Wspaniałe reprodukcje obrazów - Leonardo da Vinci

Fascynuje Cię historia sztuki i architektury, zawsze urzekały Cię dzieła wielkich mistrzów? Nie możesz przejść obojętnie obok muzeum i jesteś częstym bywalcem galerii sztuki? Z pewnością zainteresuje Cię wyjątkowa kolekcja, jaką Feeby przygotowało z myślą o miłośnikach malarstwa. Nie mogło w niej zabraknąć reprodukcji obrazów Leonarda da Vinci (1452-1519). To prawdziwy człowiek renesansu - malarz, rzeźbiarz, architekt, inżynier, a także odkrywca, matematyk, anatom, wynalazca, geolog, filozof, muzyk i pisarz. Powszechnie uważa się go za jednego z największych malarzy wszech czasów i za najwszechstronniej utalentowaną osobę w historii. To właśnie talent malarski przysporzył Leonardowi największej popularności. Dwie z jego prac – „Mona Lisa” i „Ostatnia Wieczerza”, zajmują czołowe miejsca na listach najsławniejszych, najczęściej imitowanych i wspominanych portretów i dzieł malarstwa. Równie wielkie znaczenie w historii sztuki ma szkic Leonarda „Człowiek witruwiański”. W Polsce szczególnie znany jest obraz „Dama z gronostajem”, który znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie. Do dziś przetrwało najprawdopodobniej 15 jego obrazów.

Jeśli lubisz otaczać się dziełami sztuki, w Twoim domu nie powinno zabraknąć reprodukcji obrazów Leonarda da Vinci.

Reprodukcje obrazów Leonarda da Vinci na płótnie – mistrzowska kolekcja

W mistrzowskiej kolekcji Feeby znajdziesz najsłynniejsze reprodukcje obrazów Leonarda da Vinci na płótnie lub formie obrazu w ramie czy panelu dekoracyjnego. Dzieła wielkich mistrzów malarstwa idealnie prezentują się na dużych formatach – proponujemy rozmiar XXL. Bynajmniej nie chodzi o błyskawiczne zapełnienie pustej ściany w domu, ale odpowiednie wyeksponowanie malarstwa najwyższej próby.

Reprodukcje obrazów Leonarda da Vinci na płótnie doskonale wpiszą się we wnętrza urządzone w klasycznym stylu. Lubią sąsiedztwo dostojnie prezentujących się skórzanych mebli wypoczynkowych wysokiej jakości i masywnych mebli gabinetowych ze szlachetnego drewna. Nadmiar dodatków jest tu zbędny. Reprodukcje obrazów Leonarda da Vinci na płótnie są wystarczającą ozdobą i nie muszą mieć konkurencji. Ich klasę podkreślą stonowane kolory ścian w jasnych odcieniach (złamana biel, beż, oliwkowy) lub ciemnych kolorach, które wprowadzają do wnętrza elegancję (ciemna zieleń, bordo, granat).

Wyjątkowe reprodukcje obrazów - Leonardo da Vinci do salonu, gabinetu i biura

Sztuka najwyższej próby najbardziej nadaje się do pomieszczeń pełniących funkcję reprezentacyjną. Reprodukcje obrazów Leonarda da Vinci do salonu, gabinetu czy biura wydają się wprost idealne. Dzięki takim dekoracjom ściennym zbudujemy naprawdę niezwykłą atmosferę. Jeśli cenisz sztukę, z pewnością wolny czas chętnie spędzisz w salonie w towarzystwie „Damy z gronostajem” czy „Mona Lisy”. Niezwykle interesująco – jednocześnie klasycznie i abstrakcyjnie – prezentuje się „Człowiek witruwiański”, a dzięki monochromatycznej palecie barw nie przysparza problemów podczas aranżacji. Reprodukcje obrazów Leonarda da Vinci na płótnie doskonale wpiszą się w charakter eleganckiego, klasycznego biura i gabinetu i umocnią nasz wizerunek otwartego, lecz stanowczego negocjatora w biznesie.

Sztuka najwyższej jakości

Bez względu na to, na którą z reprodukcji Leonarda da Vinci postawisz, pamiętaj, że sztuka artysty tego formatu wymaga doskonałej jakości i odpowiedniej oprawy. Możesz na nie liczyć w sklepie internetowym Feeby. Przykładamy wagę do tego, by nasze reprodukcje artystów takich jak Peter Paul Rubens, Claude Monet czy Gustav Klimt godnie i z klasą prezentowały się na Twoich ścianach. Każdy obraz na płótnie jest tworzony dopiero po złożeniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, dzięki czemu żadna dekoracja nie jest narażona na przypadkowe uszkodzenia. Wybraną przez Ciebie grafikę drukujemy, stosując nowoczesne plotery oraz nieblaknące atramenty żelowe, które są pozbawione toksyn i zapachu. Odwzorowujemy nawet najdrobniejsze detale. Po wykonaniu, obraz na płótnie jest dokładnie sprawdzany przez kontrolera jakości. Mamy ogromny szacunek wobec sztuki i uważamy, że bez względu na to, czy jest to oryginał czy reprodukcja, dzieła mistrzów światowego formatu powinny wyglądać nienagannie.

  • Zarejestruj się