Kategorie

  Obrazy religijne z motywami chrześcijańskimi

  Obrazy o tematyce religijnej powstały z myślą o osobach, które chcą dekorować ściany czymś więcej niż ozdobami. Święte obrazy to wspaniały sposób, by pielęgnować wiarę na co dzień, również podczas wykonywania zwyczajnych, domowych czynności. To również idealna dekoracja dla tych, którzy chcą przypominać o chrześcijańskich wartościach wszystkim domownikom, szczególnie tym najmłodszym, poznającym otaczających je świat. To w końcu najlepsze rozwiązanie dla osób, pragnących nadać wnętrzom swojego domu odrobiny duchowości i melancholii, jaką budzą chrześcijańskie symbole i wizerunki świętych.

  Wszystko to sprawia, że obrazy religijne szczególnie sprawdzą się jako piękny podarunek dla bliskich, ozdoba dla domu, w którym religia chrześcijańska ma ogromne znaczenie, a nawet jako dekoracja pokoju dziecka. Święte obrazy to także piękna pamiątka chrztu, pierwszej komunii świętej lub bierzmowania.

  Na Feeby obrazy o tematyce religijnej są dostępne w kilku ciekawych odsłonach. Znajdziesz tutaj portrety biblijnych postaci: Matki Boskiej, Jezusa Chrystusa, św. Józefa, a także reprodukcje słynnych malowideł, jak “Ostatnia Wieczerza” Leonarda Da Vinci. Sceny z katechezy - Drogę Krzyżową, Chrzest Chrystusa - czy chrześcijańskie symbole, jak Święta Trójca. Mają one charakter tradycyjnych malowideł, bizantyjskich ikon, a nawet nowoczesnych plakatów.

  Święte obrazy w nowoczesnej odsłonie

  Jeżeli obrazy święte to dekoracja, której szukasz dla swojego domu, ale preferujesz nowoczesne wnętrza i ozdoby, zajrzyj do naszych inspiracji. Na Feeby znajdziesz również portret Matki Boskiej czy Jezusa w wersji współczesnej, To wspaniały kompromis między minimalizmem pomieszczenia a chęcią utrzymania w nim ulubionych symboli duchowych.

  Nowoczesnego wykończenia święte obrazy zyskają także dzięki gustownej ramie wykonanej z płyty MDF o grubości profilu 2,5 cm x 1,6 cm. Możesz wybrać jeden z czterech kolorów: bardziej tradycyjny brąz czy naturalną barwę drewna albo postawić na uniwersalną i nowoczesną czerń albo biel. Nasze obrazy - święte i wszystkie pozostałe - drukowane są na satynowym papierze, który sprawia, że cechują się niezwykle estetycznym wykończeniem i wiernym odwzorowaniem kolorów.

  Obrazy religijne na płótnie

  W naszym asortymencie oferujemy także wyjątkowe obrazy chrześcijańskie drukowane na materiale typu canvas. Tkanina przypomina prawdziwe płótno malarskie sprawiając, że wybrany motyw religijny czy motyw z aniołami staje się domowym dziełem sztuki. Obrazy religijne na płótnie zyskują w ten sposób wspaniałą oprawę, stając się naprawdę wyjątkową ozdobą. Ich dodatkową zaletą jest tak zwany efekt lustrzanego odbicia. Uzyskujemy go dzięki nałożeniu tkaniny ze wzorem również na boki ramy.

  Sama rama wykonana jest z płyty MDF o grubości 2 cm. Z tyłu znajduje się zawieszka. Tkanina przymocowana jest do ramy cienkimi, metalowymi zszywkami. Każdy etap produkcji takiej dekoracji jest przez nas ściśle kontrolowany i weryfikowany pod kątem jakości. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom dekoracje klasy premium.

  Wysoka jakość i ochrona kolorów

  Bez względu na to, czy wybierasz obrazy religijne dla swojego domu czy jako prezent dla bliskiej osoby, z Feeby masz pewność, że wybierasz przede wszystkim jakość. Do nanoszenia nadruku na materiał stosujemy innowacyjne atramenty UVgel oraz nowoczesne plotery. To połączenie pozwala nam sprawić, że święte obrazy, które ozdobią ściany naszych klientów, będą zachwycać głębią kolorów, idealnym odwzorowaniem barw oraz doskonałymi kontrastami.

  Nasze technologie gwarantują także obrazom bardzo długą żywotność. Kolory są odporne na działanie promieni słonecznych, dzięki czemu nie blakną ani nie żółkną z upływem czasu. Dajemy na nie aż 12 miesięcy gwarancji. Dodatkowo, zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim domownikom, również tym najmłodszym. Atramenty żelowe wytwarzane są bez użycia toksyn oraz nie posiadają zapachu. Wybrane przez Ciebie święte obrazy mogą więc z powodzeniem zawisnąć w każdym pomieszczeniu od razu po wyjęciu z kartonu.

  • Zarejestruj się