Obrazy z końmi

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z końmi jako inspirująca ozdoba wnętrz

Każdy zgodzi się z tym, że widząc obrazy z końmi odczuwa wewnętrzny spokój i harmonię. To zrozumiałe, w końcu te najdostojniejsze zwierzęta, które od wieków towarzyszyły człowiekowi stały się jego najwierniejszym i najsilniejszym przyjacielem. Dzisiaj ten zachwyt nad ich majestatycznością ani przez sekundę nie osłabł, wręcz przeciwnie, pozwolił wprowadzić je na salony, by zwracały uwagę, inspirowały, wprowadzały do czterech ścian powiew estetyki na najwyższym poziomie.

Obrazy z koniem na płótnie dla miłośników współczesnego piękna

Obrazy z koniem na płótnie pozwalają uchwycić ich wyjątkowy, nieprzewidywalny temperament, który w każdym ujęciu przedstawia inną emocję, osobliwą i pełną wyrazu.

Obrazy na płótnie z wizerunkiem konia cieszą się ogromną popularnością wśród pasjonatów oryginalnych wnętrz i miłośników zwierząt dlatego w Feeby odnajdziesz pełną gamę tych niesamowitych stworzeń, których ekspresja ma wiele do powiedzenia i podkreślenia. W naszej ofercie znajdziesz również obrazy z motywem lisajelenia czy z motywem wilka.

Dekoracja na płótnie, jaką niewątpliwie jest obraz na bestsellerowej tkaninie canvas, której faktura do złudzenia przypomina profesjonalne płótno malarskie pozwala uzyskać spektakularny, dopracowany w najmniejszym szczególe efekt rodem z najwybitniejszej galerii sztuki.

Ramka biała, czarna, naturalna – ten subtelny, aczkolwiek istotny szczegół nadaje obrazowi odpowiedniego klimatu pozwalając mu dopasować się do trendów panujących we wnętrzu. Każdy z nich opowiada inną historię, z którą utożsamiamy się przy bliższym poznaniu. Postać czarnego konia na białym tle wprowadza do pomieszczenia pewną tajemnicę, którą da się rozszyfrować zatapiając się w tym mądrym, pełnym ufności spojrzeniu. Baw się kontrastem, to takie proste, a daje oszałamiający efekt!

Obrazy z galopującym koniem dla sypialni i salonu

Jeżeli kochasz konie, uwielbiasz przebywać w ich towarzystwie i marzysz o tym, by zawsze mieć je na oku, podaruj sobie jedyny w swoim rodzaju pentaptyk z motywem konia, który wyśmienicie odnajdzie się w każdym najbardziej wymagającym wnętrzu.

Obrazy z galopującym koniem to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla pasjonatów wnętrz z charakterem. Motyw ten w tak szalonym, pełnym wolności ujęciu, wzbudza w odbiorcy odwieczne pragnienie wyzbycia się wszelkiego rodzaju ograniczeń i poddaniu się wyłącznie samym przyjemnościom.

Tego typu dekoracja idealnie podkreśli wyjątkowość każdego salonu, w którym dominują ożywione rozmowy bliskich, gwar, śmiech. Świetnie sprawdzi się także w sypialni wprowadzając pozytywną energię, która z pewnością wyciszy i pomoże w zaśnięciu. W tej pełnej dynamiki dzikiej walce emocji nie pozostawia żadnych złudzeń, uparcie dążąc do wyznaczonego celu. Współczesne wnętrza potrzebują tej energii, która niczym przysłowiowa wisienka na torcie zaznaczy swoją obecność, doda przestrzenności, klasy i wolności. Pozwoli złapać oddech, którego tak nam brakuje.

Galeria, parawan – obrazy z koniem do salonu w niebanalnej formie

Obrazy z koniem do salonu nie muszą ograniczać się wyłącznie do dekoracji naściennych. Ten motyw zjawiskowo będzie prezentował się w formie trójdzielnego parawanu, za którym nie musisz się chować! Postaw go w centralnym punkcie salonu by cieszył oko niczym nowoczesny tryptyk w jakości 3D!

Równie interesującym rozwiązaniem jest galeria plakatów na satynowym papierze zwieńczona korespondującymi z wnętrzem ramkami. Osobno – przedstawiają elementy krajobrazu, wizerunki fauny i flory, jednakże razem tworzą kompletną i perfekcyjną jedność, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Koń i jego hipnotyzujące spojrzenie, idealnie zatrzymane w ujmujących szczerością zbliżeniach sprawia, że ten rodzaj dekoracji idealnie dopełni salon zarówno w stylu boho jak i glamour. Poczuj się dobrze we własnym wnętrzu dobierając dodatki, które będą się harmonijnie dopełniać i współgrać ze sobą.

Feeby z przyjemnością pomoże Ci w doborze odpowiedniej kolorystyki, zainspiruje do nowych rozwiązań aranżacyjnych, podkreśli klimat każdego wnętrza. Jakość, która niezmiennie zachwyca nawet po 12 miesiącach od zakupu, nie może być przypadkowa. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji obrazów zostały wykonane z wysokogatunkowych komponentów, charakteryzujących się wysoką odpornością na zarysowania i wywołujące blaknięcie działanie słońca.

    • Zarejestruj się