Najciekawsze reprodukcje obrazów - Gustav Klimt w Twoim domu

Kręci Cię moda, złoto i błyskotki? Jeżeli nie szukasz kolejnej pary butów czy kreacji na bal, a dekoracji ściennej - jesteś we właściwym miejscu! Reprodukcje obrazów Gustava Klimta to kolekcja sztuki najwyższych lotów, która nigdy nie wychodzi z mody. Blask, jaki bije od jego najbardziej znanych prac od lat zachwyca miłośników zdobnictwa i biżuterii. Gustav Klimt to austriacki malarz i grafik, symbolista. Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli secesji, reprezentant wiedeńskiego modernizmu. Żył w latach 1862-1918. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że zamiłowanie do sztuki dekoracyjnej miał w genach. Jego ojciec był złotnikiem – grawerem. Gustav Klimt studiował w wiedeńskiej Szkole Sztuki Stosowanej. Później stał się głównym inicjatorem dokonujących się przemian artystycznych, oficjalnie odrzucił kanony akademickie i wspólnie z innymi artystami założył Stowarzyszenie Artystów Austriackich - Secesję, z którą był związany do 1905 roku.

Celem Klimta było stworzenie dzieła totalnego, absolutnego, tzn. wolnego od wszelkich konwencji, ograniczeń narzuconych przez akademickie koncepcje. Obrazy artysty są wyrazem nieograniczonej swobody twórczej, w pełni wyrażają bujność i złożoność epoki, w której dane było mu tworzyć. Jego prace stały się inspiracją dla wielu nowoczesnych artystów. Po dziś dzień cieszy się uznaniem i chętnie sięgamy po jego reprodukcje obrazów – Gustaw Klimt to bowiem gwarancja dobrego smaku i elegancji we wnętrzu.

Intrygujące reprodukcje obrazów - Gustav Klimt na płótnie, plakacie i panelu dekoracyjnym

135 milionów dolarów – za taką sumę w 2006 roku został sprzedany obraz Klimta zwany „Złotą Adelą”. Tworząc go, artysta zastosował złoto i srebro w płatkach. Była to wówczas najwyższa kwota, jaką uzyskano za obraz. Jeśli nie dysponujesz taką sumą, a fascynuje Ci bogato zdobiona sztuka nowoczesna, Feeby wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Idealnym rozwiązaniem są reprodukcje obrazów – Gustav Klimt może zagościć w Twoim salonie czy sypialni nie narażając Cię na bankructwo! Przed Tobą cała paleta możliwości. Proponujemy klasyczne obrazy na płótnie, plakaty w ramie i panele dekoracyjne. Na osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz czekają wielkoformatowe obrazy XXL, a także wieloczęściowe – złożone z trzech lub pięciu elementów. Znając zamiłowanie Klimta do zdobnictwa, urok jego prac podkreślą także inne ścienne dekoracje, jak np. obraz na zegarze. Wszystkie pomysły na wystrój Twojego wnętrza zrealizujesz w sklepie internetowym Feeby!

Elegancja w Twoim salonie – dzieła wielkich mistrzów

W Feeby dysponujemy przepastną kolekcją reprodukcji wielkich mistrzów takich jak Claude Monet, Leonardo da Vinci czy Peter Paul Rubens, na którą składają się największe dzieła w dziejach historii sztuki. Nie mogło wśród nich zabraknąć reprodukcji obrazów Gustava Klimta. Jeśli jesteś zafascynowany jego twórczością, rzecz jasna czeka na Ciebie kultowy „Pocałunek”. Powstał w czasie opisywanym jako „złoty okres” Klimta i jest jego godnym reprezentantem znanym miłośnikom sztuki na całym świecie. Artysta w tym czasie używał do malowania złotej palety barw, a w swoich pracach często stosował farbę z cząstkami złota albo arkusze złota. Dzięki temu obraz jest niezwykle dekoracyjny i bije od niego wyjątkowy blask. Wielbicieli twórczości malarza skusić może także „Drzewo miłości”, „Dziewice”, „Węże wodne” czy „Panna młoda”. Reprodukcje obrazów Gustava Klimta do salonu, sypialni czy biura wydają się wręcz idealne.

Jakość na pierwszym miejscu

Bez względu na to, które dzieło wybierzemy, wielcy artyści wymagają odpowiedniej oprawy i nie znoszą kompromisów. Reprodukcje obrazów Gustava Klimta wymagają najwyższej jakości. W Feeby wybraną przez Ciebie grafikę drukujemy na płótnie, stosując nowoczesne plotery oraz nieblaknące atramenty żelowe. Odwzorowujemy nawet najdrobniejsze detale. Po wykonaniu, obraz na płótnie jest dokładnie sprawdzany przez kontrolera jakości. Jeśli spełnia standardy Feeby, jest zabezpieczany, pakowany w wytrzymały karton i wysyłany do Ciebie.

  • Zarejestruj się