Obrazy w stylu retro – zachwycający powrót do przeszłości

  Współczesne dekoracje, bardzo często nawiązują do stylów przeszłości, od których tak naprawdę wszystko się zaczyna. Dzięki zaawansowanej technologii odwzorowanie kompozycji z tamtych lat jest banalnie proste. Tego typu grafiki podkreślą każdą przestrzeń, której brakuje stylowego akcentu. Obrazy w stylu retro pomimo nowoczesnej architektury nie zamierzają ustąpić miejsca współczesnym rozwiązaniom aranżacyjnym. Wręcz przeciwnie, rozgościły się na dobre, budząc sentymentalne wspomnienia w nowoczesnym wydaniu.

  Obrazy w stylu retro to przede wszystkim dekoracje na płótnie canvas, plakaty na papierze satynowym oraz parawany w formie tablicy korkowej. Ich grafika przenosi w lata czterdzieste, pięćdziesiąte i sześćdziesiąte. Ta sentymentalna podróż wspominająca motywy i wzory, które dziś nie są już dostępne, idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń, dla której nowoczesny design to za mało. Spośród wielu dekoracji, na szczególną uwagę zasługują szyldy w stylu retro w formie obrazu na płótnie, parawany z zabytkowymi autami, oraz wieloczęściowe kompozycje z kwiatowym akcentem.

  Zespół Feeby czuwa na każdym etapie produkcji obrazów, która rusza z momentem złożenia zamówienia. Nie posiadamy stanów magazynowych ze względu na ewentualne uszkodzenia obrazów, do których mogłoby dojść podczas ich przechowywania. Po spełnieniu najwyższych norm trwałości, obraz jest bardzo dokładnie zabezpieczony i zapakowany w solidny karton, eliminujący ryzyko uszkodzenia podczas transportu. Po rozpakowaniu kompozycja jest gotowa do powieszenia w dowolnym miejscu na ścianie, a Ty otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję trwałości i soczystości kolorów, która niezmiennie zachwyca.

  Obrazy retro do salonu – tryptyk, pentaptyk, parawan

  W każdym domu, miejsce pokoju wypoczynkowego przejmuje salon, który stanowi centrum towarzyskich spotkań wszystkich domowników. Bez względu na styl w nim panujący, jego docelową rolą jest stwarzanie klimatu, który będzie sprzyjał oderwaniu się od codzienności i odprężeniu. Obrazy retro do salonu, dzięki swej stonowanej kolorystyce wzbogacą przestrzeń salonu pełną skandynawskich, rustykalnych i klasycznych akcentów.

  Tryptyk i pentaptyk to trzy- i pięcioczęściowa kompozycja, która dzięki swemu kwiatowemu motywowi w stylu retro podkreśli wyjątkowość salonu urządzonego również w stylu glamour. Zabytkowe auto na tle nowoczesnej przestrzeni? Czemu nie?! Eksperymentuj, baw się, inspiruj! Z obrazami retro do salonu w formie parawanu wzbogacisz go o stały i zawsze trafiony element, który oprócz wizualnych wrażeń dostarczy też wiele praktycznych rozwiązań.

  Nasze kolekcje powstają dzięki bezzapachowym, pozbawionym szkodliwych substancji ecosolwentowym tuszom, których nieblaknące i odporne na zarysowania właściwości gwarantują najwyższą jakość wydruku, obok której nie sposób przejść obojętnie.

  Obrazy olejne retro – piękne i ponadczasowe

  Kreując przestrzeń, która wymaga doboru odpowiednich dodatków i akcentów, zawsze stawiamy na stylowe rozwiązania, którymi charakteryzuje się współczesny design. Wyróżniające się na tle innych obrazy olejne retro są wyjątkiem od tej reguły. To za ich sprawą, każde wnętrze bez względu na styl w nim panujący zyskuje swój jedyny w swoim rodzaju, ponadczasowy klimat tamtych niesamowitych lat.

  W Feeby obok obrazów olejnych retro, zdecydowana większość sprosta najbardziej wymagającym gustom. Spośród ponad 40 000 wzorów i motywów, z pewnością znajdziesz kompozycję, która w pełni odda charakter Twojego mieszkania oraz stworzy w nim jedyny w swoim rodzaju look, którego nie sposób podrobić. Bez względu na to czy zdecydujesz się na płótno canvas, papier satynowy czy tablice korkową otrzymasz dekorację, która optycznie powiększy każdą przestrzeń, podkreśli dodatki lub nada wnętrzu harmonii. Od Ciebie zależy jakimi wrażeniami obdzielisz swoje cztery ściany. W Feeby wszystko jest takie proste!

  Obrazy retro do pokoju dziecięcego

  Motyw kwiatowy lub samochodowy – oba te wzory idealnie będą komponować się na tle przestrzeni najmłodszych domowników. Obrazy retro do pokoju dziecięcego będą stylowym wykończeniem, nadającym wnętrzu przytulności i bezpieczeństwa, które są tak ważne dla prawidłowego rozwoju naszych pociech.

  Decydując się na dekorację, także na obrazy retro do pokoju, możesz pokusić się o kilka z nich, w tej samej lub zgoła odmiennej tematyce, które będą się ze sobą komunikować w niewerbalny aczkolwiek czytelny sposób. W ten sposób zestawiając je razem możesz stworzyć swoją własną galerię, rodem z najwybitniejszych antykwariatów. W Feeby tworzymy z pasją, z którą pragniemy się z Tobą podzielić!

  • Zarejestruj się