Obrazy zen – siła spokoju

  Szukasz spokoju i wytchnienia w czasach wiecznej gonitwy i natłoku zajęć? Jesteś zmęczony i chcesz poznać skuteczny sposób na reset po ciężkim dniu? Warto nie tylko wsłuchać się w swoje potrzeby, ale również zgłębić zasady Feng Shui, które pomogą nam wprowadzić do życia i naszych wnętrz dobrą energię. To starożytna praktyka, która wywodzi się z Chin. Z pewnością może stać się inspiracją podczas projektowania wnętrz. Choć w europejskich kręgach kulturowych wszystkie zasady Feng Shui nie są w stanie się przyjąć, to na pewno warto mieć świadomość ich znaczenia. Ta wiedza pomoże nam żyć bardziej harmonijnie, w zgodzie ze sobą i otaczającym nas światem. Jedną ze wskazówek jest urządzanie przestrzeni w jasnych, ziemistych kolorach, które do naszego otoczenia wprowadzają spokój. Doskonałym uzupełnieniem takiej aranżacji będą obrazy zen, które niosą ze sobą niesamowity energetyczny ładunek i wprowadzają spokój do naszych domów.

  Obrazy zen do salonu – oaza w centrum miasta

  Zgodnie z zasadami Feng Shui - salon, czyli pokój dzienny powinien służyć wypoczynkowi. Meble należy ustawiać plecami do ścian, by uzyskać poczucie bezpieczeństwa i ochrony. Środek pomieszczenia ma zostać pusty, bo nasz wzrok potrzebuje wytchnienia. To z pozoru ascetyczne wnętrze wcale nie wyklucza przytulności. Z prostymi, surowymi formami możemy zestawić dodatki jak obrazy zen do salonu, dywan, miękkie tkaniny. Praktyka Feng Shui może być jedynie inspiracją, a nie szablonem do kopiowania. Dzięki temu uzyskamy podwójny efekt – zachwycimy estetyką i wprowadzimy do wnętrza atmosferę spokoju i relaksu. To właśnie za sprawą obrazów zen będziemy mogli odetchnąć po ciężkim dniu. Motywy takie jak kamienie czy trawy bambusa kojąco wpływają na nasz system nerwowy, a wizerunek Buddy przypomina o osobistych potrzebach, skłania do refleksji i zagłębienia się w siebie.

  Styl orientalny, czyli podróż w głąb siebie

  Czujesz, że styl orientalny pasuje do Ciebie? Pociągają Cię odległe kultury i marzą Ci się podróże. Kawałek odległej Azji możesz na stałe zaprosić do swojego domu. Pomogą w tym meble nawiązujące do kultury Orientu i obrazy zen do pokoju. To doskonały pomysł nie tylko na aranżację salonu, ale również wprowadzenie atmosfery relaksu do pozostałych pomieszczeń. Obrazy zen sprawdzą się w sypialni i łazience i SPA. Nic lepiej nie wpłynie na nasz nastrój niż bliskość natury, motyw kwiatów, motyw lejącej się wody czy motywy skandynawskie. Osobom, które szukają inspiracji, polecamy również mandale. Obrazy zen mogą być także energetyczne. Oryginalne i intrygujące mandale będą doskonałym dopełnieniem wnętrza urządzonego w stylu orientalnym, a jednocześnie wpłyną na harmonię we wnętrzu.

  Obrazy zen do spa – zadbaj o relaks i luksus

  Czas spędzony w spa to chwile wyjątkowego wytchnienia. Dzięki nim goście czują się nie tylko zrelaksowani, ale również otoczeni troską. Żeby uzyskać takie wrażenia, warto zadbać o odpowiedni wystrój spa. Dotyczy to zarówno miejsca, w którym przyjmujemy klientów, jak i domowego spa, którym może stać się nasza łazienka. Jeśli urządzasz publiczne czy domowe spa, w Feeby czeka na Ciebie wachlarz możliwości – obrazy zen z motywem Buddy, bambusem, kamieniami, orchideami. Jeżeli wprowadzisz je do pomieszczenia z elementami drewna i roślinami, z pewnością zbudujesz przestrzeń sprzyjającą relaksowi. Obrazy zen do spa to idealny i łatwy sposób na zbudowanie atmosfery spokoju, który będzie sprzyjał Tobie i nawet najbardziej wymagającym klientom.

  Jakość i solidność to nasze priorytety

  Feeby dba o wysoką jakość produktów. Obrazy zen spa malowane na płótnie to szlachetny wygląd i interesująca faktura. To także gwarancja niezwykłej dokładności zadruku oraz idealnego odwzorowania kolorów. Tkanina jest symetrycznie naciągnięta na drewnianą ramę MDF i przymocowana metalowymi zszywkami. Grafika jest także nadrukowana na bokach obrazu. Dzięki tym zabiegom obrazy zen od Feeby będą doskonale prezentować się nawet w luksusowych salonach spa i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  • Zarejestruj się