Obrazy reprodukcje

Wybrane dla Ciebie

Gustowne obrazy - reprodukcje największych malarzy

Uwielbiasz klasykę i ponadczasową elegancję? A może fascynuje Cię historia sztuki i nie możesz pozostać obojętny wobec dzieł wielkich mistrzów? Feeby wychodzi naprzeciw potrzebom osób wrażliwych na sztukę i piękno. Czekają na Was obrazy – reprodukcje pędzla największych światowych malarzy wszechczasów jak Van Gogh, Rubens, Klimt, Monet czy da Vinci. To nie tylko gratka dla wielbicieli sztuki, ale również doskonałe rozwiązanie dla osób niezdecydowanych. Ponadczasowa klasyka w postaci obrazów – reprodukcji to gwarancja klasy i dobrego smaku oraz sposób na to, by ponadczasowe piękno zagościło w naszych salonach, pokojach czy biurach. Prace wielkich klasyków malarstwa to dbałość o kompozycję i detal, źródło inspiracji oraz sposób na to, by obrazy, którymi się otaczamy nigdy się nam nie znudziły.

Obrazy reprodukcje do salonu – podkreśl swój styl

Salon jako wizytówka każdego domu czy mieszkania wymaga odpowiedniej oprawy. To tu spędzamy czas z rodziną i przyjmujemy gości. To pomieszczenie, które łączy w sobie wiele funkcji – ma sprzyjać relaksowi, aktywnościom i rozmowom, a jednocześnie być wyrazem gustu domowników. Wybierając obrazy reprodukcje do salonu, postarajmy się by komponowały się ze stylem, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Dzieła wielkich mistrzów jak Rubens czy Da Vinci doskonale wpiszą się w stylistykę klasycznego wystroju salonu i podkreślą jego reprezentatywność. Domownikom o romantycznych gustach z pewnością spodobają się obrazy – reprodukcje impresjonistów, np. Moneta. Do salonów nawiązujących do stylu rustykalnego nadadzą się prace Van Gogha – od legendarnych „Słoneczników” po „Gwiaździstą noc” lub wiejskie pejzaże w roli głównej.

Posiadamy także bogatą kolekcję obrazów sakralnych i świętych, które spodobają się osobom religijnym. Obrazy religijne – reprodukcje to zarówno dzieła mistrzów takich jak Leonardo Da Vinci, jak i prace anonimowych artystów.

Od Boticcellego po Banksy’ego, czyli historia i współczesność

Bez względu na Twoje upodobania i wystrój wnętrza, na Feeby z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Amatorom klasyki spodobają się obrazy – reprodukcje renesansowych twórców, ale mamy również propozycje dla wielbicieli sztuki współczesnej. W minimalistycznych wnętrzach sprawdzą się obrazy w stylu pop art Andy’ego Warhola czy street artowe reprodukcje Banksy’ego. Te drugie, utrzymane w czarno-białych tonacjach będą wyraźnym, intrygującym akcentem we wnętrzu.

Obrazy – reprodukcje to również świetny pomysł na prezent. Jeśli znasz gust bliskiej osoby albo wiesz, że Twój znajomy jest w trakcie urządzania wnętrza, możesz postawić na gustowny obraz. Dzięki temu będziesz mieć swój wkład w aranżację pomieszczenia rodziny czy przyjaciół, a obdarowani z pewnością będą pamiętać o Tobie na co dzień podziwiając obraz – reprodukcję słynnego malarza. W naszej ofercie znajdziesz najwspanialszych malarzy, takich jak Vincent Van Gogh, Gustav Klimt czy Claude Monet a to nie wszyscy.

Uwielbiasz malować? Fascynuje Cię sztuka? Obrazy – reprodukcje to również doskonałe rozwiązanie do atelier czy pracowni. Dzieła wielkich mistrzów będą nie tylko pobudzać kreatywność i inspirować do działania, ale również efektownie wypełnią przestrzeń pomieszczenia. Jeśli wiesz w jakim kierunku chcesz podążać, zajrzyj do propozycji Feeby, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Obrazy ręcznie malowane - reprodukcje najwyższej jakości

Wykorzystanie reprodukcji we wnętrzu ma sens tylko wtedy, gdy są najwyższej jakości. Dzięki Feeby możemy być o to spokojni. Obraz ścienny od Feeby to nie tylko ładna grafika, ale także wysoka jakość wykonania. Nasze obrazy są drukowane na elastycznej tkaninie typu canvas o strukturze zbliżonej do płótna malarskiego. Wydruk na tym materiale ma szlachetny wygląd i interesującą fakturę. To także gwarancja niezwykłej dokładności zadruku oraz idealnego odwzorowania kolorów. Tkanina jest symetrycznie naciągnięta na drewnianą ramę MDF i przymocowana metalowymi zszywkami. Grafika jest także nadrukowana na bokach obrazu. Dzięki tym zabiegom możemy liczyć, że obrazy olejne ręcznie malowane, które wybierzemy do naszych wnętrz będą gwarancją najwyższej jakości.

    Kategorie

    Aktywne filtry (0)

    • Zarejestruj się