Obrazy o tematyce marynistycznej – kawałek plaży w Twoim domu

  Jesteś szczęśliwym posiadaczem domku letniskowego nad jeziorem? A może mieszkasz na wybrzeżu i nieobce są Ci silne podmuchy wiatru od morza? Wykorzystaj siły natury i daj im się zainspirować. To właśnie z nich pełnymi garściami czerpie styl marynistyczny. słabość do marynarskich motywów rozlała się na całą Europę, a później trafiła za ocean (w Stanach Zjednoczonych występuje w eleganckim wydaniu zwanym stylem Hampton). Dziś nikogo już nie dziwi, że przedmioty, które widujemy na plaży, okrętach czy żaglówkach spotykamy we wnętrzach, a ściany zdobimy obrazami z motywem marynistycznym - z muszlami, morską falą czy widokiem na ocean. Styl marynistyczny pokochali właściciele willi położonych nad morzem, ale równie często pojawia się w domkach letniskowych i letnich rezydencjach nad jeziorem. Nic dziwnego, że styl marynistyczny cieszy się tak dużą popularnością wśród właścicieli większych i mniejszych nadmorskich budynków. Wprowadza spokój i harmonię, ułatwia wyciszenie i pozwala poczuć klimat bezustannych wakacji.

  Przepis na wakacje - obrazy olejne w stylu marynistycznym

  Kiedy brakuje nam słońca i światła – jedziemy nad morze. Z tego założenia wychodzi styl marynistyczny i swoją bazę kolorystyczną buduje na świetlistej bieli. Taki kolor właśnie przybierają ściany i meble. W palecie nie może również zabraknąć tonacji nawiązujących do morza i plaży, czyli granatu, wszelkich odcieni niebieskiego – od błękitu po kobalt i naturalnych piaskowych odcieni w dodatkach. Bogatym źródłem inspiracji są okręty, żaglówki, a nawet kutry rybackie. We wnętrzu urządzonym w stylu marynistycznym pojawiają się liny okrętowe czy żeglarskie szoty. Wszystkie te motywy znajdziesz na obrazach olejnych w stylu marynistycznym, które proponuje Feeby. Przed Tobą cała paleta możliwości. Proponujemy klasyczne obrazy olejne w stylu marynistycznym na płótnie, plakaty w ramie i panele dekoracyjne. Na osoby szukające nietuzinkowych rozwiązań do swoich wnętrz czekają wielkoformatowe obrazy XXL, a także wieloczęściowe – złożone z trzech lub pięciu elementów. Wszystkie pomysły na wystrój Twojego wnętrza i obrazy z motywem marynistycznym zrealizujesz w sklepie internetowym Feeby!

  Na fali - obrazy o tematyce marynistycznej

  Nie bój się eksperymentów i odważnych posunięć. To właśnie od nich zależy wyjątkowy charakter wnętrza Twojego nadmorskiego domu albo małej oazy w postaci domku letniskowego. W zbudowaniu atmosfery ogromne znaczenie mają dodatki, a wśród nich obrazy o tematyce marynistycznej. Plaża i morze to skarbnica inspiracji. W naszych marynistycznych wnętrzach mogą znaleźć się wypłukane przez wodę konary drzew, przedmioty z driftwoodu (czyli drewna wyrzuconego przez morze) i muszle. Idealnym uzupełnieniem marynistycznej aranżacji są obrazy olejne w stylu marynistycznym z motywem morza, rozgwiazdy, latarni morskiej, żaglowca czy kutra rybackiego. Możemy sięgnąć również po dodatki prosto z pokładu – wiosło, koło ratunkowe czy kotwicę. Pomysłom nie ma końca i jedynym ograniczeniem możliwości jest nasza wyobraźnia. Może nas zainspirować zarówno luksusowy jacht, jak i stary kuter rybacki. Pomysłów szukaj w naszym sklepie internetowym. Czeka tu na Ciebie ogromny wybór obrazów z motywem marynistycznym.

  Jakość i porady z myślą o Tobie i Twoim domu

  Jeśli nie wiesz który z obrazów z motywem marynistycznym wybrać, zapraszamy do kontaktu. Nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże, odpowiadając na Twoje pytania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży home decor konsultanci Feeby z powodzeniem doradzają w zakupie ściennych dekoracji.

  Każdy obraz na płótnie jest tworzony dopiero po złożeniu zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych, dzięki czemu żadna dekoracja nie jest narażona na przypadkowe uszkodzenia. Wybrane przez Ciebie obrazy o tematyce marynistycznej drukujemy stosując nowoczesne plotery oraz nieblaknące tusze ekosolwentowe, które są pozbawione toksyn i zapachu. Odwzorowujemy nawet najdrobniejsze detale. Przejrzyj ofertę Feeby, a nie pożałujesz!

  • Zarejestruj się