Pejzaże Japońskie

Wybrane dla Ciebie

Propozycja dla miłośników stylu orientalnego - obrazy pejzaże z Japonią

Szukasz harmonii i wyciszenia? Uwielbiasz dalekie podróże? A może fascynuje Cię styl orientalny? Obierz kurs na Japonię, która zafascynowała projektantów wnętrz na całym świecie. Przestrzenie nawiązujące stylistyką do wnętrz Japończyków przyjęły się również w Europie. Ujmują prostotą aranżacji i minimalizmem, co wiąże się z niewielką ilością dodatków. Kolorystyka charakterystyczna dla wnętrz w japońskim stylu to barwy ziemi i jeden intensywny akcent np. w postaci czerwonej, fioletowej, a nawet czarnej ściany. Czerwień w Japonii symbolizuje życie i energię, natomiast fiolety i purpura mają właściwości pobudzające, a jednocześnie sprzyjają regeneracji sił. Podczas urządzania wnętrz, Japończykom przyświeca idea funkcjonalności, stąd przesuwne ścianki i drzwi oraz ukryte pojemniki do przechowywania. Meble są zazwyczaj niskie, proste, pozbawione ozdobników. Japończycy uważają się za integralną część natury, stąd tak duża ilość naturalnych materiałów (drewno, bambus, kamień, jedwab czy bawełna) w ich wnętrzach. Idealnym uzupełnieniem takiej stylizacji wnętrza będą obrazy – pejzaże z Japonią. Kolekcja została zainspirowana naturalnym pięknem Azji. Feeby proponuje obrazy – pejzaże z motywem Japonii, które z pewnością spodobają się nawet najbardziej wymagającym projektantom wnętrz.

Egzotyczne obrazy - pejzaże z motywem Japonii

Kraj Kwitnącej Wiśni to obiekt fascynacji ze względu na swoją egzotykę, wielowiekową tradycję, bogatą kulturę i niepowtarzalną estetykę. Subtelna Japonia ze skłonnością do minimalizmu kusi turystów z całego świata wyjątkową przyrodą i architekturą. Dzięki obrazom – pejzażom z motywem Japonii ten oryginalny styl możemy wprowadzić do naszych domów. W naszym sklepie internetowym czekają na Ciebie widoki na górę Fuji o różnych porach dnia i różnych porach roku, zachodzące słońce nad Morzem Japońskim czy charakterystyczne dla krajobrazów Japonii drzewa kwitnącej wiśni. Obrazy – pejzaże z Japonią rzucają również światło na nietypową architekturę z okazałymi pagodami w roli głównej. Subtelna kolorystyka, w jakiej utrzymane są obrazy pozwolą zbudować atmosferę wnętrza, w którym znajdziemy spokój, harmonię i wyciszenie. Jeżeli pociąga Cię odległa Azja, a do swojego wnętrza chcesz wprowadzić elementy wystroju w stylu japońskim, ale nie wiesz jakie obrazy – pejzaże z motywem Japonii wybrać, służymy pomocą. Feeby to zespół doświadczonych ekspertów, którzy od lat działają w branży home decor. Z przyjemnością doradzimy i podpowiemy jaka dekoracja ścienna najlepiej sprawdzi się w Twoim wnętrzu.

Szeroki wachlarz możliwości: obrazy - pejzaże z Japonią na płótnie, plakatach i deko panelach

Feeby proponuje klasyczne obrazy na płótnie, plakaty w ramie i panele dekoracyjne. Na osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz czekają wielkoformatowe obrazy XXL, a także wieloczęściowe – tryptyki i pentaptyki. Ciekawym rozwiązaniem nawiązującym do wnętrz w stylu japońskim są parawany. Mogą je zdobić obrazy – pejzaże z motywem Japonii – jej krajobrazów, gałązek kwitnącej wiśni czy gór ale i wschodu i zachodu słońca. Parawan to niezwykle praktyczny element wystroju wnętrza. Pozwala wydzielić przestrzeń na domowe biuro czy kącik do zabawy dla naszego dziecka, a jednocześnie stanowi atrakcyjną dekorację w pomieszczeniu. W zależności od potrzeb, możemy postawić na parawan złożony z trzech lub pięciu elementów.

Jakość i prostota

Tak jak Japończycy, wysoko cenimy jakość i precyzję wykonania. Możesz być ich pewien decydując się na obrazy – pejzaże z motywem Japonii. Każdą ścienną dekorację weryfikujemy i poddajemy wymagającym testom. Gdy przejdzie je pomyślnie, pakujemy ją w wytrzymały karton i wysyłamy do Ciebie.

Harmonia japońskiego wnętrza ma na nas zbawienny wpływ i pozwala oderwać się od codziennej gonitwy. Eliminacja niepotrzebnych detali, oszczędność w dekoracjach i duża ilość naturalnego światła sprawią, że do naszych domów wprowadzimy ład i spokój ducha.

    • Zarejestruj się