Obrazy olejne minimalistyczne – ascetyczna dekoracja

  Niezwykle ogromne możliwości interpretacyjne jakimi charakteryzuje się minimalizm pozwalają na umieszczenie dekoracji o tym nurcie dosłownie w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Oszczędność formy, dokładność i perfekcja linii sprawia, że obrazy olejne minimalistyczne dedykowane są wszystkim miłośnikom niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych. Tego typu dekoracje świetnie prezentują się w surowych pomieszczeniach, na tle niezwykle modnych betonowych ścian.

  Minimalizm to swoisty ukłon dla pasjonatów pedantycznych, ułożonych wnętrz, które charakteryzuje skromność i wręcz ascetyczny wystrój ubogi w dodatki i intensywność barw. Zachowana równowaga stylizacyjna nie oznacza wcale, że przestrzeń minimalistyczna sypialni lub gabinetu pozbawiona jest akcentów dekoracyjnych. Obrazy olejne minimalistyczne są jedyną w swoim rodzaju kompozycją, wierną stwierdzeniu, że „co za dużo to nie zdrowo”.

  W Feeby koncentrujemy się nad tym by każdy miłośnik współczesnego designu odkrył w naszej kolekcji obrazów własny styl i tematykę swoich upodobań. Otoczenie jest najlepszym pretekstem i inspiracją do tworzenia grafik o charakterze ponadczasowym, uniwersalnym, sięgających do przeszłości i wybiegających na przeciw nowym potrzebom dekoracyjnym. Różnorodność form, stylistyk i motywów pozwala dobrać kompozycję stworzoną dla najbardziej wymagających oczekiwań naszych Klientów.

  Minimalistyczne obrazy na ścianę dla industrialnej przestrzeni

  Minimalizm cechuje wnętrza, którym nie grozi przerost formy nad treścią. Dzięki umiejętnemu ograniczeniu wszelkiego typu ozdobników, przestrzeń w stylu minimalistycznym jest optycznie powiększona, wolna od zbędnych bibelotów, a mimo to tworzy klimat, który ciekawi, zaprasza i inspiruje. Minimalistyczne obrazy na ścianę są niesamowicie oszczędne w dobór kolorów i stylów, przez co idealnie komponują się na tle surowych industrialnych wnętrz. Betonowa lub ceglana ściana będzie najbardziej odpowiednim tłem dla tego typu kompozycji.

  Fascynacja drewnem, metalem i betonem w połączeniu z bielą, szarością i beżem stały się kanwą dla tych ascetycznych dekoracji. Tylko w takiej aranżacji przypadkowych mebli i bezpretensjonalnego wykończenia minimalistyczne obrazy na ścianę nabierają swoich rumienców. W Feeby bogata oferta tych surowych obrazów z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom loftowych wnętrz.

  Obrazy minimalistyczne do salonu – skromne i piękne

  To co najbardziej podkreśla charakter aranżacji to rzucające się w oczy szczegóły jakimi są dodatki. To one nadają innej perspektywy, są wyznacznikiem gustu domowników i dyktują aktualne trendy. Obrazy ścienne są najbardziej atrakcyjnym dodatkiem dekoracyjnym, którego kolorystyka, motyw i forma wpływają na postrzeganie przestrzeni, w której się znajdą.

  Obrazy minimalistyczne do salonu, dzięki swej prostocie i ascetycznemu wykończeniu zapewniają wiele możliwości interpretacyjnych. A nie ma nic bardziej twórczego i zbliżającego niż ożywiona dyskusja domowników na temat dekoracji naściennych znajdujących się w salonie. Pokój dzienny zasługuje na jego wyraziste podkreślenie i chociaż minimalistyczne kompozycje są oszczędne w formę, to ich obecność w salonie nie zostanie niezauważona.

  Nasze kolekcje obrazów nie posiadają stanów magazynowych. Każdą kompozycję drukujemy od podstaw dzięki nowoczesnym ploterom zaraz po otrzymaniu zamówienia. Takie podejście eliminuje powstanie ewentualnych uszkodzeń i ubytków, które mogłyby powstać podczas przechowywania asortymentu. Obecność całkowicie bezpiecznych tuszy pozwala na ekspozycję dekoracji w dziecięcych przestrzeniach.

  Obrazy minimalistyczne na płótnie do pokoju - tkanina canvas

  Każda przestrzeń komunikuje się z mieszkańcami na swój indywidualny sposób będąc wyrazem ich dążeń, upodobań i emocji. Uporządkowana strefa życiowa jest flagową cechą pedantycznych osobowości, które cenią prostotę, surowość materiałów i ascetyczną formę dekoracji. Obrazy minimalistyczne na płótnie do pokoju dziecięcego, młodzieżowego i biura podkreślą surowość dodatków, o ile takie występują w tej uładzonej i wyciszonej przestrzeni.

  Zdecydowana większość naszego asortymentu, również obrazy minimalistyczne na płótnie do pokoju drukowane są na specjalnej elastycznej tkaninie canvas, której struktura niezwykle wiernie oddaje fakturę profesjonalnego płótna malarskiego. Tego typu materiał naciągnięty na ramkę MDF staje się kanwą dla niezliczonej ilości obrazów jednoczęściowych, tryptyków, pentaptyków i parawanów. Tylko od Ciebie zależy, na którą opcję dekoracyjną się zdecydujesz podczas aranżacji swoich czterech ścian. Nasi doradcy od wielu lat służą radami i inspiracjami, które z pewnością pomogą Ci dobrać kompozycję w której odnajdziesz cząstkę siebie.

  • Zarejestruj się