Reprodukcje obrazów innych artystów – światowe malarstwo w Twoim wnętrzu

  Każdy z nas uwielbia otaczać się dekoracjami, które idealnie komponują się na tle sypialni, jadalni lub kuchni. Współczesne kompozycje dają wiele możliwości aranżacyjnych, które dopasują się do każdego stylu i pomieszczenia.

  Jednakże istnieje pewna kategoria, obok której nie sposób przejść obojętnie, której widok budzi w nas chęć posiadania jej w swoich czterech ścianach. Reprodukcje obrazów innych artystów, bo nich mowa, stają na czele wszystkich naściennych dekoracji, wyznaczają kierunek, jakim należy się sugerować urządzając wnętrze. Ich zjawiskowość polega na barwnym, wyrazistym kontraście, zauważalnych pociągnięciach pędzla, które tworzą niezwykle wytworną i precyzyjną dekorację.

  Aby zobaczyć oryginał na żywo, musisz udać się do światowych muzeów takich jak Luwr, lecz aby być w posiadaniu reprodukcji, wystarczy złożyć zamówienie na Feeby! To takie proste! Twoje wnętrze zasługuje na podkreślenie jego istotnych detali, które korespondując z reprodukcjami obrazów innych artystów nadadzą mu światowego klimatu.

  W Feeby jesteśmy w stanie wydrukować każdą dekorację zarówno w formie wieloczęściowej, parawanu, na papierze satynowym i tkaninie canvas. Wyłącznie od Ciebie zależy jakimi wrażeniami wypełnisz wnętrze swojego domu lub mieszkania. Podkreślisz dodatki? Nadasz harmonii? Podsycisz kolory? Możliwości jest wiele, tak jak wiele wyjątkowych dekoracji znajdziesz na naszym Feeby!

  Reprodukcje obrazów innych artystów na płótnie – wyjątkowe i ponadczasowe

  Reprodukcje obrazów innych artystów takich jak Vincent van GoghPeter Paul Rubens czy Gustav Klimt to ukłon w stronę pasjonatów niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych ceniących stylowe dodatki rodem z najwybitniejszej galerii sztuki.

  Monet, Botticelli, Renoir – Ci niezwykli malarze zafascynowani barwnymi kompozycjami, jak sami przyznawali mieli obsesję na punkcie kolorów. Dzięki ich wyjątkowym dziełom możemy cieszyć się perfekcyjnymi reprodukcjami na światowym poziomie.

  Płótno malarskie to tkanina, dzięki której każdy obraz zyskuje oryginalną i niepowtarzalną fakturę. Współcześnie korzystamy z technologii zaawansowanej tkaniny, która do złudzenia przypomina ten profesjonalny materiał malarski. Płótno canvas, bo o nim mowa idealnie oddaje strukturę płótna na jakim tworzyli Rubens, Szyszkin i Klimt.

  Reprodukcje obrazów innych artystów na płótnie nie wymagają ramy, ich boki są lustrzanym odbiciem dzięki czemu obraz nabiera innego wymiaru. Po wyjęciu zabezpieczonego obrazu z twardego kartonu wystarczy go tylko powiesić na ścianie by cieszyć się perfekcyjną, światową reprodukcją.

  Reprodukcje obrazów innych artystów do salonu

  Każde wnętrze to ogromne pole do popisu dla dekoratora. Od tej chwili możesz nim być Ty! Wystarczy, że dopasujesz dodatki tak by korespondowały z kolorem ścian, zasłon i mebli. Kiedy już wszystko będzie się idealnie komponować na tle sypialni bądź gabinetu, czas przejść do salonu, czyli miejsca w którym spędzasz najwięcej czasu.

  Nic tak nie ożywi przestrzeni i nie podkreśli detali jak reprodukcje obrazów innych artystów do salonu. Uniwersalność i wielkość tego typu dekoracji uświetni każde najbardziej wymagające wnętrza, a do takiego bez wątpienia zalicza się salon.

  Za każdym razem aranżując przestrzeń pokoju dziennego zależy nam na tym, aby centralne miejsce nad kanapą było podkreślone wyróżniającą się na tle innych kompozycją, która będzie budzić żywe zainteresowanie i prowokować do owocnych rozmów. Jeśli Twój salon urządzony jest w rustykalnym stylu, to jego przestrzeń idealnie dopełnią Stogi Siana Puszkina, wprowadzające do Twych czterech ścian sielski i odprężający klimat.

  W Feeby koncentrujemy się przede wszystkim na najwyższej jakości gwarantującej zadowolenie klienta. Każde zamówienie drukowane jest na bieżąco pod ścisłą kontrolą, weryfikującą trwałość i nasycenie kolorów. Dzięki zaawansowanej formule silnie napigmentowanych atramentów żelowych uzyskujemy trwały nadruk, którego nieblaknące właściwości utrzymują się przez minimum 12 miesięcy. W Feeby potrafimy zaskoczyć! Przekonaj się!

  • Zarejestruj się