Obrazy w stylu boho – hipisowska nonszalancja w Twoich wnętrzach

  Styl boho to kontra do powściągliwych i surowych wnętrz w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Ma być ciepło i przytulnie, ale również egzotycznie i nieszablonowo. Jak u paryskiej bohemy, od której styl boho zapożyczył nazwę. Swobodna atmosfera cyganerii artystycznej miała odzwierciedlenie we wnętrzach malarzy, pisarzy, poetów i całej śmietanki artystycznej XIX-wiecznego Paryża. Styl, który stworzyli, to nie tylko efekt skromnych budżetów, jakimi dysponowali, ale przede wszystkim fascynacji sztuką, odległymi kulturami, wolnością i życiem na własnych zasadach. To wszystko można znaleźć na dekoracjach i obrazach w stylu boho. W sklepie internetowym Feeby czeka na Ciebie ich ogromny wybór. Proponujemy obrazy w stylu boho na płótnie, plakaty i deko panele oraz fototapety, parawany i zegary. Na pewno wybierzesz dekorację, która wprowadzi nową jakość do Twojego wnętrza! Obrazy boho to przepis na nonszalancję zgodną ze współczesnymi trendami home decor.

  Scandi boho - obrazy w stylu boho i skandynawskim

  Aktualna odsłona wnętrz boho jest nieco bardziej wyciszona niż za czasów, gdy styl wzięły na warsztat Dzieci Kwiaty. Dziś panuje tendencja do wyciszania krzykliwych kolorów, a nawet mariaż boho ze stylem skandynawskim, czyli scandi boho. Ten pierwszy wnosi do domu fantazję, niezobowiązującą atmosferę i niepohamowaną swobodę aranżacji, a drugi stonowane barwy - biele, beże, szarości. Częścią wspólną są z pewnością naturalne, ekologiczne materiały jak drewno, rattan, bambus, wiklina, trawa morska czy wełna. Doskonałym towarzystwem będą dla nich obrazy w stylu boho na płótnie. Przed Tobą cała paleta możliwości. Na osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz czekają wielkoformatowe obrazy boho XXL, a także wieloczęściowe – złożone z trzech lub pięciu elementów. Wszystkie pomysły na wystrój Twojego wnętrza zrealizujesz w sklepie internetowym Feeby!

  Obrazy boho do salonu i sypialni – jak stworzyć przytulne i stylowe wnętrze

  Boho to przede wszystkim przejaw nieokiełznanego temperamentu i umiłowania wolności. W urządzaniu takich wnętrz odnajdą się ci, dla których tworzenie i obcowanie ze sztuką jest naturalną potrzebą. Wyjdź z narzuconych ram i podczas aranżacji wnętrza pozwól sobie na luz i dobrą zabawę. Świetną inspiracją mogą okazać się obrazy boho od Feeby! Styl boho nie znosi pustki - również na ścianach. Jego sprzymierzeńcem są pchle targi oraz szuflady i strychy, gdzie zapomniane dodatki czekają na ponowne odkrycie i swoje pięć minut. Od kilku lat w projektach wnętrz niezmiennie królują własnoręcznie robione makramy czy osłony na doniczki, które są doskonałym dopełnieniem boho aranżacji. Świetnie sprawdzają się tu również osobiste dodatki – obrazy boho, które przywozimy z dalekich podróży czy obrazy w stylu boho na płótnie, które przywołują w pamięci odległe zakątki czy egzotyczne kultury. Obrazy boho do salonu i sypialni wydają się idealnym rozwiązaniem. Obudź w sobie ducha kolekcjonera sztuki i w poszukiwaniu obrazów boho zajrzyj do oferty Feeby! Na pewno nie pożałujesz.

  Feeby jest eko – działamy w zgodzie z naturą

  Boho to styl życia w zgodzie ze sobą i naturą. Feeby tworząc ścienne dekoracje wychodzi z podobnego założenia. Ekosolwentowe tusze, jakich używamy, są ekologiczne i nie blakną. Nasz szacunek do natury uzewnętrznia się nie tylko w motywach obrazów w stylu boho. Dbając o planetę zrezygnowaliśmy ze stanów magazynowych i nie marnujemy materiałów. Każdy obraz, plakat czy panel dekoracyjny powstaje na zamówienie, z myślą o Tobie i ekologii. Obrazy boho od Feeby, dzięki swojej wysokiej jakości, wytrzymują próbę czasu. Każdy produkt Feeby jest poddawany testom kontroli jakości i dopiero, gdy spełnia wszystkie wymagania, jest pakowany i wysyłany do Ciebie. Solidny karton zapewnia bezpieczny transport. Dzięki temu obrazami w stylu boho będziesz mógł cieszyć oczy przez długie lata w zgodzie z naturą.

  • Zarejestruj się