Najpiękniejsze reprodukcje obrazów - Claude Monet w Twoim domu

Claude Monet (1840-1926) miał zająć się rodzinnym interesem, tymczasem stał się malarzem wszechczasów i zapisał się w historii sztuki jako twórca impresjonizmu. Początkowo odnosił sukcesy wykonując karykatury, co było również źródłem dochodów artysty. Później jego pierwszy nauczyciel zachęcił go do malarstwa plenerowego i tak zrodziła się ogromna pasja. W ciągu swojego długiego życia Monet osiągnął uznanie krytyków i publiczności oraz po wielu finansowych kryzysach - stabilizację finansową, a nawet doszedł do sporego majątku.

Reprodukcje obrazów Claude’a Moneta po dziś dzień cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród koneserów sztuki. Jego prace niezmiennie urzekają projektantów wnętrz i amatorów aranżacji. Jedynym obrazem Moneta w polskich zbiorach jest „Plaża w Pourville” – własność Muzeum Narodowego w Poznaniu. Dzięki kolekcji Feeby, w której znajdziesz liczne reprodukcje obrazów Claude’a Moneta na płótnie możesz na co dzień cieszyć się kontaktem ze sztuką na najwyższym poziomie.

Bogaty wybór tylko w Feeby!

Dzieła wielkich mistrzów, w tym reprodukcje obrazów Claude’a Moneta na płótnie wymagają odpowiedniej oprawy. Szczególną wagę powinniśmy przyłożyć do sposobu wyeksponowania obrazu na ścianie. Każdy z nich powstaje w Feeby na indywidualne zamówienie, więc możesz żonglować możliwościami. Każda z opcji ma swoje zalety.

Obrazy na płótnie to najbardziej klasyczna wersja. Tkanina jest naciągana na ramę MDF mocno i solidnie. Wyróżnia nas to, że grafika jest nadrukowana również na bokach obrazu, dzięki czemu nasze ścienne dekoracje prezentują się bez zarzutu.

Plakaty w ramie to propozycja do wnętrz utrzymanych w bardziej nowoczesnej stylistyce. Są współczesną alternatywą dla obrazów na płótnie. Są drukowane na satynowym papierze wysokiej jakości i dostępne w różnych rozmiarach. Efekt podkreśla również elegancka rama, która występuje w czterech kolorach do wyboru: białym, czarnym, naturalnym albo kolorze ciemnego drewna.

Interesującym rozwiązaniem na ścianę są również panele dekoracyjne. Dzięki płycie MDF panel nie przylega bezpośrednio do ściany, a to sprawia wrażenie trójwymiarowości. To strzał w dziesiątkę dla osób, które poszukują ciekawych nowatorskich rozwiązań.

Możesz być pewien, że reprodukcje obrazów Claude’a Moneta czy Leonardo da Vinci bądź innych malarzy w każdej z tych opcji będą prezentować się nienagannie!

Ciekawe reprodukcje obrazów Claude’a Moneta na płótnie – coś dla romantyków

Reprodukcje obrazów Claude’a Moneta dzięki bogatej ofercie Feeby mogą zagościć w Twoim domu. Będą wyrazem zamiłowania do sztuki najwyższych lotów. W naszej ofercie znajdziesz jego najbardziej znane i rozpoznawalne prace jak „Most w Argentuil” , „Kobiety w ogrodzie” czy cykl „Kobieta z parasolem”. Reprodukcje obrazów Claude’a Moneta na płótnie doskonale pasują do wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu ze względu na swoją ponadczasowość. Z pewnością trafią również w gusta romantyków i wielbicieli pasteli. Ich delikatność i duża ilość motywów kwiatowych, postaci kobiecych oraz wrażenie ulotności wpiszą się w klimat romantycznej sypialni z dużą ilością miękkich tekstyliów jak zasłony, narzuty, poduszki, dywany. Idealny efekt osiągniesz, jeśli kolorystyką tkanin nawiążesz do pastelowych odcieni, które pojawiają się na obrazie. Dzięki reprodukcjom Claude’a Moneta zbudujesz naprawdę wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu, która będzie przywoływać myśli o długich, ciepłych i słonecznych dniach. Dzięki takim dekoracjom ściennym poprawisz sobie nastrój, a do wnętrza wprowadzisz spokój i harmonię.

Reprodukcje obrazów - Claude Monet do salonu

Oprócz sypialni, idealnym miejscem do wyeksponowania wielkich dzieł jest salon. W końcu właśnie to pomieszczenie pełni najbardziej reprezentacyjną funkcję w domu. Reprodukcje obrazów Claude’a Moneta do salonu nadają się wprost idealnie. Wprowadzają w błogi nastrój, jednocześnie intrygując. Niezależnie od tego na jaką tematykę reprodukcji obrazów Claude’a Moneta się zdecydujemy, możemy być pewni najwyższej jakości produktu. W Feeby odwzorowujemy najbardziej szczegółowe detale.

  • Zarejestruj się