Obrazy na ścianę - miasta i majestatyczne widoki

  Dostojny Empire State Building, przesycony historią, tajemniczy Pałac Kultury, zatopione w promieniach zachodzącego słońca Colosseum. Obrazy miasta mają w sobie to coś, co sprawia, że świat dookoła staje się mniej zwyczajny i bardziej magiczny. Nie tylko, kiedy ich pierwszy plan zdobią znane budynki i zabytki. Majestatyczne miejskie krajobrazy wprowadzają do wnętrza światowość, burząc bariery czterech ścian i uwalniając wyobraźnię.

  Urzekają za dnia, tętniąc życiem, kolorami i wielkomiejskim stylem bycia. Budują melancholijny klimat barwami zapadającego zmroku. Nic jednak tak nie działa na wyobraźnię, jak obrazy miasta nocą, kiedy barwy zmieniają się na ostrzejsze, mniej różnorodne, ale równie żywe i majestatyczne.

  Wszystko to sprawia, że obrazy miasta doskonale nadają się do każdego rodzaju przestrzeni. Zarówno tej publicznej, jak restauracje, bary czy pełne uroku kawiarenki, jak i tej domowej, w której podkreślą aurę tajemniczości oraz nieprzewidywalności. Krajobraz Nowego Jorku nocną porą? Nowoczesny plakat z planem Paryża? A może romantyczne, skąpane w kolorach kanały Wenecji? Na Feeby znajdziesz setki motywów, dzięki którym podkreślisz charakter i niebanaly styl swoich domowych wnętrz.

  Obrazy do salonu - miasta w ramie czy na płótnie?

  Chociaż obrazy miasta sprawdzą się w każdym pomieszczeniu - biurze, sypialni, pokoju nastolatka - salon jest wnętrzem, w którym zyskują szczególną ekspozycję. W sercu mieszkania będą mogli cieszyć się nim wszyscy domownicy oraz odwiedzający ich goście. Czym się kierować, wybierając obrazy do salonu? Miasta i motywy miejskie dostępne są w wielu odsłonach, kolorystyce i rozmiarach. Istotne jest, by dobrać je wielkością do wymiarów dyktowanych przez przestrzeń oraz do stylu, panującego w pomieszczeniu. Innym zagadnieniem jest dobór ich formy.

  Obrazy miasta w ramie świetnie sprawdzą się w nowoczesnych przestrzeniach, zarówno tych minimalistycznych, jak i bardziej efektownych, na przykład we wnętrzach nowojorskich czy francuskich. Bardziej tradycyjne obrazy do salonu - miasta na płótnie - pięknie wykończą natomiast pomieszczenia klasyczne, prowansalskie czy rustykalne.

  Bez względu na to, którą z tych form dobierzesz, z pewnością nie musisz się martwić o ich jakość. Obrazy w ramach drukujemy na papierze satynowym, a płótno zastępuje nam nowoczesny materiał typu canvas. W obu przypadkach zyskujesz wspaniałą dekorację, która stworzy klimat, na jakim Ci zależy i będzie doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Zaletą obrazów w ramach jest solidna oprawa, która dostępna jest w czterech kolorach: białej, czarnej, naturalnej i brązowej. Obrazy na płótnie ramy nie potrzebują, a nadruk wchodzący na boki obrazu nadaje im ciekawego efektu lustrzanego odbicia.

  Obrazy miasta - namaluj własny klimat

  Obrazy miasta nocą, za dnia czy tuż po zmierzchu? Pora dnia ma znaczenie. Dlatego na koniec zostawimy Cię z jeszcze jednym dylematem. W zależności od tego, jaką atmosferę chcesz zbudować w pomieszczeniu, wybierz porę najlepiej oddającą ten nastrój. Widoki miejskie za dnia mogą kojarzyć się romantycznie, szczególnie jeśli za motyw wybierzesz Wieżę Eiffla. Mogą także koncentrować się na wielkomiejskim stylu życia, pełnym pośpiechu i braku kompromisów, ale też tętniącym energią i pewnością siebie. Jak to możliwe? Tylko spójrz na obrazy miasta Nowy Jork czy Londynu.

  Miasta o zmierzchu charakteryzują się melancholią i wprowadzają szeroką paletę kolorystyczną do wnętrza. Pomarańcz, czerwień i fiolet to barwy zachodzącego słońca rzucane na miasto oraz okoliczne krajobrazy. Połączone z nieśmiałym światłem latarń i witryn restauracji skłaniają do rozmyślań, budząc pozytywne, ciepłe skojarzenia.

  Obrazy miasta nocą urzekają z kolei swoją dynamiką i tajemniczością. Z pewnością staną się pretekstem do poznawania nowych miejsc, szukania nowych form rozrywki, które odsłania nocny pejzaż. Wspaniale pobudzają kreatywność, stając się popularnym motywem w przestrzeniach biurowych.

  Który motyw wybierzesz dla siebie lub bliskiej osoby? Na Feeby znajdziesz setki inspiracji - każdą w jakości premium i kilku rozmiarach lub wariantach do wyboru. Na każdą z nich otrzymasz także aż 12-miesięczną gwarancję, potwierdzającą naszą dbałość o najwyższą jakość.

  • Zarejestruj się