Obrazy miasto nocą

Wybrane dla Ciebie

Obraz miasto nocą – dobry efekt także za dnia

Motyw dużego miasta bardzo często można spotkać na obrazach, plakatach czy innych dekoracjach ściennych. Nic w tym dziwnego – daje wrażenie dużej przestrzeni, przyciąga spojrzenia oraz pozwala optycznie powiększyć małe wnętrze. Jeszcze lepszy efekt daje miasto nocą – oprócz wrażenia dużej przestrzeni, uzyskamy dodatkowo magiczny nastrój i niepowtarzalną atmosferę. Obraz miasto nocą z pewnością będzie przyciągał spojrzenia tak jak i uliczki czy sławne mosty.

W poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań

Wybór dekoracji ściennej to nie lada wyzwanie – bez względu na to, czy decydujemy się na obraz, plakat czy inne rozwiązanie, zawsze powinno być to dobrze przemyślane. Dekoracje na ścianach spełniają bowiem całe mnóstwo funkcji. Przede wszystkim pozwalają na dopełnienie aranżacji. Gdy ściana jest utrzymana w jednolitej tonacji, a jednocześnie dosyć duża, wtedy aż się prosi, by znalazł się na niej choćby jeden efektowny obraz. Co więcej, dekoracje na ścianie mogą wpływać na klimat wnętrza. W zależności od tego, co znajdować się będzie na obrazie, możemy uzyskać nastrój pełen radości, optymizmu, atmosferę z nutką nostalgii czy klimat pełen relaksu lub wyciszenia. Obraz na ścianę miasto nocą to propozycja dla osób, które szukają nieszablonowych rozwiązań dekoracyjnych.

Miasto nocą – obraz, który kreuje wnętrze

Zdjęcia dużych miast nocą zawsze robią piorunujące wrażenie. Składa się na nie przede wszystkim wrażenie wielkości, niezliczonej ilości budynków, ale również niesamowita gra świateł, które rozświetlają ciemną noc. Obraz miasto nocą pięknie będzie się prezentować na głównej ścianie w salonie lub sypialni. Efekt będzie tym większy, im większe rozmiary obrazu. Duże obrazy z miastami nocą to także bardzo dobry sposób na powiększenie pomieszczenia. Dają wrażenie przestrzeni, sprawiają, że zacierają się granice pomiędzy światem rzeczywistym a tym przedstawionym na obrazie. Jeśli chcesz optycznie powiększyć nieduże wnętrze, obraz na ścianę miasto nocą sprawdzi się w tym celu doskonale.

Obrazy nowoczesne: miasto nocą

Obrazy przedstawiające miasto nocą bardzo dobrze wyglądają szczególnie we wnętrzach nowoczesnych. Tego rodzaju dekoracja ścienna sprawdzi się w chłodnym minimalizmie, surowym stylu skandynawskim, a także we wnętrzach industrialnych, które pełnymi garściami czerpią z inspiracji wielkimi miastami. Jeśli lubisz miasto nocą – obraz utrzymany w tej stylistyce idealnie pasuje do salonu, sypialni, korytarza, a także do wnętrz biurowych czy użyteczności publicznej.

Miasto nocą w wielu odsłonach

Nasza oferta obrazów z miastem nocą to bogaty wybór propozycji, zarówno pod względem formy, jak i treści. Do wyboru są obrazy na płótnach canvas, które do złudzenia przypominają tradycyjne obrazy na płótnach. Nie brakuje również obrazów w ramach białych i czarnych, które tworzą bardzo elegancki efekt aranżacyjny. Ciekawą propozycją są obrazy nowoczesne miasto nocą, wykonane z kilku elementów. Obrazy kilkuczęściowe na panelach dekoracyjnych to rozwiązanie wyjątkowo designerskie, które można wykorzystać jako najważniejszy element aranżacji wnętrza.

Niepowtarzalny design w solidnym opakowaniu

Wszystkie obrazy, jakie znajdą Państwo w naszym sklepie łączą w sobie przepiękne motywy i niepowtarzalne widoki z jakością i solidnym wykonaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby obrazy były nie tylko prawdziwymi dziełami sztuki, ale również wyjątkowo trwałymi elementami wystroju wnętrza. Obrazy na płótnie canvas, panelach dekoracyjnych czy obrazy w ramach dostępne są w wielu kształtach i rozmiarach, co pozwala na bezproblemowe dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Powstają w specjalnej technologii druku wykorzystującej atrament żelowy – to nowatorskie rozwiązanie pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu z pięknym odwzorowaniem kolorów i szczegółów fotografii. Obrazy tworzone atramentem żelowym są trwałe, bezproblemowe w utrzymaniu w czystości, odporne na zarysowania i zabrudzenia. Wybierając obrazy miasto nocą, które wykonane są w tej technologii, można mieć pewność, że będą zachwycały tak samo tuż po zawieszeniu na ścianie, jak i dużo później. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej i innych kategoriach.

    • Zarejestruj się