Obrazy vintage – dekoracje z duszą

  Zazwyczaj pojawiające się nurty, trendy i style dość szybko odchodzą w niepamięć, jeśli nie spełniają oczekiwań współczesnego designu. Jednakże nie w tym przypadku. Pozornie zapomniana dawna estetyka dziś przeżywa drugą młodość. Obrazy vintage są tego najlepszym dowodem. Dekoracje tego typu to swoista podróż w czasie do niezwykle czytelnych grafik, które budzą niezwykle żywe zainteresowanie wśród miłośników współczesnej stylistyki.

  Obrazy vintage łączą wszystkie style przeszłości by powróciły na salony w zupełnie odświeżonej wersji. Aranżacja domowej przestrzeni w oldschoolowym wydaniu spełni oczekiwania każdego kreatora nowoczesnych przestrzeni. Wyraziste szyldy na tkaninie canvas, kwiatowe motywy w formie plakatów, deco paneli a także praktycznych parawanów – styl vintage to mnogość form i wzorów, które nadadzą Twoim czterem ścianom całkiem innego wymiaru.

  W Feeby stawiamy na ponadczasową jakość, dlatego każda dekoracja drukowana jest na specjalne zamówienie klienta. Takie rozwiązanie eliminuje ryzyko powstania ewentualnych uszkodzeń, na które jest narażony asortyment podczas jego przechowywania. W trosce o Twoją satysfakcję, każda kompozycja przed opuszczeniem produkcji jest gruntownie skontrolowana pod względem trwałości i nasycenia kolorów. W Feeby tworzymy z pasją dla Twojej wygody.

  Obrazy w stylu vintage – dla każdego stylu

  To co wyróżnia ten styl na tle innych nurtów stylistycznych to jego ponadczasowa kolorystyka i forma, która będzie idealnie korespondować z rozmaitymi dodatkami i materiałami niemal wszystkich trendów, jakimi charakteryzuje się współczesny design. Obrazy w stylu vintage swoją stonowaną aczkolwiek wyrazistą strukturą wiernie oddają klimat w przeszłości zarówno w przestrzeni urządzonej w stylu boho, skandynawskim i loftowym ale też świetnie będą oddziaływać w klasycznych i minimalistycznch wnętrzach.

  Obrazy w stylu vintage są wierne głosom przeszłości, dlatego kompozycje tak często są wybierane do domowych przestrzeni, w których jest miło widziany tego typu sentymentalizm. W Feeby dajemy Ci wybór kompozycji i dekoracji, które spełniają najbardziej redukcyjne normy w kwestii trwałości i bezpieczeństwa. Dzięki atramentom żelowym, które są pozbawione zapachu i toksycznych substancji, nasze obrazy mogą gościć również w dziecięcych wnętrzach.

  Obrazy vintage do salonu – mapy świata i pentaptyk

  Ciepło domowego ogniska tworzy się w jego centralnym punkcie, jakim jest pokój dzienny. To w nim spędzamy najwięcej czasu, to on jest świadkiem naszych dyskusji, rozważań, czasami kłótni. I właśnie ze względu na wyjątkowość tej przestrzeni, powinniśmy zadbać o jej stylowe wykończenie, które będzie wizytówką każdej rodziny. Obrazy vintage do salonu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom domowych aranżacji w stylu minionych epok, kryjąc za swą naturalnością powiew estetyki w najlepszym wydaniu.

  Okazałe miejsce nad kanapą to lokalizacja, która nader często jest obiektem godnym zainteresowania domowników i gości. Z tego względu warto zadbać o jej wyjątkowość. Obrazy vintage do salonu to także bestsellerowe pentaptyki z motywem herbacianych róż lub mapami świata w różnej kolorystyce na tkaninie canvas. Imponujące rozmiary tego typu kompozycji nadają wnętrzu szlachetnego charakteru, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

  W Feeby odnajdziesz różnorodność form, kształtów i stylów, które idealnie podkreślą wyjątkowość Twojej życiowej przestrzeni. Spośród 40 000 kompozycji, możesz wybierać pomiędzy dekoracjami typu canvas, plakatami na papierze satynowym oraz parawanami i deco panelami. Nie ograniczaj się do jednego obrazu, wybierając kilka stworzysz jedyną w swoim rodzaju galerię, która będzie idealnym dopełnieniem zarówno kuchni, jadalni oraz sypialni.

  Obrazy w stylu vintage na płótnie – canvas

  Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie popełnił stylistycznej gafy. No właśnie. Czasami nasze wnętrze krzyczy nadmiarem lub intensywną kolorystyką dodatków. Nadszedł moment na wybranie kompozycji, która zapanuje nad tym chaosem. Obrazy w stylu vintage na płótnie pozwalają uchwycić ich wyjątkowy pod każdym względem naturalizm i prostotę wzorów, która przywraca wnętrzu harmonię, nadając subtelnego charakteru.

  Kwiatowe, zwierzęcegeograficzne motywy to ponadczasowe tematy, z którymi utożsamiają się obrazy w stylu vintage na płótnie. Dzięki elastycznej i wytrzymałej tkaninie canvas, każda dekoracja zyskuje swój wyjątkowy pod każdym względem wygląd. Za sprawą materiału, którego struktura do złudzenia przypomina fakturę profesjonalnego malarskiego płótna, dekoracje w Feeby wiernie oddają jakość arcydzieł światowego malarstwa.

  • Zarejestruj się