Obrazy motoryzacyjne

Wybrane dla Ciebie

Obrazy motoryzacyjne - pasja jako element aranżacji

Pasje są istotnym elementem życia. Dzięki nim można nie tylko zapomnieć o trudach dnia, ale też umożliwiają rozwój i zdobycie nowych umiejętności, wiedzy. Motoryzacja to hobby wbrew pozorom, nie tylko dla mężczyzn. Motyw ten coraz częściej pojawia się na obrazach, a ich popularność rośnie. To świetna dekoracja zarówno do salonu, biura, jak i warsztatu. Może po prostu cieszyć oko, ale także przypominać o marzeniu, do którego dążysz. Obrazy motoryzacyjne to świetny dodatek do surowych wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym i nowoczesnym.

Na Feeby znajdziesz wiele inspiracji, które zachęcą Cię do odmiany Twojego wnętrza lub do zmiany jego charakteru. Różnorodność, jaką proponujemy, sprawi, że na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jeżeli chcesz wyrazić swój charakter, pozwól, by obrazy na ścianę motoryzacyjne były Twoją wizytówką. Wybierz obraz z motywem motocykla, samochodu bądź motywem samolotu. Sprawdź nasze kolekcje i przełam monotonię wnętrza - wyróżnij się! Któż nie zachwyciłby się trzy lub pięcio-częściowym obrazem na płótnie motoryzacyjnym, przedstawiającym klasyczne, stare auto na tle pięknego krajobrazu. Można w związku z tym, pokusić się o sentencję: obrazy - motoryzacja w artystycznej odsłonie.

Obrazy na płótnie motoryzacyjne

Lubisz kiedy Twoje wnętrze wyraża Ciebie? Chcesz wyeksponować swoją pasję motoryzacyjną i jednocześnie zadbać o pełną estetykę? Wybierz obraz motoryzacyjny na płótnie! On świetnie spełni Twoje oczekiwania. O samej estetyce obrazu motoryzacyjnego na ścianie często decyduje rodzaj i sposób wykonania. W Feeby stawiamy na jakość. Obrazy motoryzacyjne na płótnie jak np samochody, jakie u nas znajdziesz, drukujemy stosując nowoczesną technologię. Używamy atramentów żelowych (UVgel). Ich formuła zapewnia wysoką spójność kolorów i daje niesamowity efekt. Płótno typu canvas imituje naturalne płótno malarskie, dzięki temu nasze obrazy motoryzacyjne wyglądają niczym ręcznie malowane. Jeśli chcesz mieć w domu dzieło o bardzo rzeczywistym charakterze, zdecydowanie postaw na płótno. Stworzy efekt lustrzanego odbicia. Taka forma dodatkowo podkreśla design obrazu na ścianę motoryzacyjnego. Dzieła na płótnie, jakie oferujemy na Feeby to nie tylko forma tradycyjnego, powszechnie znanego obrazu. W wyniku podzielenia płaszczyzny powstaje wyjątkowa kompozycja. Obrazy częściowe zaspokajają nawet najbardziej wybredne gusta. Odpowiedni wybór obrazu pozwoli osiągnąć Ci zaskakujący, wyjątkowy efekt dekoratorski w dowolnym pomieszczeniu.

Jeżeli jednak płótno to nie Twój styl, gust i wolisz nieco bardziej tradycyjny, konwencjonalny efekt, idealnie sprawdzą się obrazy motoryzacyjne w ramie. Takie dzieło będzie się prezentować klasycznie, elegancko, a zarazem oryginalnie i gustownie. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz z produktów Feeby, zawsze będzie to oznaczało dobrą jakość.

Obrazy na ścianę motoryzacyjne - sposób ekspozycji

Obrazy, motoryzacja oraz elegancja nie sprawiają wrażenia, by mogły ze sobą współgrać. Sztuka i projektowanie pokazują jednak, że to, co na pierwszy rzut oka może być czymś odległym, w rzeczywistości tworzy niezwykły, pełen dobrego smaku i nowoczesny design. Aby odpowiednio wyeksponować obraz, w pierwszej kolejności zastanów się ile miejsca możesz poświęcić na wymarzoną ozdobę. Płótna wieloczęściowe prezentują się świetnie na dużej powierzchni, jeśli planujesz zawiesić coś na mniejszej ścianie, nie uzyskasz zbyt dobrego efektu. Taki zabieg przytłumi wnętrze i pomniejszy optycznie przestrzeń.

Przy projektowaniu wystroju, warto pamiętać, że nie zawsze wszystko musi idealnie pasować. Nowoczesny design robi niesamowite wrażenie kiedy zestawisz ze sobą pozornie niepasujące elementy. Klasyka świetnie sprawdzi się w staroświeckim salonie, a także w nowoczesnym wnętrzu. Kontrasty są modne, ważne by odpowiednio, ze smakiem je łączyć. Najważniejszym czynnikiem, mającym wpływ na odpowiednią ekspozycję jest ułożenie mebli. Najlepiej i najbardziej pozytywnie reagujemy na symetrię. Warto, więc właśnie o taki układ zadbać w swojej aranżacji. Na Feeby znajdziesz obrazy motoryzacyjne, które sprawią, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru.

    • Zarejestruj się