Obrazy z innymi miastami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z innymi miastami w Twoim salonie

Nie zachwyca Cię szarość Londynu? Paryż jest zbyt oklepany, a Rzym nie pasuje do nowoczesnego wnętrza? Sprawdź naszą kategorię: obrazy z innymi miastami. Klimatyczne, pełne uroku miejsca pozwolą błądzić Twojej wyobraźni, tworząc przytulne miejsce do relaksu w Twoich czterech ścianach. Leniwe miasto nad rzeką. Wieczorna alejka ze spokojną kawiarnią. Pejzaż majestatycznych wieżowców rozciągający się nad codziennym życiem pełnych chaosu. Wybierz motyw, który najlepiej pasuje do Twojego salonu, pracowni czy sypialni i zbuduj atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi albo pracy i koncentracji.

Obrazy z innymi miastami mają też jedną istotną zaletę - skutecznie powiększają pomieszczenie optycznie. Rozległe krajobrazy miejskie dają poczucie przestronności, dzięki czemu zawieszone na ścianie w mieszkaniu tworzą podobny efekt, jak okno. Możesz budzić się do wybranego widoku albo przenosić się myślami do dalekich miejsc prosto z kanapy. Twoje pomieszczenie tylko na tym zyska.

Jeśli wolisz nowoczesne rozwiązania, sprawdź, co oferują nasze obrazy w ramie. Są drukowane na stylowym papierze satynowym, a ramy dostępne są w czterech uniwersalnych kolorach: białym, czarnym, brązowym i naturalnym. Kilka dostępnych rozmiarów i formatów pozwoli Ci dobrać dekorację do powierzchni, jaką dysponujesz albo stworzyć ciekawą i bardzo modną mini galerię. Dla miłośników klasycznych rozwiązań mamy dekoracje canvas, przywodzące na myśl tradycyjne obrazy olejne z innymi miastami.

Obrazy z innymi miastami na płótnie

Dekoracje canvas to nic innego, jak obrazy na płótnie drukowane na tkaninie ze strukturą przypominającą tradycyjne płótno malarskie. Są to małe dzieła sztuki w nowoczesnym wydaniu i dużo lepszej trwałości oraz odporności na zniszczenia. Wszystko za sprawą wytrzymałego materiału oraz ekologicznego atramentu, który zapewnia kolorom intensywność, a jednocześnie chroni je przed działaniem promieni słonecznych. Twoje obrazy z innymi miastami na płótnie nie wyblakną ani nie zżółkną w miarę upływu czasu.

Do ich produkcji używamy także solidnej, ale lekkiej ramy MDF o grubości 2 cm, na którą nakładamy tkaninę canvas. Pokrywamy również boki ramy, tworząc nietypowy efekt lustrzanego odbicia. Taka dekoracja to ozdoba sama w sobie - nie potrzebuje ozdobnej ramki ani innych dodatków, by zachwycać i cieszyć oko. Jeśli chcesz stworzyć wrażenie, że w Twoim salonie wiszą tradycyjne obrazy olejne z innymi miastami, ale jednocześnie szukasz trwałych i odpornych na upływ czasu dekoracji - to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Dekoracje canvas dają wiele możliwości aranżacyjnych. Mogą zdobić ścianę w pojedynkę albo w towarzystwie. Jeśli dysponujesz większą powierzchnią, powieś obok siebie trzy pasujące motywy lub wybierz kaskadowe obrazy z innymi miastami na płótnie. Te wieloczęściowe dekoracje wspaniale ozdobią ścianę i wypełnią pomieszczenie zapierającymi dech widokami miejskimi.

Jakość i bezpieczeństwo

W Feeby dbamy o jakość naszych dekoracji, by dostarczać Ci piękne ozdoby na lata. Wspomniane atramenty żelowe, których używamy do nadruku motywów, to innowacyjne rozwiązanie, zapewniające jakość i bezpieczeństwo. Poza ochroną kolorów, dbają także o zdrowie domowników, szczególnie tych najmłodszych. Produkowane w ekologicznych warunkach, są pozbawione toksyn, bezzapachowe i bezpieczne. Dzięki nim wybrane obrazy z innymi miastami możesz wieszać w salonie, swojej sypialni, w domowym biurze, a nawet w pokoju dziecka.

Aby mieć pewność, że nasze dekoracje gwarantują jakość premium, każda z nich przechodzi przez ścisłą kontrolę na każdym etapie produkcji. To dlatego nie posiadamy stanów magazynowych, a wybrane ozdoby tworzymy w chwili otrzymania zamówienia w ciągu dwóch dni. Całość odpowiednio zabezpieczamy i pakujemy w solidny karton tak, by dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie. Wybrane obrazy z innymi miastami na płótnie oraz w ramie możesz wieszać od razu po ich otrzymaniu. Sprawdź nasze motywy i stwórz niebanalne wnętrza, pełne ciepła, kolorów i dobrej energii. W naszej ofercie znajdziesz między innymi motyw miasta nocą, motyw Paryża, Wenecji czy Dubaju.

    • Zarejestruj się