby - z pewnością ją zaskoczy, wyróżni się na tle dotychczasowych upominków i zapadnie w pamięć.

Mając na uwadze fakt, iż aranżacje pozostają z nami na lata, dbamy o to, aby nasze obrazy były odporne na uszkodzenia mechaniczne czy spowodowane np. promieniami słonecznymi. W tym celu wykorzystujemy najwyższej jakości materiały i atramenty UVgel, które chronią przed żółknięciem, zapewniają wyraziste barwy, a dodatkowo są przyjazne środowisku.

Obrazy z aktami w twojej sypialni

Nie ulega wątpliwości, że sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym mieszkaniu, dlatego tak ważne jest aby przywodziło na myśl dobre wspomnienia, a przede wszystkim budziło spokój, zapewniało odpoczynek i dobry sen. Ze względu jego intymny charakter warto zadbać o to, aby było urządzone ze smakiem, dawało poczucie swobody i napełniało dobrą energią.

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki współczesnej i lubisz nowatorskie rozwiązania, na feeby.com znajdziesz różnorodne obrazy z aktami nowoczesne - zarówno monochromatyczne przedstawienia linearne, jak i bazujące na plamach barwnych. Doskonale wiemy, jak różne są gusta i charaktery, dlatego w naszej ofercie zebraliśmy obrazy z aktami do sypialni o najrozmaitszych stylach. Dla tych, którzy są odważni i otwarcie podkreślają swoje umiłowanie ludzkiego ciała, przygotowaliśmy kontrastowe wizerunki kobiet i mężczyzn w zmysłowych pozach. Tym, którzy szukają delikatności i nieoczywistych ujęć, proponujemy wysublimowane interpretacje sylwetek w szlachetnych ułożeniach, skupiające się na walorach artystycznych.

A poza sypialnią?

W pierwszej chwili może wydawać się to być rozwiązaniem bardzo nieoczywistym, jednakże jeśli przypomnimy sobie, że w XIX wieku akty znajdowały się nawet w gabinetach, a przedstawienia postaci mitologicznych w reprezentacyjnych salonach, z pewnością porzucimy swoje wątpliwości i rozważymy tak nieoczywisty dla wielu dodatek, a może nawet jeden z ważniejszych elementów wystroju! Zamglone i rozedrgane ujęcia, budowane delikatnymi plamami, przywiodą na myśl wspaniałe impresjonistyczne obrazy, a zgeometryzowane sylwetki kubizm i średniowieczny drzeworyt.

Akty malowane na płótnie

Jeśli pragniesz, aby w Twoim mieszkaniu znalazł się obraz przywodzący na myśl galerie sztuki i dawne czasy, warto sięgnąć po ten w tradycyjnej formie, na płótnie. Obrazy z aktami malowane na płótnie możesz śmiało powiesić na ścianie bez ramy - sprawią, że pomieszczenie stanie się bardziej minimalistyczne, a w zależności od jego charakteru nawet surowe. Ponadto, jeśli w swojej aranżacji postawiłeś na proste, geometryczne kształty, z pewnością świetnie do nich nawiążą lub uspokoją zróżnicowane formy.

O ile sam obraz z motywem aktu stanowi wyjątkowy element wystroju, jego forma ma niebagatelne znaczenie. W zależności od ilości miejsca, którą dysponujesz i twojej wizji, zapewniamy nie tylko różne kształty, ale także rozmiary naszych obrazów. Szeroki prostokąt bez wątpienia świetnie sprawdzi się nad komodą, podłużny w sąsiedztwie roślin lub na mniejszej ścianie, a tryptyk złożony z wąskich obrazów dodatkowo podwyższy pomieszczenie.

    • Zarejestruj się