Obrazy wieloczęściowe

Wybrane dla Ciebie

Modne trendy do Twojego domu - obrazy wieloczęściowe drukowane na płótnie

Obrazy wieloczęściowe drukowane na płótnie to oryginalny sposób na aranżację wnętrza. Sprawdzają się one zarówno w przestrzeniach domowych, jak i firmowych. To fantastyczny pomysł na zaaranżowanie pustych ścian w salonie, korytarzu lub w innych pokojach w mieszkaniu lub na przykład w biurze, sali konferencyjnej.

Obrazy wieloczęściowe drukowane na płótnie występują w kilku wersjach: tryptyku (trzy moduły) i pentaptyku (pięć modułów). Obrazy trzyelementowe tworzą regularny prostokąt, natomiast obrazy kaskadowe (pięcioczęściowe) składają się z modułów o różnej wielkości, przez co brak im standardowej harmonii. Obrazy dzielone robią niesamowite wrażenie i pobudzają wyobraźnie. Jednak żeby tak się stało potrzebują odpowiedniej przestrzeni i ich właściwego wyeksponowania.

Obrazy wieloczęściowe do salonu – dekoracje, które przyciągną spojrzenia

Obrazy wieloczęściowe do salonu to doskonały pomysł dla osób, które stawiają na niecodzienną aranżację. Takie dekoracje zachwycają nie tylko grafiką. Już sama trzy- lub pięcioczęściowa forma obrazu zwraca uwagę. W przypadku większych i bardziej otwartych przestrzeni jak salon, obrazy wieloczęściowe sprawdzają się, ponieważ przykuwają wzrok, jednocześnie uzupełniając puste ściany, zachowując przy tym umiar i lekkość. Przy tak wyjątkowych dekoracjach wystarczy, że dobierzesz interesujący Cię motyw przewodni, np. kwiaty, zwierzęta czy miasta.

Obrazy wieloczęściowe do salonu idealnie pasują do ścian jednolitego koloru, np. białych, czy jasnoszarych. Najlepiej wyglądają, gdy znajdują się na powierzchniach o jednolitej fakturze. Dobrze sprawdzą się w tradycyjnych salonach, gdzie dominują beże, brązy czy szarości. Z kobiecym, przytulnym wnętrzem doskonale skomponuje się francuska pocztówka z Wieżą Eiffla w tle, a w kreatywnej przestrzeni, na przykład, wielobarwny, energetyzujący obraz abstrakcyjny. Odpowiednio dobrany obraz wieloczęściowy, ożywi wnętrze, nadając mu innego wyrazu.

Obrazy wieloczęściowe – stylowy pomysł na aranżację wnętrza

Dobierając grafikę warto wziąć pod uwagę styl jaki panuje w mieszkaniu czy w pomieszczeniu, w którym ma zawisnąć obraz wieloczęściowy, tak aby całość prezentowała się spójnie i zachwycająco.

Jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych stylów, jak minimalizm, styl industrialny czy skandynawski, z pewnością lepiej sprawdzą się w Twoich wnętrzach obrazy abstrakcyjne, czarno-białe lub wielokolorowe, nasycone kontrastami. Miłośnikom tradycyjnych aranżacji bardziej przypadną do gustu klasyki gatunku, czyli obrazy wieloczęściowe przedstawiające widoki i krajobrazy, martwą naturę. Jeżeli z kolei łączysz tradycję z nowoczesnością we wnętrzach typu modern classic, glamour czy nowojorskim, wybierz obrazy o intrygującym, intensywnym wzornictwie z elementami złota, różu, błękitu czy turkusu.

Obrazy na płótnie wieloczęściowe – sprawdzona dekoracja na ścianę

W poszukiwaniu efektownych elementów dekoracji wnętrza, warto brać pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale również jakość wykonania. Wykończenie ścian to coś, co planuje się raz na wiele lat – obrazy na płótnie wieloczęściowe nie mogą więc być słabej jakości. W Feeby korzystamy z solidnych materiałów, a także nowoczesnych technologii druku UVgel. Atrament żelowy zapewnia niepowtarzalny efekt końcowy, świetne odwzorowanie kolorów i szczegółów fotografii, a także ponadczasową trwałość. Obrazy na płótnie wieloczęściowe powstające z użyciem atramentu żelowego są wytrzymałe, odporne na zarysowania i zabrudzenia, można je bez problemu zmywać z kurzu i zanieczyszczeń. Są również odporne na blaknięcie, dzięki czemu nawet po wielu latach nie tracą swoich pierwotnych, intensywnych kolorów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – wśród naszych obrazów wieloczęściowych na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

    Kategorie

    Aktywne filtry (0)

    • Zarejestruj się